شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

1. سلام
    احتمال حاملگی با توضیحاتی که دادید صفر است.ودلیل عدم پریود ایشان ممکن است استرس ویا عوامل دیگر مثل کیست تخمدان یا به هم خوردن بالانس هورمونی ایشان باشد.

2. باسلام
    من نمیتونم فایل رانصب کنم لطفا من وراهنمایی کنید

3. Asal13

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

خیلی ممنون بابت نرم افزار تقویم تخمک گذاری. واقعا مفید بود.متشکرم.

4. با سلام

می خواستم بپرسم دقیقا با شروع علایم تخمکگذاری مانند درد سینه ها تخمک گذاری اتفاق می افتد یا این دردها پس از ان بروز میکند؟ چون در جایی خوانده ام که درجه حرارت بدن پس از اینکه تخمک گذاری انجام شده و تخمک دفع شده بالا میرود و برای اقدام دیر شده است،می خواستم ببینم در مورد درد سینه ها به همین گونه است؟

من در روز 10 پری فولیکول 9 داشتم و در روز 13 این علایم را حس کردم ایا درد سینه هایم که هنوز(روز 15 )ادامه دارد مربوط به همین مسئله است؟ این را هم اضافه کنم من هر ماه در اواسط سیکلم(مشکوک به دوران تخمکگذاری) درد سینه ها را احساس میکنم  از دوستانی که اطلاعاتی در این باره داشته باشند ممنون می شوم راهنمایی کنند

5. سلام تمام علائمی که ذکر کردید مربوط به زمان تخمکگذاری است از شروع تا انتها،معوملا در این دوران دمای بدن مقداری بالا میرود و وبعد از اتمام تخمکگذاری دوباره به حالت اول برمیگردد مگر اینکه بارداری اتفاق بیافتد در این صورت معمولا دما همچنان بالا میماند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دختر 21 ساله هستم که در زمانی که پریود بودم روز 6ام عادتم رابطه داشتم و الان 2 روز گذشته می خواستم بدونم با استفاده از روش پیشگیری احتمال حاملگی هست؟ پریود بودنم احتمال حاملگیو زیاد میکنه یا کم؟

7. خانم مهشيد اگه پيشگيري كردين پس نگران نباشيد ولي در زمان پريودي هم احتمال بارداري هست پس مواظب باشيد.

8. در زمان پریود احتمال بارداری تا حدودی صفر است مگر اینکه شما سیکل ماهیانه تان کوتاه باشد وتخمکگذاری زودتر صورت گرفته باشد.در هر صورت احتیاط شرط عقل است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید