شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موی زائد ناحیه تناسلی

1. سلام به همه دوستان. من دختری 27 ساله هستم که یکی دو بار با نامزدم ارتباط جنسی داشتم البته به خاطر باکره بودن این ارتباط فقط سطحی بوده و ... خیلی ببخشید ...دخول صورت نگرفته. حالا من یه مشکلی دارم و اون اینه که کلا ادم تقریبا پرمویی هستم و ناحیه تناسلی من هم تاحدودی پر از موی زائد هستش. البته اونها رو مرتبا با تیغ از بین می برم ولی نامزدم تو این یکی دوبار همش آه و ناله میکنه که تیزی این موها پوست .... رو آزار میده و زخم میکنه و من از این موضوع خیلی شرمنده میشم و احساس می کنم این قضیه باعث دلسردی اون میشه. البته گفتم که من همیشه این موها رو با تیغ از بین می برم اما متاسفانه بخاطر پرمویی هورمونی یا هرچیز دیگه که هست قسمت وسیعتری شامل مو هست و این موها خیلی زود رشد کرده و سرشون تیزتیزی درمیاد. میخاستم ببینم ایا راهی یرای ازبین بردن موها بجز استفاده از تیغ هست و چطور میتونم این مشکل رو حل کنم و اینکه برای ازبین بردن موهایی که روی لب خارجی رشد میکنند بجز تیغ چه راهی هست چون همیشه میترسم که به لب داخلی آسیب بزنم.خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. متشکرم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با عرض شرمندگی نامزد بنده هم همینطوریه و گاهی واقعا اذیت میشم  و مجبور حالتو تغییر بدم که توی ذوق اون میخوره و اتفاقا توی حالاتی بیشتر اذیت میشم که ایشان اون مدلی لذت بیشتری میبرن. عذر میخوام بابت بیان این مطلب ولی این شده یه مشکل دیگه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام به همه دوستان

براي مشكلي كه مطرح كردين راه حلي جز حذف موهاي زائد از طرق دراوردن از ريشه نداريد و حداقل تا مدت زيادي از دست اونها راحت هستيد و محيط  اون نرم هستش البته ممكن است درد زيادي رو با توجه به پرمويي كه مطرح كرديد بخواهيد تحمل كنيد در ضمن از ليزر نيز ميتونيد استفاده كنيد كه البته كمي گران در ميآيد .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام ....باید موهارو از ریشه اپیلاسیون کنین اینجوری حداقل 2 روز طول میکشه تا نوک مو تیز بشه....شاید خیلی اذیت شی ولی اگه با لیزر نمیتونی از بین ببرشون باید با موچین و مومک و یا حتی از بند استفاده کنی البته از نیم ساعت قبل میتونی لیدوکایین استفاده کنی تا کمتر اذیت شی ....من دوستم مشکل شما رو داشت الان با بند کردن خیلی موها زایدشو نرم کرده....تیغ موهارو از ساقه میزنه برا همین همون روزم تیز میشه...روش اصلاحتو عوض کن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. با سلام
    دوست گرامی این مشکل اغلب آقایون هست حال چند پیشنهاد دارم:
    1- اصلاً از تیغ استفاده نکنید! چون موجب زبری و کلفتی مو میشه و ضمناً  سرعت رشد مو رو افزایش میده و از طرفی امکان بریدگی هم به اون اضافه میشه.
    2- اگر حساسیت ندارید از ژل و یا کرم های موبر استاندارد استفاده کنید.
    3- از کرم های مرطوب کننده در موضع استفاده کنید.
    4- قبل از رشد مجدد مو ،موارد بالا را تکرار نمائید.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  6. دوست عزیز تیغ روش مناسبی نیست،موها بیشتر نمی شوند اما ریشه ی مو زخیم تر می شود،من پیشنهاد می کنم از مومک(البته توسط فردی ماهر)بازهم تاکید می کنم خودتون نه!استفاده از مومک فقط بار اولش دردناکه اما در هنگام دراومدن علاوه بر دیر درامدن تقریبا بعد4 هفته!بصورت بسیار نرم و کم...و میتونید موهارو با قیچی هم کوتاه کنید...مومک رو همه جا جواب می ده!
    راه دیگه هم اپیلاسیون دائمی است!

7. سلام.ميخواستم بپرسم براي پيدا كردن اين فرد ماهر بايد كجا رفت؟!

8. استفاده از مومل مخصوصا مومک داغ برای این ناحیه بسیار خطر آفرین هست. مخصوصا جنس سخت و چسبنده ی مومک سرد که اگر به ناحیه  حساس برنتان برخورد کند ...دیگر خودتان  میدانید که.....
    کرم های مرطوب کننده استفاده کنید . مهارت بند انداختن را فرا بگیرید  اگر تحمل دردش رو دارید اپلاتور های با عرض کم می تواند بسیار به شما کمک کند . بعد از اپیلاسیون میتوانید از لوسیونهایی که در داروخانه ها موجود است برای بلند تر کردن زمان عدم رویش مو تا دو سه روز بیشتر استفاده کنید. استفاده از لیزر بسیار ارجح تره  پیشنهاد میکنم اگر مشکلتون وسیع هست از لیزر استفاده کنید حتی اگر شده وام بگیرید و برای همیشه خودتون رو از شر این گرفتاری خلاص کنید هزینه ی اون تقریبا برای رفع موهای زائد در هر ناحیه 5 در 5 سانت حدود 200 تومنه  البته در همه ی مطب ها و کلینیک ها این قیمتش نیست و برای رفع مو در یک ناحیه 5 در 5 حداقل دو بار باید روی این ناحیه کار بشه  یعنی هر 5 سانت 400 تومن...می ارزه نه؟؟؟؟؟؟؟ و تقریبا برای نتیجه مطلوب باید حدود 2 میلیون تومن خرج کنی ..حالا زیر میزی و هزینه های جانبی بماند اینها هزینه های یک کلینیک خصوصی هست که گفتم شاید خیلی کمتر یا بیشتر باشه.

9. elili

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا استفاده از لیزر برای اون قسمت از بدن ایراد نداره؟آیا برای ران پا میشه از لیزر استفاده کرد؟با توجه به اینکه غدد لنفاوی در این مناطق زیاده مشکل ساز نیست؟لطفا اگه کسی از لیزر استفاده کرده بگه که راضی هست یا نه؟برای سلامتی مشکل نداره؟

10. سلام
    من هم یکسال عقدم دچار این مشکل بودم ولی به پیشنهاد یکی از همکارام پیش یکی از خانمهایی که مهارت عالی در موم انداختن داره رفتم در عرض 5 دقیقه کاملا" از بین میره و تا 2 هفته خبری از مو نیست و من الان 40 روز یه بار می رم و مو ها کم تر و نرم شده اند

11. اپیلاسیون بهترین روش برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلیه.منم حدود 1ساله پیشه یک خانم ماهر اپیلاسیون میرم که موها هم کمتر شده هم دیرتر در میاد هم نرمتر و نازکتر شده.هیییچ خطری هم نداره چون این خانم خیلی وارده.دردش هم همون 1 2بار اوله.بعد از اپیلاسیون هم از کرمهایی که برای دیرتر درومدن موهای زائد هست استفاده میکنم.
    آقایون خیلی روو این قضیه ی موهای اون ناحیه حساسند!خوب من فکر کنم حقم دارن.ولی اینکار جواب میده چون هزینه ی لیزر خیلی زیاد میشه.اون وقتی می ارزه که آدم یه پوله خیلی هنگفتی داشته باشه بخواد به خودش برسه بره لیزر کنه.

12. با عرض سلام:
    من تقریبا 64 ساعت قبل رابطه دااشتم و متاسفانه منی داخل واژن ریخته شد.24 ساعت بعد رابطه 2 قرص ldو 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر...نمیدونم با این حساب دیگه چه کار باید بکنم...لطفا سریع جواب منو بدید دارم از استرس میمیرمSad

13. دوست عزیز شما روش اورژانسی رو درست انجام ندادین.
    حداکثر تا 72 ساعت 2عدد اچ دی و 12 ساعت بعد 2عدد دیگه و یا 4عدد ال دی و 12 ساعت بعد 4عدد دیگه،اگه 64 ساعت گذشته پس فرصت هست ولی هورموناتون بهم میریزه.
    من اینقدر اینجا سوال پرسیدم خودم دیگه داره دستم میاد که چیکار باید کرد.
    این تاپیک رو هم مطالعه کنین:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-1713.html

14. h_66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من وقتی از تیغ برای از بین بردن موهای زاید ناحیه تناسلیم استفاده میکنم بعد 2 روز درمیاد و من خیلی نگرانم. نمیدونم وافعا اگه بجای تیغ از پور یا کرم موبر استفاده کنم این زمان طولانی تر و موها نرمتر میشن یا نه؟
    نمیشه خودم مومک بندازم آخه نمیدونم پیش کی برم که اینکارو برام انجام بده؟
    یعنی واقعا میشه از بند استفاده کرد؟ لب ها رو چطوری میشه بند انداخت؟ و اینکار دراومدن مجدد موها رو به تعویق میندازه؟

15. سلام
    می خواستم بدونم موم انداختن ناحیه تناسلی مضر هست یا نه و مشکلی پیش می یاره یا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید