شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خط كمرنگ بي بي چك قبل از 5 دقيقه

1. سلام. بچه ها. واقعا خدا رو شكر. 3 روز مونده به موعد پري . ديروز و امروز از بي بي چك استفاده كردم. قبل از 5 دقيقه يه خط كمرنگ ديدم. به نظرتون بادارم. ميخوام چند روزي صبر كنم بعد برم آز بدم.

2. سلام پریسا جون

مبارک باشه

به نظر من اگه الان  هم بری نشون میده عزیزم  این بی بی چکها به شدت مزخرف و غیر قابل اطمینان شدند نمی خوام توی دلت رو خالی کنم اما به بی بی چک زیاد اطمینان نکن آخه تنوی همین ماه  چند نفر از دوستام بی بی چکشون مثبت شد نه یکی و دوتا چندین بی بی چک استفاده کردند که مثبت شده اما بعد از آزمایش خون جواب منفی بوده آزمایش رو چند بار توی چند آزمایشگاه تکرار میکنن اما  فرقی نمیکنه

اینها رو  گفتم عزیزم که هر چه زودتر بری  و آز خون بدی و خیال خودت رو راحت کنی

راستی علایم بارداری هم داری؟؟

3. ستاره جون خيلي سردمه. يه دفعه هم گرسنه ام ميشه. زير شكمم هم يهو درد ميگيره.

4. گرسنه شدن و تیر کشیدن زیر دل از علایم بارداریه پس دیگه مبارررررررررررررررررررررررررررکههههههههههههه

راستی واسه من  هم دعا کن که مامان شم دیگه خسته شدم

5. حتما عزيزم. مطمئن باش. اگه يادم نرفته باشه شما مشهدي درسته؟
    من كه نميدونم باور كنم يا نه. شوشو ميگه چند روز صبر كن بعد برو آز بده.

6. سلام

تبريك ميگم پريسا جان.
    اگرچه جواب nagative بي بي چك قابل اطمينان تره تا positive ولي علائمشو داري.

بازهم تبريك ميگم هم به شما هم به همسرت

7. مرسي لي لي جون. از دو تا مارك مختلف بي بي چك استفاده كردم. چون شك داشتم.
    ولي به هر حال چند روزي صبر ميكنم. بازم شكرخدا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید