شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا به نامزدم اجازه هم آغوشی با کس دیگه رو بدم؟

1. سلام. من امروز در این سایت عضو شدم. من 3 ساله که با یه پسری دوست بودم. الان حدود 2ماهه که نامزد کردیم قراره چند وقت دیگه عقد کنیم. من تهران هستم و نامزدم مشهده. به وجود اینکه ما از هم دور هستیم و رابطه جنسی هم داشتیم به نظر شما کار درستیه که من بهش اجازه بدم که با کس دیگه هم آغوشی کنه البته با وجود اطلاع من. چون دلم نمیخواد که بهم خیانت کنه میخوام اگر نیازی داره به خودم بگه نه اینکه خیانت کنه بهم. البته من بهش 100% اطمینان دارم که اگه من نخوام اون این کارو نمیکنه. ولی به نظر شما پیشنهادم درست بوده؟ لطفا" راهنماییم کنید و یا اگر پیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم بهم بگید.

2. hardmen

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به شما خانوم
    شما ميتونيد هر كاري بخواييد انجام بدين كار خيلي خوبي ميكنيد خيانت با داشتن
    اطلاع كافي ديكه جيز ديكه نميتونم بكم خانوم خوب اين جه حرفييه يعني خودت
    داري با دست خود خودتو بدبخت ميكني من كه كيج شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام اصلا کار درستی نکردین و فقط حس تنوع طلبی نامزدتونو دارین تقویت میکنین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام خانومی....وااااااااااای خیلی عجیبه واسم.اینا چیه میگی.به هیچ وجه.فکرشم نکن.بابا مثلا زنی.حالا که شما نامزدین هیچ کدوم نباید به کسی دیگه حتی فکرم کنه.چه برسه به هم آغوشی جونم.

5. با این اطلاعاتی که دادین و این همه سطحی نگری نسبت به رابطه ی عمیقی که قراره بوجود بیاد و همینطور سن کم شما باید بگم ازدواج واسه شما با این طرز فکر  خیلی زوده  و همین حرف زدن از موضوعی که خیانت محسوب میشه که حالا تو نیازایی داری که میتونی وقتی من نیستم رفعش کنی هم باعث بد بینی نامزد به خود تو شده و هم خودش رو انسانی دیده که هیچ مسئولیتی در فبال احساس  قلبی و شخص شما نداره شما با این فکرتون به هر دو نفرتون خیانت کردین می بخشین که اینقدر رکم اما با این گفته ها شما خودتو زیر سوال بردی . بهتره به یه مشاور خانواده مراجعه کنی که بهت بگه از نظر روحی و شخصیتی الان میتونی به ازدواج فکر کنی یا نه. عزیزم خودت فکر کن....حالا فرض کن که شوهرت نه به ادازه یه شهر بلکه قاره ها با تو فاصله داره حالا یا تو بهش میگی که من بهت اجازه رفع نیازتو میدم یا اینکه اون با ایما اشاره میگه که نیاز داره . اون اتفاقا میوفته البته موضوع صیغه و این چیزا رو واردش نمیشم چون باهاش کاملا مخالفم بعد از یه سال زندگی تو یادت میاد که این آقا با یه نفر یا چند نفر دیگه هم بوده این فکرا میاد تو سرت فکرای بیمار گونه که آیا تو به همون خوبی هستی آیا شوهرم از من راضیه آیا  کسی رو تصور میکنه که قبلا باهاش بوده .  و هزار تا فکر خراب دیگه ...نه عزیزم حالا واسه ازدواج شما دو نفر زوده فکر کن ...فکر کن ...شاید نامزدتم سست باشه ...کمی از آینده و رابطه ی مقدستون پروا داشته باشید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  6. دوست خوب در زندگی اطمینان و اعتماد مفهومی متفاوت از چنین تفکراتی داره . شاید در سالهای آینده همسر شما مجبور بود مدام از شما به خاطر شرایط کاری دور بشه ؛ این درسته که هربار با اجازه شما حتی ! حریمی که متعلق به شماست رو با کس دیگری قسمت کنند ؟ من هم فکر می کنم اگر کمی بیشتر زمان صرف کنی برای فکر در این مساله خیلی بهتر باشه.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. تنها چیزی که به مغزم بعد از خواندن پست عجیبتون خطور کرد ؛ اینه که فعلا ازدواج نکنید چون اطلاعات کافی در مورد روابط زناشویی و جزییات مرتبط با مسئولیت آن ندارید !!!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام
    عزیزم یک وقت بچه نشی اجازه چنین کاری رو بهش بدی....آدم به دوست پسرش هم اجازه چنین کاری رو نمیده چه برسه به نامزدش.بعدش آخه مگه شما دوسش نداری پس واقعا چطور میتونی باهاش کنار بیای هرگز ابن کارو نکن چون عواقب بدی داره و رابطه تون رو نابود میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. من که فک میکنم ازدواج الان زود باشه یه مقدار....

10. سلام
    خانم شما واقعا اعتماد به نفستون فوق العادس
    اگه با این اجازه که به نامزدتون دادین خدایی نکرده فردا رابطتون به هم بخوره می خوان چی کار کنین؟!!
    انسان تنوع طلبه دیگه!!

11. همه دارن وای و آخ می کنند.
    من فقط یه جمله می گم.

اگر فکر می کنی که 5 سال دیگه با وجو یه بچه یه روز آمدی خونه و دیدی شوهرت با یکی دیگه است خی حق نداری زیاد ناراحت بشی و اگر یک شب بهت گفت هوس یکی از قبلیا رو کرده بازم زیاد ناراحت نشو!
    اگرم یه روز رفتی با بچه ات سفر و و آمدیدی دیدی یکی دیگه تو خونست به خودت بگو بنده خدا شوهرم تنها بوده بهش فشار آمده!

حالا اگر با همه این اگر های من می تونی کتار بیای پس همین الان این اجازه را بهش بده!
    وقتی شوهرت جلوی تو به یک زن دیگه لبخند و زد و تو هیچی بهش نگفتی پس بدون که اجا زه خیلییییییی کارا را براش صادر کردی!

من اگر جای شما بودم به نامزدم فقط یه جمله می گفتم!
    در دیزی بازه حیای ........
    مهم ترین وظیفه ی یک زن نگهداری از افکار جنسی شوهرشه!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  12. به نظر منم فعلا ازدواج نکنین. .حرف شما خیلی تعجب اوره !!!!!!!!!

13. سلام رفیق
    منم به سن تو بودم اینطور افکار رو داشتم
    فکر میکردم این ایده ال
    و یک روشن فکری و کار خاص
    ولی پای عمل که رسید
    کم مونده بود جفت چشمای دوست پسرمو دربیارم.......
    البته این فقط یه شرط بندی بود بین من و اون
    و من باختم
    ما زنها کلا تو این موضوع داغون میشیم...........
    من و اون دوست پسرم هنوزم رفیقیم.........ولی فقط رفیق
    بعد از اون قضیه یمونمون شکراب شد و روابطمون در حد رفاقت سادس.......نه هیچ چیز دیگه
    =====================
    یادت باشه.........مردها با حسادتهای زنانه حال میکنن
    وقتی بهشون رو میدی
    ساده میری تو گلوشون
    و چون دیگه زیادی تو رو سهل وصول میبینن دیگه رغبت به تو ندارن
    هرگز بهشون رحم نکن
    ولی سختگیر هم نشو
    مردها نباید لای منگنه قرار بگیرن........چون عاشق ریسک و خطرن......
    وقتی تو حصارن از فرارهای هر از گاهی لذت میبرن

14. anom نوشته است: سلام. من امروز در این سایت عضو شدم. من 3 ساله که با یه پسری دوست بودم. الان حدود 2ماهه که نامزد کردیم قراره چند وقت دیگه عقد کنیم. من تهران هستم و نامزدم مشهده. به وجود اینکه ما از هم دور هستیم و رابطه جنسی هم داشتیم به نظر شما کار درستیه که من بهش اجازه بدم که با کس دیگه هم آغوشی کنه البته با وجود اطلاع من. چون دلم نمیخواد که بهم خیانت کنه میخوام اگر نیازی داره به خودم بگه نه اینکه خیانت کنه بهم. البته من بهش 100% اطمینان دارم که اگه من نخوام اون این کارو نمیکنه. ولی به نظر شما پیشنهادم درست بوده؟ لطفا" راهنماییم کنید و یا اگر پیشنهاد بهتری دارید ممنون میشم بهم بگید.

با سلام
    دوست عزیزم کی ازخیانت خوشش میاد
    اما برای واکسینه کردن افکار همسران از خیانت رابطه جنسی نمیتونه کارسازباشه چه برسه با هر کسی
    بهتر هست عشق و محبت و ایمان پادزهر خیانت باشه
    چون رابطه جنسی داشتن در هر شرایطی و با هر کسی باعث نمیشه که همسرت خیانت نکنه
    برای من جالبه که ما خیانت را فقط در مردها میبینیم
    خیانت انواع مختلف داره و دلایل گوناگون
    یکی ازدلایلش کمبود رابطه جنسی هست که وجود عشق و علاقه واقعی بزرگترین سد هست
    این حرف شما این معنی رو میده که همسرتون تا حالا چکار میکردند با غرایضشون قبل از نامزدی با شما
    بهترین کار اینه که جای دادن پیشنهاد های غیر منطقی و غیر عقلانی پایه های محبت را در ارتباطی سالم و کالما دو طرفه محکم کنید
    عزیزم رابطه جنسی فقط نیازی مردانه نیست
    محبت کردن و محبت دیدن دوکفه ی ترازو هست باید مساوی باشند
    گذشت یکطرفه نکن

15. سلام
    خدا بخیر کنه یکدفعه سامی از راه نرسه این پست شما رو ببینه دوست عزیز
    والا اگه شما با ایشون نزدیکی داشتین که چه نیازی به شخص ثالث هست ؟
    من فکر نمی کنم پیشنهاد خوبی باشه , کسی که نتونه خودش رو از این مواضع دور نگه داره پس به درد ازدواج نمی خوره بدون شک
    اصلا برای چی ازدواج می کنه انسان ؟ برای اینکه از این مسائل خودش رو دور کنه
    بهتره که یکم خویشتن دار باشید و صبر و حوصله رو بالا ببرید تا بعد از ازدواج زندگی خوبی نسیبتون بشه
    انشالله که همینطوره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید