شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

DVT پا

1. fatemi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    من حدود دو ماه و نیم پیش رفتم سربازی اولین روز نزدیک 3 ساعت تمام به ما بشین و پاشو دادن 5 دقیقه به خوبی می نشستم و بلند می شدم ولی بعدش خودبخود زانوهام تا می شد و موقع بلند شدن خیلی خیلی مشکل داشتم یعنی پاهام باز نمی شد. کل این 3 ساعت من همین مشکل رو داشتم وقتی کارشون با ما تموم شد فرستادنمون بیرون و من از همونجا تا به خونه برسم 4 بار خودبخود زمین می خوردم به طوری که پاهام خودبخود جمع میشد فردای اون روز هر دوتا پام درد شدیدی داشت و پای چپم از بالای ران تا زانو ورم کرده بود که این ورم بعد از 2 روز به قدری شد که دیگه اصلاً زانوم خم نمی شد بعد از 4 روز کل پای چپم از بالای زانو تا نرسیده به انگشتای پام ورم کرد طوری که احساس می کردم اگه کوچکترین فشاری به پام بیاد می ترکه طی این مدت ادرار خونی با دفع پروتئین خیلی شدیدی هم داشتم و سوزش ادرار هم نداشتم با تجویز پزشک سونوگرافی از مجاری ادراری انجام دادم که تنها مشکلی که داشت ضخامت جداره مثانه بود و کبد چرب توش دیده می شد
    توی داپلر رنگی هم که انجام دادم هیچ مشکلی توی رگهای عمقی پام مشاهده نشد به پزشک دیگه ای که مراجعه کردم گفت باید یه داپلر دیگه انجام بدی که تو موقعیتی که من بودم نمی تونستم انجام بدم تا اینکه بعد از گذشت حدود 4 هفته ورم پام به کل خوابید ولی موقع تا کردن زانو خیلی درد داشتم که اون درد تا الان هم ادامه داره ولی خیلی کم شده الان هم از نظر ظاهری زانوی پای چپم به طور محسوسی باریکتر و لاغر تر از زانوی راستم شده
    سوالی که دارم اینه که مشکل من از چی بوده و اینکه آیا ممکنه که باز هم اون اتفاق برام بیافته یا خیر؟
    با تشکر فراوان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید