شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کرم یا پودر موبر خوب

1. h_66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    میشه برای از بین بردن موهای زاید ناحیه تناسلی یک کرم یا پودر موبر خوب بهم معرفی کنید. اگر نمیشه نام ببرید در پیام خصوصی برام بذارید. خواهش میکنم. آخه من یه مارک خارجی که توی همین سایت دوستان معرفی کرده بودند استفاده کردم هم بوی خیلی بدی داشت و هم چند در میان موها رو از بین میبرد. ممنون

2. نیر میتونه خوب باشه...(nayyer)

3. h_66 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    میشه برای از بین بردن موهای زاید ناحیه تناسلی یک کرم یا پودر موبر خوب بهم معرفی کنید. اگر نمیشه نام ببرید در پیام خصوصی برام بذارید. خواهش میکنم. آخه من یه مارک خارجی که توی همین سایت دوستان معرفی کرده بودند استفاده کردم هم بوی خیلی بدی داشت و هم چند در میان موها رو از بین میبرد. ممنون

با سلام ؛
    فکر میکنم اول ویت (veet)  و بعد از اون نیر (nair)  کرمهای خوبی باشن ... ولی قبل از خرید باید مطمئن باشی که محصول اصل باشه ..

**البته قصدم تبلیغ نیست ، فقط خواستم کمکی کرده باشم D-:

موفق باشی .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. کرم نیر اصل و پودر هم تیز بر ایرانی

5. h_66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از پاسخ هاتون
    خانم nooosh من مارک veet رو دارم اما روش نوشته که برای نواحی تناسلی مناسب نیست؟!! ضمنا من طبق دستورالعملش استفاده میکنم اما بازم چند در میان پاک میکنه. از اصل بودنشم اطمینان دارم!

6. h_66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید چند سواله دیگه:
    1- میشه بعد از استفاده از کرم یا پودر موبر در ناحیه تناسلی از لوسیونهایی که باعث دیرتر در اومدن مجدد موها شد استفاده کرد؟ و اگر میشه من از داروخونه چی باید بخرم؟ چه مارکی؟

2-  میشه این نواحی رو بند انداخت؟ پوست این قسمت حساسه تحریک نمیشه؟

3- استفاده از کرم یا پودر موبر در نواحی تناسلی میتونه باعث نرمتر شدن و دیرتر در اومدن موها بشه؟

4- اگر استفاده از مومک رو در جاهای دیگه بدن امتحان کنیم و با طرز استفادش آشنا بشیم میشه خودمون این ناحیه رو با مومک ببریم؟

ببخشید بخاطر سوالای زیادم

7. سلام شما میتونید ازکرم سینره استفاده کنیدهم موها دیرتر درمیادوهم جنس مو نرمتر میشه

8. veet  باید لایه ضخیم استفاده کنید تا جواب بده ... در مورد نواحی تناسلی هم گفته احتیاط بهتر اینه که استفاده نشه

9. با سلام دوست من...بودر لطیف خیلییییی عالیه.هما سعی کنید از اسبری موبر استفاده کنید هم راحتتره هم بعضیاشون سفید میکنه.از داروخانه سوال کنید چه مارکی بخرید.کمکتون میکنن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید