شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارج شدن منی بعد از خود ارضایی

1. سلام. من یه چند وقتی خود ارضایی میکردم و الان تو ترکم. ولی با دیدین کوچک ترین چیز یا کوچکترین فکر ازم منی خارج میشه(کم).می خواستم یه راه جدید به من نشون بدین نه اینکه هر روز دوش بگیرمیا..... . می خواستم بدونم آخر شب چه جوری فکرم رو منحرف کنم و آ یا دارویی برای کاهش شهوت هست ؟ ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. اگه مشكلت فقط شبهاست كه بايد بگم علاجش اينه كه زود به رختخواب نري... بزار انقدر خسته و هلاك خواب بشي كه وقتي سرت رو رو بالش مي زاري خوابت ببره... در غير اين صورت فكرت فرصت پيدا مي كنه كه چيزهايي رو كه در طول مدت بهش فكر مي كردي و برات جالب بودن رو دوباره مرور كنه و ....
    يه راه حل ديگه هم اينه كه نگاهت رو كنترل كني و در طول روز از ديدن تصوير تحريك كننده جلوگيري كني. مغز آدم در شب ناخودآگاه اتفاقاتي رو كه در طول روز براي آدم پيش  آمد كرده رو دوباره مرور مي كنه ... پس اگه تو تو ديدنهات كنترل و مديريت داشته باشي يه فاكتور مؤثر رو كه مي تونه تو رو تحريك كنه ... با موفقيت حذف كردي.

بهت تبريك مي گم كه تصميم گرفتي اين كار رو ترك كني

وقتي يه جوون تصميم ميگيره يك سري رفتارهايي رو كه براي روان، روح و جسمش ضرر داره رو كنار بزاره يعني كه به ارزش دروني خودش پي برده و اين اولين گام براي صعود پله هاي موفقيت هستش كه البته پشتكار و صبوري هم لازم داره.
    تصميمي كه گرفتي خيلي قشنگه
    انشاء الله كه بتوني تا آخرش بري
    يا علي

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. دوست عزیز یه راه پیشنهادی بهت میگم....

موقع ناهار و شامت مقداری "شوید" داخل ماست بریز و بخور...اندازه یه قاشق چایخوری

موفق باشید.

4. سلام اگه جلق نزنم ومنی راخارج نکنم جوش های زیادی از صورتم بیرون میاد چکارکنم

5. 861013344 نوشته است: سلام اگه جلق نزنم ومنی راخارج نکنم جوش های زیادی از صورتم بیرون میاد چکارکنم

سلام
    فکر نمیکنم جوش زدن ربطی به وجود منی در بدن داشته باشه!!!!!!!
    موفق باشید

6. با سلام
    دوست عزیز شما که همون اول گفتی که چجوری نسخه پیچیده شه!!! (شوخی کردم) ولی پیشنهاد میکنم :
    1- بیضه ها را هنگام رفتن به رختخواب با آب سرد بشوئید.
    2- مطالعه کتب (تاریخی - علمی و ... غیر رمانهای محرک) هنگام شب را نصب العینت قرار بدی.چون مطالعه، ضمن اینکه شمارو سرگرم میکنه و بار علمیتونو بالا میبره ، مثل قرص خواب هم عمل میکنه و با خواندن ،ناخودآگاه خوابت میبره.
    3- کمی دمای اتاقتونو کم کنید (سردتر شه)چون خوده گرما هم در انجام این عمل دخیله.
    و بقیه توصیه های دوستان ....
    موفق باشید.

7. بنظر من هم خود ارضايي باعث جنون ميشه من بهش اعتقاد دارم متاسفانه خيلي هاي كه ازشون انتظار نميره تو اين سايت زياد اين موضوع رو جدي نيم گيرند و بعضي ها هم فكر مي كنند اين كار براشون ضرري نداره
    خوب مي گم براتون چرا؟
    وقتي كسي مي خواهد خودارضايي كنه سعي مي كنه با نگاه كردن به جنس مخالف يا نگاه كردن فيلم هاي مستهجن اينكارو انجام بده و بعد از اون كار هي خودشو سرزنش مي كنه كه اي كاش كه اينكارو نكرده بودم و بعد يك ساعت كه از سستي بيرون اومد اگه يه فيلم ديگه ببينه باز اينكارو انجام ميده                              قابل توجه آقاي دكتر كه گفتن اين كار باعث نميشه كه ادم گوشه گير و مشكل رواني پيدا كنه

شايد من هم قبلا اين طور فكر مي كردم ولي الان خودم عقيده ام عوض شده
    كسي كه اين كار رو مي كنه كم كم علاقه اش به دور براش و زياد احساس عشق و دوستي به خانواده و جامعه كم ميشه و هميشه خودشو تو گوشه ميندازه توي سنين كم ممكنه اين رفتارها كم باشه و حدود سنين 17 سالگي شروع ميشه بعضي ديدم مي گن من كه اينطور نبودم چرا يه بارگي كم رو و اين كه نبايد زندگي كنم و يا احساس خوبي نسبت به خودم و ديگران ندارم زندگي برام جهنمه حتي خودكشي من با كسي شوخي ندارم كاملا جدي عرض مي كنم
    زندگي شيرين تر از اوني هست كه تلخش كنيم پس اگه به حرفهاي من گوش نديد خودتون مي دونيد من فقط مي خواستم بگم كه اين كار بده و من تائيدش نمي كنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. norman نوشته است: بنظر من هم خود ارضايي باعث جنون ميشه من بهش اعتقاد دارم متاسفانه خيلي هاي كه ازشون انتظار نميره تو اين سايت زياد اين موضوع رو جدي نيم گيرند و بعضي ها هم فكر مي كنند اين كار براشون ضرري نداره
    خوب مي گم براتون چرا؟
    وقتي كسي مي خواهد خودارضايي كنه سعي مي كنه با نگاه كردن به جنس مخالف يا نگاه كردن فيلم هاي مستهجن اينكارو انجام بده و بعد از اون كار هي خودشو سرزنش مي كنه كه اي كاش كه اينكارو نكرده بودم و بعد يك ساعت كه از سستي بيرون اومد اگه يه فيلم ديگه ببينه باز اينكارو انجام ميده                              قابل توجه آقاي دكتر كه گفتن اين كار باعث نميشه كه ادم گوشه گير و مشكل رواني پيدا كنه

شايد من هم قبلا اين طور فكر مي كردم ولي الان خودم عقيده ام عوض شده
    كسي كه اين كار رو مي كنه كم كم علاقه اش به دور براش و زياد احساس عشق و دوستي به خانواده و جامعه كم ميشه و هميشه خودشو تو گوشه ميندازه توي سنين كم ممكنه اين رفتارها كم باشه و حدود سنين 17 سالگي شروع ميشه بعضي ديدم مي گن من كه اينطور نبودم چرا يه بارگي كم رو و اين كه نبايد زندگي كنم و يا احساس خوبي نسبت به خودم و ديگران ندارم زندگي برام جهنمه حتي خودكشي من با كسي شوخي ندارم كاملا جدي عرض مي كنم
    زندگي شيرين تر از اوني هست كه تلخش كنيم پس اگه به حرفهاي من گوش نديد خودتون مي دونيد من فقط مي خواستم بگم كه اين كار بده و من تائيدش نمي كنم

اتفاقاً در این سایت اکثرا معتقدا هستند که این کار باعث مشکل روانی میشه تا جسمی
    چون مشکل جسمی با برگشت مواد از دست رفته بدن قابل جبران هست
    در ضمن در این زمینه تحقیقات زیادی انجام شده و خیلی از مشکلات جسمی که من و شما به استمنا ربط میدیم نه تایید و نه تکذیب شده اند.
    اما در این که مشکلات روحی در فرد ایجاد میکنه همه این نظر را دارن

اگه جایی دکتر عدم این را تایید کرده به ما هم معرفیش کن
    موفق باشی

9. سلام من حدودا به مدت يكساله كه خودارضايي ميكنم.چند ماهه كه به هنگام ورزش كردن زودخسته ميشم ونيروي بدنيم خيلي خيلي كم شده ميخواستم بينم آيا اين به خاطر خودارضايي هست يا خير ؟آيا راهي وجود داره؟خواهشا جواب بديد.ممنون

10. سلام دوست عزیز
    قطعا این که شما در مواقع ورزش زود خسته میشین بی ربط به خودارضایی نیست چون این عمل باعث کاهش قوای جسمی انسان میشه و همین طور باعث تنگی نفس

11. سلام
    این خوبه که اینطوری هستید اما خویشتن داری رو بیشتر کنید دوست من
    شاید خیلی ها مثل شما نباشند -خودتون باید جلوی خودتون رو بگیرید - به اضافه اینکه شما دیگه نوجوان نیستید -یک ره حل هست که بهتر بشید
    ازدواج
    موفق باشید

12. SaidJan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با درود

میشه بگین صدمه های روحی این کار چیه ؟ یه کم دراین مورد بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

با سپاس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید