شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بکا.رت در پز.شکی قانو.نی

1. paniz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من 5 ماه که عقد کردم و تا کنون با همسرم مشکل نداشتیم، حتی اوایل که من میخواستم گواهی بکارت بگیرم مخالفت میکرد و میگفت اصلا برام مهم نیست ولی من خودم به متخصص زنان مراجعه و بکارتم رو از نوع حلقوی تشخیص دادند و گفتند خونریزی خواهی داشت، با شوهرم رابطه ی جنسی رو از همون ابتدا آغاز کردیم ولی همیشه خیلی خوب من رو تحریک میکرد طوری که واقعا لذت میبردم و درد خیلی کمی داشتم، این اواخر آلتش رو داخل واژنم میکرد، طوری که خودش میگفت سرش کامل رفته بود داخل و حتی یکبار به اندازه ی خیلی کم ، کمتر از یک قطره خون هم دیدم و همچنین چون قرص میخوردم، شوهرم بعد از ارضا شدن منی رو کامل ریخت داخل و هیچی از منی خارج نشد، با وجود این مسائل ممکن پرده هنوز سالم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه رفتم پیش یک پزشک عمومی معاینه کرد و گفت التهاب داره و خیلی نزدیک بوده پاره بشه ولی گواهی داد ولی انگار خودشم تردید داشت.
    الان یک هفته ست که شوهرم هوایی شده و بی هیچ عذر و بهانه ای میگه دوستت ندارم و از اول خانوادم من رو تشویق به این ازدواج کردن.
    خلاصه توی سرمون فکر جدایی افتاده و من میخوام بدونم پزشکی قانونی هنوز باکرگی من رو تایید میکنه یا در همون حد رابطه رو هم تشخیص میده؟؟، آخه هر کاری خواسته کرده حالا میخواد بره سراغ یکی دیگه دلم نمیخواد چون هنوز عروسی نکردیم حقم ضایع بشه.
    خیلی ناراحتم، واقعا نامردیه تا دیروز خودش رو برام میکشت حالا میگه هیچ عیب و ایرادی نداری دوستت ندارم و میخواد طلاقم بده. خیلی نامرده خیلی.

2. سلام

بايد بگم بله
    پزشكي قانوني مي تونه سائيدگي هايمن رو تشخيص بده ... حتي من شنيدم كه ميشه از طريق پزشكاي حاذق اين سازمان دفعات نزديكي رو هم حدس زد... و گفت كه از اولين دخول چند سال گذشته.....

در هر حال شما با كسي رابطه داشتيد كه عقد ايشون بوديد ...
    اگر هم گواهي به ذايل شدن بكارت شما دادند.... خوب طبيعيه كه ايشون هم بايد طبق مقررات عمل كنه.

متاسفانه تو كشور ما اكثراً حق طلاق با آقايون هستش و خدا مي دونه كه افرادي مثل شما براي گرفتن حقشون... بايد به كجا و چه كسي مراجعه كنند.

با همسرتون صحبت كنيد ... سعي كنيد علت اين اتفاق رو بفميد و از راهنمائي و معجزه پادرمياني بزرگتراي فاميل غافل نمونيد...

انشاء الله كه اين ماجرا ختم به خير بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    ممکنه پرده شما در یک ساعتی پاره شده باشه - اما نه ب طور کامل
    مثلا گر فرض کنیم که 3ساعت در پارگی هست 3 6 9 - شاید ساعت 3 شما خورده
    اما تا کار بیخ پیدا نکرده برید و موضوع رو مشخص کنید
    شما هم به نا مردی مردها دقت نکنید - مرد کم پیدا میشه عزیزان
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. اگه كامل داخل نكرده ممكنه پرده فقط آسيب ديده باشه، پس هر چه زودتر برو پزشكي قانوني گواهي بگير.بهتره از اين آقا هم جدا بشي چون كسي كه هنوز تو دوران عقده و زده زير همه چيز و واسش تكراري شدي معلوم نيست وقتي بچه دار شدي ميخواد باهات چيكار كنه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام

به نظر من هم هر چه سریعتر ازش جدا شو. کسی که الان به این راحتی حرف طلاق رو پیش میکشه فردا تا هر چیز کوچکی پیش بیاد میخواد بگه بیا بریم طلاقت بدم. اگر هر کدوم از زوجین خواست درخواست طلاق بده نباید اصرار به ادامه زندگی بکنی چون زورکی نمیشه کسیو نگه داشت. تازه چون ممکنه بکارتت از بین رفته باشه باید مهریه تو کامل پرداخت کنه. باید خدا رو شکر کنی که قبل از اینکه بخواید زندگی مشترکتونو شروع کنید و بچه دار بشید خودشو نشون داد. برای ازدواج بعدیت هم اصلا نگران نباش. دیگه مردا مثل قدیمیا فکر نمیکنن که داشتن بکارت توی انتخاب همسر ایندشون مهم باشه. لااقل همسر من و چند نفر رو که شنیدم این جوری بوده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید