شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص های گیاهی افزایش دهنده میل جنسی یا افزایش طول الت ...

1. اگر کسی اطلاعی داره یا استفاده کرده لطفا توضیح بده ... تبلیغاتی هستند یا اثر هم دارند ؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. درود سپاس به مدیریت سایت ، اساتید و صاحبنظران و کلیه اعضاء محترم .
    خوشحالم که در این سایت عضو شدم .
    عنوان این مبحث مورد سئوال بنده نیز هست . درصورت امکان راهنمایی فرمایید. برای نمونه از دوستان حاضر در این انجمن تابحال کسی از این وسیله استفاده کرده یا کسی رو سراغ داره که استفاده کرده باشه و نتیجه اش روبدونه :

3. Mobarez1234 نوشته است: درود سپاس به مدیریت سایت ، اساتید و صاحبنظران و کلیه اعضاء محترم .
    خوشحالم که در این سایت عضو شدم .
    عنوان این مبحث مورد سئوال بنده نیز هست . درصورت امکان راهنمایی فرمایید. برای نمونه از دوستان حاضر در این انجمن تابحال کسی از این وسیله استفاده کرده یا کسی رو سراغ داره که استفاده کرده باشه و نتیجه اش روبدونه :

بارها در سایت قید شده و پاسخ دادن
    استفاده از ابزارهای بزرگ کننده طول آلت موقتی هستش و پول ریختن دور
    حالا خود دانید
    اگر آلت شما در حالت نعوظ کمتر از 10 سانت هستش و برای رابطه جنسی مشکل دارید بهتره به اورولوژیست مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام دوستان عزيز
    من هم با نظرcoolneyموافق هستم اگر مشكلي در رابطه خودتان نداريد خودتان را به دردسر ندازيد واز اين وسايل كه فقط براي مدت كوتاهي نتيجه دارد را استفاده نكنيد

5. ویگرس یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش خون پذیری کلی آلت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جنسی ، قدرت و سختی نعوظ ، افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام و ... مورد استفاده قرار میگیرد. در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر ، اسفنجی و خون پذیر آلت تناسلی (Erectile Tissues) به نام کورپورا کاورنوسا (Corpora Cavernosa) بهره گرفته شده است.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید