شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سن ازدواج و بچه دار شدن

1. با سلام به تمام اعضا و کسانی که بعد از خواندن این موضوع مرا راهنمایی می کنند

36 سالمه و با اقایی اشنا شدم که حدود 3 سال از من کوچیکتره و قصد ازدواج داریم ولی مادرش به شدت مخالفت میکنه و

دلیلشم اینه که میگه زن تا سن 42 سالگی یائسه میشه و بعد از اون هیچ تمایل همخوابی با مرد رو نداره یا میگه که زن تا 38

می تونه بچه دار بشه اونم یه بچه عقب افتاده.

تو رو خدا راهنماییم کنید

ایا این اختلاف سنی درد سر ساز میشه برام چون من نمی خوام که این اقا هم ضرر کنه با این ازدواج.

2. البته به شرایط ژنتیکی و بدنی خودتون بستگی هم داره ..مثلا اینکه مادرتون تو چه سنی یائسه شدن.
    دوستان بهتر میتونن کمک کنن ولی تا دو فرزند اگه زود اقدام کنید ایشالا مشکلی نخواهد داشت و سالم
    البته باز هم صحبت با پزشک باید کنارش باشه.مثلا در مورد تغدیه خیلی خوب در دوران حاملگی به خاطر سن.

3. زماني كه سن زني افزايش پيدا ميكنه اصولا بچه دار شدن واسش سخت ميشه اما هميشگي نيست

بايد دقت كنيد مثلا يكي از اقواممون در سن حدود 32 سالگي زايمان كرده و مشكلي هم نداشت...

بهتره با يك پزشك مشورت كنيد... تا از لحاظ جسمي هم معاينه بشيد... حالا اينكه مادر اون آقا

مخالفه ديگه با خودتونه ... اصولا خانوم ها 2 سال زودتر از آقايونه همسنشون به كمال ميرسند اينو تو

يك كتاب روانشناسي خوندم. الهي موفق باشيد.

4. talah نوشته است: با سلام به تمام اعضا و کسانی که بعد از خواندن این موضوع مرا راهنمایی می کنند

36 سالمه و با اقایی اشنا شدم که حدود 3 سال از من کوچیکتره و قصد ازدواج داریم ولی مادرش به شدت مخالفت میکنه و

دلیلشم اینه که میگه زن تا سن 42 سالگی یائسه میشه و بعد از اون هیچ تمایل همخوابی با مرد رو نداره یا میگه که زن تا 38

می تونه بچه دار بشه اونم یه بچه عقب افتاده.

تو رو خدا راهنماییم کنید

ایا این اختلاف سنی درد سر ساز میشه برام چون من نمی خوام که این اقا هم ضرر کنه با این ازدواج.

با سلام
    دوست عزيز  ، بارداري زن در سن كمتر از 18 سال و بالاتر از 35 سال صلاح نيست. تحقيقات انجام شده نشان مي دهد كه در بارداري هاي زير 18 سال و بعد از 35 سال مشكلات و عوارض جدي براي كودك و مادر ممكن است به وجود آيد.

فاصله دو بارداري نيز بهتر است از 3 سال كمتر نباشد چرا كه باعث ضعيف شدن مادر خواهد شد.
    ولي نا اميد نشيد و حتما به يه متخصص زنان مراجعه كنيد چون طبق گفته خودشون اين بستگي به شرايط فيزيكي زن هم داره و ممكنه مثلا (طبق گفته متخصص زنان) يه خانم 20 ساله تخمداني داشته باشه كه مثل تخمدان يه زن 30 سالست يعني 10 سال پيرتر !
    پس نگران نباشيد و در اين مورد حتما و حتما قبل از تصميم گيري به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد . ان شاء اله مشكلي نداشته باشيد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید