شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تعويق عمل نزديكي بمدت زياد

1. باسلام من وهمسرم 3ماهه كه ازشروع زندكيمون ميكذره از هم بهره جنسي برديم اماعمل نزديكي و باره شدن برده بكارت انجام نداديم خواستم بدونم اين كارايرادي نداره؟وزن وشوهرجقدراجازه دارن اين عمل روعقب بندازن؟ممنون ميشم زودتر بمن جواب بديد

2. مشكلي نداره ولي بالاخره اين كار چه دير چه زود بايد انجام بشه ديگه.

3. به تعویق انداختن این کار مشکلی به وجود نمیاره بلکه به زور و بی برنامه انجام شدن این کار مشکل سازه و باعث انزجار  و ترس همسرتون از این کار میشه

به نظر من تا وقتی که همسرتون برای این کار آمادگی روحی و جسمی پیدا نکرده میتونین به تعویق بندازین البته می تونین کم کم شروع کنین تا ترس و اضطراب همسرتون بریزه

نمی دونم تا حالا به ایشون پیشنهاد دادید یا نه اما اینکه تا چه وقت میتونین صبر کنین به نظر خودتون بستگی داره

4. سلام دوست عزیز
    خیر مشکلی برای شما ایجاد نمیکند.اتفاقا به نظر من این روشی که شما انجام میدهید بسیار روش خوبی است.
    دلیلش هم این میتونه باشه که زمانی خانوم ها میتوانند به همسرشان اجازه پاره کردن بکارت شان را بدهند که بدن همسرشان را به خوبی بشناسند و هر گونه استرس و اضطرابی را از خودشان دور کنند.
    اما این روش را میتوان در حدود یک ماه پس از ازدواج عملی کرد که شما دوست عزیز حدود 3 ماه است که این کار را انجام ندادید.
    در ضمن مدت زمان طولانی هم میتواند نوعی شرطی کردن نزدیکی را برای همسرتان به دنبال داشته باشد.
    که فقط از این نوع نزدیکی که شما در حال حاضر دارید تحریک و ارضا شوند.
    خیلی از آقایون همان شب اول قصد نزدیکی واژنی را دارند که به نظر من صحیح نیست.
    با رعایت کلیه اصول شب ذفاف و استفاده از ژل لیبروکانت و تحریک به اندازه کافی همسرتان میتوانید نزدیکی وآزنی را آغاز کنید.
    با آرزوی خوشبختی برای شما زوج جوان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید