شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قطر لازم الت مرد برای لذت بردن همسر

1. من  می بینم  چه  در  ابنترنت چه جاهای  دیگه  دلمشغولی  اکثر مردان  و  پسران     بزرگ  کردن  الت  ( چه طولی و چه قطری ) است . و  مکررا  سوال  میشه  چه  باید کرد ؟  از  سن  نوجوانی  تا  حتی  میانسالی  این  از  شایع ترین  سوالات  جنسی  است .
    قضیه رو  از اول شروع میکنیم با این  فرض که  مردی  با  همسر خودش فقط رابطه جنسی داره .
    واژن زن  از بافتی به شدت  قابل ارتجاع درست شده ( باز شدن  چه  در طول چه در قطر ) . معمولا واژن تحت شرایطی  حتی بدون رابطه جنسی گشادتر میشه    مثل  افزایش سن  , یعنی  یک دختر باکره 37  ساله    واژن   اون  به اندازه  20  سالگی اش   تنگ نیست ( معمولا  از سن 25  سالگی  ارام ارام  این اتفاق میافتد ) .
    عواملی مثل  تعدد زایمانها ,  تعداد روابط جنسی  ,  چگونگی روابط جنسی ( ورود الت مرد ) و.....    باعث گشادی واژن میشه .
    خوب تکلیف مرد اینجا چیه ؟ ایا  میشه  هر  دقیقه  التو  بزرگ  کرد !
    مردا  با  روشهای  درست  و  غلط  میتونن  1 - 2  بار  سایز  الت  رو  افزایش بدن  ( داروهای گیاهی , جراحی , کار گذاشتن  ایمپلنت و......  )   بعدش  چی ؟ سوای عوارض جانبی این کارها
    برای مثال شما  یک  میله  با  سایز مشخص دارید  , و یک سوراخ  که مرتب داره  گشادتر میشه چیکار میخواد بکنید ؟
    پس بدنبال راهی برای افزایش قطر الت  نباشین  , بر فرض این کارو کردید  , الت  قطورتر جدید  برای  همسر شما  تا 2  ماه جالبه  بعدش  مثل  قبل  میشه !
    یعنی  همسر شما همون  لذت رو  از  الت شما  میبره  که  از  سایز  قبلی میبرده !
    پس چه باید کرد ؟
    چیزی حدود 30 -40 موقعیت  رابطه جنسی  کردن  وجود داره , باید  این  موقعیتهارو  امتحان  کرد  و  هر  کدام برای  طرفین  لذتبخش تر بود  پیدا  کرد , یک  زن  و  شو  هر  40  ساله نمی تونن  و  نباید  به  همون  روش  اوایل  ازدواج  رابطه جنسی  کنن
    رمز  کار  بکار بستن تنوع  و  تکنیکهای جنسی  مختلفه  نه  افزایش  سایز  الت .
    از دکتر صادقی خواهش میکنم این مطلب منو در صورت اشکال  تصحیح کنه

تشکر شده توسط : 40 کاربر
  2. با سلام
    همانطور که شما خودتان گفتید واژن زن از بافت ارتجاعی تشکیل شده که فقط برای گشاد شدن نیست بلکه خود واژن خود را با جسم خارجی تطبیق میدهد و این جای نگرانی نیست ولی اگه بازم راضی نمیشوید میتوانید از روشهای گیکل استفاده کنید که در کام÷یوتر شخصی من هست ولی الان دسترسی به آن ندارم ولی میتوانم اگر بخواهید آنرا برای شما بفرستم این آدرسط ؛آیدی من هست خوشحال میشوم که بتوانم کمکی بشما بکنم
    matin_2011

تشکر شده توسط : 12 کاربر
  3. siroosazad نوشته است: من  می بینم  چه  در  ابنترنت چه جاهای  دیگه  دلمشغولی  اکثر مردان  و  پسران     بزرگ  کردن  الت  ( چه طولی و چه قطری ) است . و  مکررا  سوال  میشه  چه  باید کرد ؟  از  سن  نوجوانی  تا  حتی  میانسالی  این  از  شایع ترین  سوالات  جنسی  است .
    قضیه رو  از اول شروع میکنیم با این  فرض که  مردی  با  همسر خودش فقط رابطه جنسی داره .
    واژن زن  از بافتی به شدت  قابل ارتجاع درست شده ( باز شدن  چه  در طول چه در قطر ) . معمولا واژن تحت شرایطی  حتی بدون رابطه جنسی گشادتر میشه    مثل  افزایش سن  , یعنی  یک دختر باکره 37  ساله    واژن   اون  به اندازه  20  سالگی اش   تنگ نیست ( معمولا  از سن 25  سالگی  ارام ارام  این اتفاق میافتد ) .
    عواملی مثل  تعدد زایمانها ,  تعداد روابط جنسی  ,  چگونگی روابط جنسی ( ورود الت مرد ) و.....    باعث گشادی واژن میشه .
    خوب تکلیف مرد اینجا چیه ؟ ایا  میشه  هر  دقیقه  التو  بزرگ  کرد !
    مردا  با  روشهای  درست  و  غلط  میتونن  1 - 2  بار  سایز  الت  رو  افزایش بدن  ( داروهای گیاهی , جراحی , کار گذاشتن  ایمپلنت و......  )   بعدش  چی ؟ سوای عوارض جانبی این کارها
    برای مثال شما  یک  میله  با  سایز مشخص دارید  , و یک سوراخ  که مرتب داره  گشادتر میشه چیکار میخواد بکنید ؟
    پس بدنبال راهی برای افزایش قطر الت  نباشین  , بر فرض این کارو کردید  , الت  قطورتر جدید  برای  همسر شما  تا 2  ماه جالبه  بعدش  مثل  قبل  میشه !
    یعنی  همسر شما همون  لذت رو  از  الت شما  میبره  که  از  سایز  قبلی میبرده !
    پس چه باید کرد ؟
    چیزی حدود 30 -40 موقعیت  رابطه جنسی  کردن  وجود داره , باید  این  موقعیتهارو  امتحان  کرد  و  هر  کدام برای  طرفین  لذتبخش تر بود  پیدا  کرد , یک  زن  و  شو  هر  40  ساله نمی تونن  و  نباید  به  همون  روش  اوایل  ازدواج  رابطه جنسی  کنن
    رمز  کار  بکار بستن تنوع  و  تکنیکهای جنسی  مختلفه  نه  افزایش  سایز  الت .
    از دکتر صادقی خواهش میکنم این مطلب منو در صورت اشکال  تصحیح کنه

با سلام
    دوست عزیز ببینید سوال شما درسته و این دلیلشم این هست که الان چون اطلاع رسانی زیاد شده همه این حرفها براشون پیش میاد
    اما مهم اینه که ایا خود سوال درست است یا؟
    در این سایت درباره سوال شما خیلی بحث شده و من باز هم تکرار میکنم که متاسفانه خیلی از مسایل جنسی جنان رو زبانها افتاده که اصل مطلب را تحت تاثیر منفی قرار داده و خواسته ذهن مردم را چنان مشغول مسایل اشتباه کنه که همه فقط درگیر رابطه جنسی باشند و از خیلی مسائل اصلی زندگی غافل شوند
    یک سوال میپرسم مگر مادر ها و پدر بزرگ های ما چگونه اینها رو بلد بودند که خوشبخت زندگی میکردند البته منظورم همشون نیست که کسی بیاد و هزار تاشونو مثال یزنه بگه همه خوب نبودند اما منظورم بیشترشون است
    معلومه که مسادل جنسی خیلی نیاز به طفره رفتن نداره و خیلی راحت میشه اموخت و خیلی هم نیاز نیست که پسر ها و دختر های امروزی روی خودشون عیب بگذارند تنا مشکل اینه که قدیمی ها از روی شرم و حجب و حیا هیچ گاه راز همسرداری خوبشون را نگفتند و حالا ما امدیم با کلی تحقیق اونها رو به صورت مقاله دراوردیم  اینها رو من از خودم نمیگم تحقیق کردم و دیدم قدیمی ها خیلی بهتر از امروزی ها س. ک .س رو بلد بودند و اجرا میکردند
    اما در کل موضوع مهم اینه سایز در خانم یا اقا به هیچ وجه مهم نیست و مهم معاشقه خیلی زیاد و عمیق و خوبه
    در روابط جنسی هزاران روش پوزیشن و فانتزی وجود داره که باز بیشترشون تولید ادمهایی است که از وابط درست بویی نبردند و هدفشون تمرکز ادمهای ساده برروی س. ک .س . گمراه کردنشون است
    وگرنه رابطه جنسی که اینقدر پیچیده نیست و نیازی به این همه ادا واطوار نداره بهترین رابطه جنسی همونی است که هر دو طرف از ساده ترین راهها استفاده کنند نه اینکه خودشون را بپیچونند
    در کل مهمترین چیر در روابط جنسی ارامش از محیط و نبود نگرانی از قیبل ترس از شریک جنسی ترس از پنهانی بودن کار و سلامت روحی هر دو طرفه، تا این روش های مفتذل
    زیادی سخت نگیرید بیشتر افرادی که توی رابطه جنسی از تنوع استفاده میکنند خستگی جنسی سراغشون میاد
    اینها فیلمه و حرفه ناحسابی اصل موضوع خیلی ساده است

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 42 کاربر ديگر
  4. باسلام  .اگر در مسائل جنسي زناشوئي افراط وتفريط نكنيم دچار اين افكار نميشويم.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. دوستان این را بدانید مهم لذت بردن همه ما یک بار به این دنیا اومدیم فقط بدلیل اینکه از لذتهایش بهره ببریم مشغول کردن ذهن خود به مسائل حاشیه ای اصلا جالب نیست اگر تجربه ارتباطات متعدد را زیاد داشته باشید میبینید تو هر سایزی که باشید برای اشخاصی جذاب و برای برخی دیگر نیست پس انقدر به سایز یک موضوع فکر نکنید به کیفیت و تنوع بیندیشید چشم به هم میزنید میبینید 50 60 سالتون شده و با خیلیا نتونستید رابطه جنسی داشته باشید و عمر به فنا رفته
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. با سلام
    البته آلت در مردان متفاوت است و در زنان هم اندازه رحم متفاوت است پس  میزان لذت بردن هر شخص از دیگری متفاوت است البته این نظر من هست .  موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. به نظر من لذت بردن بیشتر به خاطر عشقو علاقه ی دوطرفه،در غیر این صورت بزرگترین آلت هم نمی تونه زن رو ارضا کنه!

تشکر شده توسط : 17 کاربر
  8. با سلام
    بنظرم همون علاقه به هم میتونه نقش بسزائی در لذت بردن از همو ایجاد کنه و بس! وچیزهای دیگه بطور خودکار خودش مچ میشه و نباید اینقدر بهش حساس بود.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 12 کاربر ديگر
  9. سلام ..
    متاسفانه اکثر افکارا رفته رو یه قسمت خاصی از رابطه جنسی ..
    در حالی که فقط اون نیست . همین که آدم یه جنس مخالف رو (فبها که همسر باشه) در کنار خودش حس کنه یه لذتی داره . نوازش ها و صحبتهایی که در اون لحظه میشه خودش یه لذت خاصیه .   خوش باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. سلام.
    من یه دخترم و  این جور روابتم تجربه نکرم . و فکر میکنم این خود پسر ها هستن که دخترارو حساس  میکنن . اگه محبتی بین دو طرف باشه دیگه این مسایل بی ارزش میشه .کاش پسرا به چیزای  دیگه زندگی ام   انقد وسواس نشون بدن که نمیدن...
    این چیزا حل میشن برادرا.

تشکر شده توسط : 18 کاربر
  11. دوستان همگی خسته نباشید
    اینکه این دوست عزیز یمون میگه من قبول ندارم چون توی همین سایت میخوندم که یه دوستی میگفت که اصلا همسر من با دوخول کردن به ارگاسم نمیرسه بلکه با عشقبازی و...کردن به اون حالت خوش میرسه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید