شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نیامدن آب منی

1. با سلام

من یک جوان 25 ساله هستم که مدت 10 سال به طور مستمر و خیلی زیاد استمنا می کردم. الان مشکلی که دارم اینه که به نظرم بیضه سمت راستم کوچک شده است ( تقریبا بیضه سمت راستم نصف بیضه سمت چپم شده ). چند شب پیش در حال خواب احساس کردم جنب شدم (یعنی اون حسی که هنگام بیرون آمدن آب منی به آدم دست می ده بهم دست داد) ولی هیچ گونه آبی ازم خارج نشد. حالا سوال من اینه که این حالتی که چند شب پیش به من دست داد دلیلش چیه و مشکل من چیه؟ سوال دیگر منم اینه که یه مدتی پایین کمرم درد می کنه به نظر شما دلیلش چیه؟ و آیا راهی برای هم اندازه شدن بیضه ها وجود داره؟ اگه دارویی وجود داره لطفا دقیقا ذکر کنید.

با تشکر

2. hunter66 نوشته است: با سلام

من یک جوان 25 ساله هستم که مدت 10 سال به طور مستمر و خیلی زیاد استمنا می کردم. الان مشکلی که دارم اینه که به نظرم بیضه سمت راستم کوچک شده است ( تقریبا بیضه سمت راستم نصف بیضه سمت چپم شده ). چند شب پیش در حال خواب احساس کردم جنب شدم (یعنی اون حسی که هنگام بیرون آمدن آب منی به آدم دست می ده بهم دست داد) ولی هیچ گونه آبی ازم خارج نشد. حالا سوال من اینه که این حالتی که چند شب پیش به من دست داد دلیلش چیه و مشکل من چیه؟ سوال دیگر منم اینه که یه مدتی پایین کمرم درد می کنه به نظر شما دلیلش چیه؟ و آیا راهی برای هم اندازه شدن بیضه ها وجود داره؟ اگه دارویی وجود داره لطفا دقیقا ذکر کنید.

با تشکر

با سلام
    دوست عزیز بیضه ها در حالت معمول هم اندازه نیستن(فکر کنم بیضه چپ کمی پایین تر از بیضه راست است تقربیا 1 سانت هم نمیشه گفت ولی پایین تره) ولی فکر نمیکنم اون اندازه که شما میگی باشه برای معاینه بیشتر به یک ارولوژیست مراجعه کنید
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید