شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی بعد از پریود

1. Brayan

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام

می خواستم از دوستان خواهش کنم جوابمو درست بدن

اگر بعد از گذشت 5 روز از رابطه، رابطه ای ک نه دخول داشتیم و نه منی رو اطراف واژن ریختم، فقط ترسم اینه که 1 قطره پیش آب به واژن خورده باشه، اگر بعد از 5 روز از یه همچنین رابطه ای و 6 روز زودتر از همیشه فرد پریود بشه آیا میتونیم مطمئن باشیم که فرد حامله نیست؟
    میشه این ماه پریود بشه ولی اثر رابطه ماه پیش بعد از پریود معلوم بشه و فرد حامله بشه؟؟؟ یا با هر با پریود شدن بطور کلی حاملگی منتفیه؟؟؟
    از آقای دکتر صادقی هم صمیمانه خواهش می کنم که جواب سوالاتمو بدن
    مرسی

2. سلام دوست عزیز
    تا انجا که در اطلاعات من هست،احتمال بارداری منتفی و تقریبا صفر است.مقدار اسپرم در پیش اب بسیار کم و بسیار به ندرت باعث بارداری می شود و شما می گویید منی را هم اطراف واژن نریخته اید و شریک جنسی شما بعد از چند روز پریود شده اند واینکه زودتر اتفاق افتاده می تواند از استرس باشد.جای نگرانی برای شما و شریک جنسی تان نیست اما اگر باز هم اطمینان ندارید میتوانید از بی بی چک استفاده کنید که در اکثر موارد درست جواب می دهد.اما میتوانم بگویم با شرایطی که گفتید احتمال بارداری کاملا منتفی است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید