شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف دارو در بارداری و اطمینان از سلامت جنین

1. با سلام

من 28 سالمه یه پسر 4 ساله دارم دانشجو هستم و شاغل اصلا به فکر بچه دوم نبودم متاسفانه ماه قبل پریودم عقب افتاد آزمایش خون دادم و گفتند مثبت پیش هر پزشکی هم رفتم که برای سقط کمکم نکردند برای همینم جوشانده**** و چهارتا قرص **** خوردم و یکی هم واژینال استفاده کردم که جواب نداد و به پزشک مراجعه کردم کلی باهام صحبت کرد و منو از سقط کردن منصرف کرد و گفت این قرصا روی جنین تاثیر نداشته و بچه سالم بدنیا میاد پیش چند تا پزشک دیگه هم رفتم همینو گفتند اما آخرین پزشکی که باهاش صحبت کردم بعد از کلی سرزنش گفت که این قرصا روی اندام جنین تاثیر میزاره از وقتی اینو شنیدم همه چیز برام بی ارزش شده اشتهام کور شده و شبا نمی تونم بخوابم خواهش میکنم کمکم کنید بهم بگید چطور میتونم مطمئن شم که بچه سالم بدنیا میاد یا نه.

با تشکر

2. با سلام
    دوست گرامی، نخست آرامشتونو حفظ کنید وبعد به یک متخصص زنان ماهر ،مراجعه کنید حتماً از نگرانی در خواهید آمد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. آقای دکتر پیش هر پزشک ماهری که به من معرفی کردن رفتم ولی هیچکدوم مطمئن نبودن و گفتند که ممکن روی اندام جنین تاثیر بزاره نمدونم چکار کنم که مطمئن شم اگه اینجوری پیش بره مجبور میشم کورتاژ کنم چون نمیخوام با آینده اون بچه بازی کنم و یک عمر پشیمون باشم خواهشا راهنماییم کنید و منو از این بلاتکلیفی نجات بدین.ممنون

4. لطف کنید عوارض کورتاژ بگید. ممنون

5. سلام خانوم چرا نمیرین سونوگرافی 3 بعدی....اینطوری از سلامت اندام جنین مطمئن میشین

6. سونوگرافی سه بعدی هم رفتم، فقط نشون میده که الان جنین تو چه وضعیتی هست چند ماه اینده رو نمیتونه پیش بینی کنه بهرحال ممنون.

7. میشه بگین الان شما هفته ی چندم بارداری هستین؟؟؟؟؟؟؟؟

8. سه ماه و شش روز .

9. خانم عزیز
    اولا که سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید اینجوری که شما استرس دارید حتی اگر جنین سالم هم باشه مشکلی براش پیش میاد
    دوما شما گفتید که فقط یک دکتر گفته است که ممکنه برای جنین مشکلی بوجود اومده باشه پس سعی کنید مثبت فکر کنید و اضطراب نداشته باشید مهمترین چیز برای شما ارامش روحی مطلق هست بعد از اونهم من پیشنهاد میکنم که فقط با یک دکتر زنان متخصص ماهر که شخص خودتون به اون اعتماد لازم رو دارید مشورت کنید از عوض کردن مدام دکتر که باعث تشویش ذهن شما میشود خودداری کنید.
    سونوگرافی ها رو حتما زیر نظر پزشکتون انجام بدید چون زیادی ای کار اصلا خوب نیست.
    بازهم تاکید میکنم اول آرامش داشته باشید و فقط مثبت فکر کنید ودوم هم حتما دکتری پیدا کنید که بهش اعتماد داشته باشید و بتونید که به اون اتکا کنید
    انشاله که جنین سالم هست و دختر تا جنستون هم جور بشه
    فقط مثبت فکر کنید و آرامش داشته باشید.

10. ممنونم از راهنماییتون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید