شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

من همون numex777 م

1. سلام نمی دونم کسانی هستند که منو بیاد بیارن یا نه ولی من بعد از اون همه مبارزه که همش رو مدیون دکترم هستم تقریبا دارم سلامتیم رو کاملا بدست میارم و حالا پست های کسانی رو خوندم که واسم دعا کرده بودن از همه شما ممنونم از صمیم قلب ممنونم و همینطور از مدیریت سایت و گروه تحقیقاتی رویان که نمیدونم کسی ازین گروه عضو سایت هست یا نه ولی تلاش و داروی جدید الساخت ایت موسسه کمک شایانی به من کرد ...امیدوارم همه بیمارها خالشون حوب بشه
    به امید سلامتی و معجزه برای همه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام

شما رو خوب یادمه
    پیکار با MS پیشرفته ، کار راحتی نباید باشه ، حتما یک جنگ تمام عیار بوده ، خسته نباشید
    انشالله بزودی گرد و غبار میدون جنگ از ذهنتون و از روی صورتتون پاک میشه و برمی گردید به زندگی
    مطمئنا خیلی ها  با دیدن شما و شنیدن آنچه بر شما گذشت انگیزه پیدا می کنند تا بجنگند . نه برای فتح مرزها و ریختن خون این و اون ، که برای زندگی کردن . شما مثال خوبی هستید برای همه کسانی که با قرینه نبودن طاق ابروشون از زندگی ناامید میشن و تصمیم می گیرن خودکشی کنن ...
    زندگی زیباست و ارزش مبارزه رو داره ، زندگی دوباره تون مبارک باشه ...
    خوش اومدید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. با اینکه عضو جدیدم و در جریان نبودم اما از شنیدن این خبر مسرت بخش خیلی خوشحال شدم....تبریک می گم پیروزیت بر این بیماری رو....خیلی عالیه...یکی از استادای نسبتا جوون ما هم درگیر این بیماریه...امیدوارم اونم سلامتی شو بدست بیاره...باز هم بهت تبریک می گم...تو یه الگوی عالی برای ما هستی....امیدوارم شاد و سالم بمانی دوست من....
    به امید سربلندیت...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. تا خدا هست و همه به خدا دلمون خوشه , زندگی میکنیم و راضی هستیم به رضای خودش
    بیشتر از هر کسی خداوند متعال هست که مرهم همچیز تو دنیای خودشه
    خوشحالم که دوباره رو به راهی , شاید دیر اومدم تو این خانواه ی خوب که همش رو مدیون دکتر رهام هستیم ...  حالا تو پاک پاکی
    برای همه دعا بکن
    sami توصیه نداری بکنی ؟ ههه به امید حق موفق باشی دوست ما

5. سلام دوست خوبم
    از اینکه سالمی خیلی خوشحالم و از خدا می خوام که روز به روز بهتر شده و ما خبر های خوب ازت بشنویم .....بازهم به این پیروزی بزرگت تبریک می گم و امخید وارم همواره در تمام زندگیت سالم و پیروز باشی

6. من هم كاربر جديد اين سايت هستم. ولي از خبر خوشي كه داديد خيلي خوشحال شدم.
    حضرت علي (ع) فرموده اند: سلامتي و امنيت 2 گوهري هستند كه انسان قدر آنها را نميداند ، تا زماني كه آنها را از دست بدهد.

قدر سلامتيمان را بدانيم.

7. بهت تبریک میگم
    منم تازه عضو شدم ولیالان چشام پر شده از اشک
    خوشحالم
    خیلی خوشحالم

ایشالله همه ی بیمارا یه روز بیان و بگن ما پیروز شدیم

8. با سلام خدمت همه دوستای عزیز
    من هم خیلی خوشحالم که حالتون خوب شده ان شاالله به امید سلامتی کاملتون
    خدا را شکر که تو این مبارزه شما پیروز میدان بودید .
    گرچه از ماجرای شما بی اطلاع هستم ول یاز شنیدن این خبر خیلی خیلی خوشحال شدم
    خانومی مارو هم دعا کن چون دعای تو زودتر از همه ما مستجاب خواهد شد
    به امید بهبودی کاملتون ...... ان شا الله

9. سلام...باورت نمیشه وقتی این پستت رو خوندم چقد خوشحال شدم....چون من موقعیه مشکلت رو که تو سایت نوشته بودی خوندم که انگار دیگه به سایت سر نمیزدی .....
    واقعا خوشحالم.....برات بهترین ها رو آرزو میکنم...امیدوارم همیشه صحیح و سالم باشی.چقد کار خوبی کردی که اینجا مطرح کردی.

10. numex777 نوشته است: سلام نمی دونم کسانی هستند که منو بیاد بیارن یا نه ولی من بعد از اون همه مبارزه که همش رو مدیون دکترم هستم تقریبا دارم سلامتیم رو کاملا بدست میارم و حالا پست های کسانی رو خوندم که واسم دعا کرده بودن از همه شما ممنونم از صمیم قلب ممنونم و همینطور از مدیریت سایت و گروه تحقیقاتی رویان که نمیدونم کسی ازین گروه عضو سایت هست یا نه ولی تلاش و داروی جدید الساخت ایت موسسه کمک شایانی به من کرد ...امیدوارم همه بیمارها خالشون حوب بشه
    به امید سلامتی و معجزه برای همه

سلام عشقم و نازنینم
    دوست گلم باورم نمیشه که خودتی باورت میشه چقدر دنبالت گشتم
    روزی که برامون نوشتی بیمار شدی بارها با خواهرت چت کردم و ازش خواستم سلام من رو برسونه به دکترت هم نامه دادم اما جوابم رو نداد
    یادمه بعدش خیلی گریه کردم چون ناامید شدم امامیدونستم اگر می خواستی میتونستی و حیفم می امد که چرا خودت نخواهی
    الان هم هنوز گیجم باورم نمیشه numex777 ی عزیزم همونی که شب ها براش گریستم برگشته
    گلم تو نشانه ایی هستی برای کسانی که وقتی طناب نجاتشون با خدا میبره نمیان و گره بزننش تا طناب کوچکتر بشه و به خدا نزدیکتر بشن
    numex777ی گلم من منتطرم خبر بعدیت این باشه که مدارج علمی رو دو پله یکی بالا رفته باشی
    عزیزم از خوشحالی باورم نمیشه امدی باورت میشه می خواستم بیام شهرت و پیدات کنم
    خوشحالممممممممممممممممممممممممممممممم
    من هم مدت زیادی هست که به خاطر مشکلاتم به سایت سر نمیزدم اما الان عزمم رو جزم کردم
    منم بیشتر میام چون خدا به من هم داره نظر میکنه
    فدات بشم دوستت دارم
    خوش امدی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام عزيزم،
    منم عضو جديد سايت هستم و از مشكلي كه براي شما پيش اومده بود، اطلاعي نداشتم. از اينكه سلامتيت رو به دست آوردي خيلي خيلي خوشحالم. خوندن مطلبت باعث شد يه حس عجيبي بهم دست بده. واقعا خوشحالم و برات آرزوي موفقيت و بهبودي كامل مي كنم.
    پيروز باشي.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. هیچ وقت نمی دونستم موش آزمایشگاهی یه تحقیق آزمایشگاهی بودن چقدر می تونه زندگیمو تغییر بده .. نمیدونستم  دعای انسانها میتونه تا این حد معجزه کنه .. نمی دونستم یه تخت میتونه به آدم چشم برزخی بده . از همگی ممنونم ماه آخر فیزیوتراپیمو میگذرونم الان هم سعی دارم پذیرشم رو بگیرم اما به خاطر مسائلی فکر میکنم همین جا ادامه تحصیل بدم  ما بقی شرایطم ترجیح میدم ناگفته بمونه فقط میتونم سپاسگذار باشم از این همه لطف.
    همیشه غیر ممکن ترین ها زمانی ممکن میشن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید