شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خوردن منی و حاملگی و مثبت شدن آزمایش

1. با سلام
    من 10 روز گذشته منی نامزدم رو خوردم البته به میزان خیلی کم و هیچ رابطه دیگه ای نداشتم چون من باکره هستم.
    بعد از اون تا الان کمرم خیلی درد میکنه

البته ترسیدم باردار شم برای همین روز پنجم بیبی چک خریدم که منفی بود
    روز هفتم دوباره بیبی چک خریدم که هیچی نشون نداد
    رفتم آزمایش دادم مثبت بوده حالا هم دارم از ترس میمیرم.

به دکتر گفتم من هیچ کاری نکردم فقط خوردم مگه میشه کسی باردار بشه با صرف خوردن منی که دکتر باور نکرد که من کار دیگه ای نکردم  و سونوگرافی هم انجام داد که هیچی ندید  ولی گفت احتمال بارداری هست

مگه شما تو همین بخش نگفتید که با خوردن منی احتمال بارداری نیست پس چرا جوابش مثبت شده؟
    حالا نمیدونم چیکار کنم دارم سکته می کنم تورو خدا زود کمکم کنید
    آیا میشه تست بارداری بر اثر یک عامل دیگه مثلا عفونت ایجاد شده از خوردن منی  مثبت بشه؟
    منم که دیگه نمی فهمم این چورشه؟ دارم سکته میکنم از ترس.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. pantea_pantea نوشته است: با سلام
    من 10 روز گذشته منی نامزدم رو خوردم البته به میزان خیلی کم و هیچ رابطه دیگه ای نداشتم چون من باکره هستم.
    بعد از اون تا الان کمرم خیلی درد میکنه

البته ترسیدم باردار شم برای همین روز پنجم بیبی چک خریدم که منفی بود
    روز هفتم دوباره بیبی چک خریدم که هیچی نشون نداد
    رفتم آزمایش دادم مثبت بوده حالا هم دارم از ترس میمیرم.

به دکتر گفتم من هیچ کاری نکردم فقط خوردم مگه میشه کسی باردار بشه با صرف خوردن منی که دکتر باور نکرد که من کار دیگه ای نکردم  و سونوگرافی هم انجام داد که هیچی ندید  ولی گفت احتمال بارداری هست

مگه شما تو همین بخش نگفتید که با خوردن منی احتمال بارداری نیست پس چرا جوابش مثبت شده؟
    حالا نمیدونم چیکار کنم دارم سکته می کنم تورو خدا زود کمکم کنید
    آیا میشه تست بارداری بر اثر یک عامل دیگه مثلا عفونت ایجاد شده از خوردن منی  مثبت بشه؟
    منم که دیگه نمی فهمم این چورشه؟ دارم سکته میکنم از ترس.

سلام
    دوست عزيز بارداري با خوردن مني امكان پذير نيست ، احتمال اينكه جواب آزمايش خونت اشتباه باشه هست ، نگراني و استرس خودش باعث تعويق پريود مي شه ، پيشنهاد مي كنم مجددا آزمايش خون بدي توي يه آزمايشگاه ديگه . خودتم مي گي كه سونوگرافي چيزي نشون نداده.
    موفق باشي

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. تا اونجايي كه بنده اطلاع دارم براي حاملگي بايد اسپرم هاي مرد با تخمك هاي زن برخورد كنند و اين

از طريق دخول صورت ميگيره حالا شايد از طريق دخول كامل نباشه و ناخواسته و از طريق پيشاب باشه ولي از طريق خوردن غير ممكنه چون مني وارد معده و شكم شما شده... و نه رحم..

آيا بعد ارضا آلت همسر شما با آلت شما تماس پيدا نكرد قيل از اون چي شايد از همسرتون پيشاب

خارج شده باشه... بهتره اساتيد اينجا هم نظر بدن

4. در ضمن يادم رفت بگم علائم بارداري بلافاصله بعد از لقاح خودشو نشون نمي ده ( در جواب اينكه فرموديد بعد خوردن مني تا امروز كمرتون درد گرفته )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام.
    دوستان درست میگن که امکان همچین موردی وجود نداره غیر از اینکه از معده شما به رحم تون یه مجرایی باشه و در اون صورت هم اگر اسپرم ها بتونن خودشون رو به تخمک های شما برسونن!!!!!!!! واقعا اگر بشه دیگه یک اعجاب واقعیه و یک مورد جدید در دنیا باید ثبت بشه(البته به نظر بنده)
    فقط همونطور که دوستمون هم گفتن یکبار دیگه و در یک آزمایشگاه دیگه آزمایشتون رو تکرار کنید از این اشتباهات زیاد پیش میاد.

نگران هم نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام

به احتمال 99% جواب ازمايش اشتباهه و شما كيست داريد

اگه دوستان يادشون باشه يكي از كاربرها عنوان كرده بود خانمش كيست داشته  اما جواب ازمايش خونش مثبت شده بعد از 3-4 تا دكتر عوض كردن مطمئن بودند كه بارداري اتفاق افتاده چون همه ميگفتند جواب مثبته اما براي بار دوم كه ازمايش دادن فهميدن كيسته نه بارداري

يك بار ديگه ازمايش بده و يك كم اروم باش
    نتيجه رو تو همين سايت هم اعلام كن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید