شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كاهش استرس با خود ارضايي

1. ضمن تشكر از مطالب سايت شما
    خواهش ميكنم به من كمك كنيد بخدا ديگه به بن بست رسيدم به جز خودكشي به هيچي فك نميكنم

من دختري 29 ساله هستم از بچگي هميشه دست و پاهام عرق ميكرد چندين بار به پزشك مراجعه كردم تمام آزمايشهاي تيروئيد و كم خوني همشون رو انجام دادن ولي هيچي بيماري نداشتم ولي هميشه اضطراب داشتم هميشه به چيزهايي فك ميكردم كه خيلي هاش تو توانم نبود يا بهتر بگم از خودم بسيار انتظار داشتم . شايد هيچكي منو درك نكنه ولي بخدا من با اين وضع با بدبختي بزرگ شدم عرق دستام اونقدر شديد بوده و هست كه تو همه امتحانات و روابطم مشكل ايجاد كرده تو ايستگاه اتوبوس عرق از دستم چيكه ميكنه تو محيط كاريم اينجورم .
    من تا سن 24 سالگي يعني تا زمانيكه درس ميخوندم اصلن به مسائل جنسي فك نميكردم راحت بگم وقتي كسي در اين مورد كتابي ميخوند بنظر من خيلي ادم بدي بود يعني سبك خانوادم اينجور بود و من اينجور بزرگ شده بودم بجز كتاب هيچي حاليم نبود هركس به خواستگاريم مي اومد رد ميكردم من يه بيمار بودم يه شخصي كه نه با كسي ارتباط داشتم نه كسي رو دوس داشتم
    من عاشق كتابهاي رياضيم بودم البته فرد خيلي موفقي هم بود فارغ التحصيل رتبه اول كشور تو رشته خودم بودم .
    ولي حالا يه بدبخت يه فلك زده هستم
    ترم اخر دانشگاهم بود كه درس جمعيت و تنظيم خانواده رو انتخاب كرده بودم هنگام مطالعه هم بخدا هيچ چي در مورد پرده بكارت نمي دونستم كنجكاو شدم انگشتم رو به آرومي تا اخرش تو واژن كردم پريود بودم هيچ دردي نداشت
    هيچ چي حس نكردم ولي يه جوري تحريك شدم .

بعدش با تحريك چوچوله حس آرامش داشتم همون موقع عرق دستام كاملا خشك شده بود
    ولي بعد چند وقت كه در مورد پرده فهميدم حالا از فكر اينكه من يه روز ازدواج كنم و خانوادم اينو بدونن ديونه ميشم اضطرابم شديد ميشه . البته من فقط يكبار انگشتم رو ...
    حال مدتهاست شايد حدود 5 سال من با تحريك چوچوله خود ارضايي ميكنم
    هر باري كه اينكار رو ميكنم كاملن اروم ميشم من نميتونم به كسي مشكلم رو بگم يا به روانشناسي مراجعه كنم من تنها يكبار از طريق اينترنت به يه روانشناس ايميل زدم و ازش كمك خواستم كاملن وضعيت خودم رو گفتم ولي منو مسخره كردند
    بخدا من عين حقيقت رو ميگم . ديگه خسته شدم بس قرص پروپونولول خوردم
    ديگه برام اعتياد شده روزي 3 تا پروپونولول 40 ميخورم فشارم پايين مياد بدنم سست ميشه ولي هيچي نميشه
    تنها خودارضايي تو هفته يكبار ارومم ميكنه ولي تا به فكر پرده ام ميفتم داغون ميشم به من كمك كنيد من تو زندگيم بخاطر هيچي همه چي رو باختم حالا فك ميكنم كاش ازدواج ميكردم الانش هم ديگه نميتونم ميترسم
    با خانواده اي كه دارم اونهمه از آبرو ميگن ميترسم من ...
    شما رو خدا فقط به من نگين كه برم دكتر يا روانپزشك
    به من كمك كنيد التماس ميكنم باور كنيد الان كه به شما دارم مينويسم دارم از حال ميرم همه همكارم متوجه اضطراب بيش از حدم شدند كمكم كنيد
    به من بگين پرده من آسيب ديده يا نه
    اگه آسيب ديده باشه چه جوري ميشه قبول كنند كه من رابطه جنسی نداشتم
    يا اگه اسيب ديده بهم بگيد برا هميشه فكر ازدواج رو از سرم بيرون كنم
    رواني شدم ديگه هيچي برام ارزشي نداره به شغلم كه اونهمه دوسش داشتم
    حالا متنفرم همه بهم اعتراض ميكنن افسرده ام
    تا چند سال پيش با وجود استرس خودم رو خوشبخت ميدونستم ولي حالا چي .به من كمك كنيد

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    ناراحتي شما كاملاٌ بي مورد است - به توضيحات زيادي كه در همين سايت داده شده توجه كنيد.در هر صورت جهت اطمينان ميتوانيد به يك ماما يا متخصص زنان مراجعه كنيد.همتنطوري كه خودتان نيز گفتيد مشكل شما بيشتر عصبي است تا جسمي
    موفق باشيد

3. سلام دوست من. نگرانیت کاملا بی مورده  ( با فرض راست بودن ) 1- انگشت کردن به نظر من باعث پارگی کامل پرده نمیشه (من دکترنیستم ولی تجربه زیادی دارم ) میتونی با مراجعه به دکتر وارد پرده رو درست کنی . 2- عمل خود ارضایی چیز بدی نیست و اثری روی بدن نداره  و تنها اثر منفی ان روی روانه که اون هم فرهنگ غلط ماست . ما باید تمام بد ن مونو  دوست داشته باشیم  همه چیزش رو . دارو  رو ترک کن به تمرینات ریلاکس رو بیار معجزه میکنه تمام ذهن و ضمیر ناخودا گا هتو خالی میکنه ( کتاب ریلاکس تراپی  تالیف اقای فتحی رو بگیر ) . من 39 سالمه و مذکر و مجرد  سالها استمنا کردم  و مثل شما فکر میکردم ولی با تمرینات این کتاب زندگی من متحول شد . دوست من زندگی یک هدیه زیبا و با شکو هه اینو بدون که این هدیه با  ارزش  رو فقط یکبار به ما میدن پس از هر لحظه اش نهایت استفادرو ببر.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. siroosazad نوشته است: سلام دوست من. نگرانیت کاملا بی مورده  ( با فرض راست بودن ) 1- انگشت کردن به نظر من باعث پارگی کامل پرده نمیشه (من دکترنیستم ولی تجربه زیادی دارم ) میتونی با مراجعه به دکتر وارد پرده رو درست کنی . 2- عمل خود ارضایی چیز بدی نیست و اثری روی بدن نداره  و تنها اثر منفی ان روی روانه که اون هم فرهنگ غلط ماست . ما باید تمام بد ن مونو  دوست داشته باشیم  همه چیزش رو . دارو  رو ترک کن به تمرینات ریلاکس رو بیار معجزه میکنه تمام ذهن و ضمیر ناخودا گا هتو خالی میکنه ( کتاب ریلاکس تراپی  تالیف اقای فتحی رو بگیر ) . من 39 سالمه و مذکر و مجرد  سالها استمنا کردم  و مثل شما فکر میکردم ولی با تمرینات این کتاب زندگی من متحول شد . دوست من زندگی یک هدیه زیبا و با شکو هه اینو بدون که این هدیه با  ارزش  رو فقط یکبار به ما میدن پس از هر لحظه اش نهایت استفادرو ببر.
    سلام
    دوست عزیز
    من دانشجوی پزشکی هستم.نگرانی شما بی مورد هست.پرده بکارت به احتمال 90 در صد با انگشت اسیبی نمیبینه.البته اگر این کار را فقط یکبار کردید هیچ مشکلی نیست اما در صورت تکرار ممکن است دچار اسیب بشه.
    برای اطمینان خاطر میتوانید به پزشکی قانونی مراجعه کنید و در خواست گواهی سلامت پرده کنید.
    از مراجعه به پزشکی قانونی هم اصلا نترسید هیچ مورد خاصی نیست.
    در عین حال به خدا توکل کنید و از اون برای حل مشکلتون کمک بخواهید خدا همیشه و تحت هر شرایطی بنده هاش را دوست داره و هرگز تنها شون نمیذاره.
    به روان پزشک مراجعه کردن هم هیچ ترس و نگرانی نداره انها با موردهای زیادی مثل شما و حتی بدتر شما بر خورد داشتند و حتما میتونن کمکتون کنند.
    موفق باشید

5. ararar نوشته است:
    به من بگين پرده من آسيب ديده يا نه
    اگه آسيب ديده باشه چه جوري ميشه قبول كنند كه من رابطه جنسی نداشتم
    يا اگه اسيب ديده بهم بگيد برا هميشه فكر ازدواج رو از سرم بيرون كنم

سلام،
    توضیحات خوبی سایر دوستان داده اند، که به کارگیری آنها قطعا مفید خواهد بود. به احتمال بسیار زیاد پرده شما آسیبی ندیده است و برای راحتی خیال خود می تواند به پزشکی قانونی مراجعه نمایید.
    ararar نوشته است: رواني شدم ديگه هيچي برام ارزشي نداره به شغلم كه اونهمه دوسش داشتم
    حالا متنفرم همه بهم اعتراض ميكنن افسرده ام
    تا چند سال پيش با وجود استرس خودم رو خوشبخت ميدونستم ولي حالا چي .به من كمك كنيد

من روانپزشک نیستم ولی توصیه می کنم که از این به بعد اصلا به این موضوع اهمیت ندهید. چون به نظر من به احتمال بیش از 99% هیچ آسیبی به پرده شما وارد نشده و شما مثل روز اول هستید. زندگی بسیار زیباست و نباید با بزرگ کردن مسایل کوچکی که با خیال خود ساخته اید آن را از دست بدهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید