شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11

پریود نامنظم..

1. باعرض سلام خدمت مدير سايت تقريباشش روزه كه من مشكلي را  در تاپيك29221مطرح كردم ولي جوابي دريافت نكردم لطفا راهنمايي بفرماييد
    (
    باعرض سلام وخسته نباشيدپريود هاي من اغلب نامنظم ودير انجام ميشد گاهي هر 2ماه يك بار كه دراين حالت باتزريق امپول پريود ميشدم بعد كه تصميم به بچه دار شدن گرفتيم به دكتر مراجعه كردم ايشان گفتند رحمتان زخم شده وزخمتان بايد فريز شود اين كار راانجام دادم وداروهاي تجويز شده را مصرف كردم ولي نه پريودم درست شد ونه خبري ازبچه بود!!!تا اينكه كتابي از اقاي خدادادي بدستم رسيد ايشان علاج رادر مصرف غذاهاي گياهي وعسل مي دانستندبعداز اينكه رژيم غذايي را انجام دادم اتفاق جالبي افتاد 22روز بعد از پريوددوباره پريود شدم!وبعدازپاكي   13روز بعدلكه بيني شروع شدوكماكان از بچه خبري نبود كاملا گيج وعصبي شده ام لطفا مرا راهنمايي كنيد)
    وامروز كه دارم دوباره سوالمو مي پرسم حدود 10روزه كه همچنان پريود هستم

2. سلام دوست عزيز

من مدير سايت نيستم اما با توجه به انچه كه ديدم و شنيدم جواب ميدهم
    به نظر من شمت بايد مجددا به پزشك مراجعه كنيد شايد علت كيست تخمدان باشد يا مسائل هورموني
    به نظر مياد همون فريز كردن هم اشتباه بوده و خوب بود با چندين پزشك مشورت كنيد
    اما الان به جاي استفاده از داروهاي گياهي بريد پيش پزشك تا با آزمايشات و سونوگرافي مشكل مشخص شود

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. MOHD

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر خسته نباشید:
    من 20 سالمه و 2 ساله که ازدواج کردم ...می خوام حامله بشم یک ساله که جلوگیری نداریم و پریودیم 3 ماه که منظمه اما  این ماه 12 روز عقب اوفتاده. و رفتم دکتر ازمایشم دادم جواب منفی بود و در ضمن من الان 4 روزه قرص تقویتی تخمدان می خورم....ممنون میشم از راهنماییتون

4. MOHD نوشته است: سلام اقای دکتر خسته نباشید:
    من 20 سالمه و 2 ساله که ازدواج کردم ...می خوام حامله بشم یک ساله که جلوگیری نداریم و پریودیم 3 ماه که منظمه اما  این ماه 12 روز عقب اوفتاده. و رفتم دکتر ازمایشم دادم جواب منفی بود و در ضمن من الان 4 روزه قرص تقویتی تخمدان می خورم....ممنون میشم از راهنماییتون

منظورتون از قرص تقويتي تخمدان چيه؟يعني پزشك تشخيص داد شما تنبلي تخمدان دارين و بهتون قرص داد؟چه قرصي؟
    حالا مشكل چيه؟ يه كم واضحتر توضيح بدين.

5. سلام،
    من هم حدود یک سال پیش به خاطر پریودی نامنظم به دکتر رفتم و با انجام سونوگرافی متوجه شدم تخمدان چپم کیست داره که حدود 33میلیمتر بود، بعد از خوردن 5ماه قرص ld پریودیم منظم شد، دیگه چک نکردم، حالا بعد از یک سال پریودیم با مشکل روبرو شده، 1هفته خونریزی عجیبی دارم که اصلا شبیه پریودی نیست، بعد 1هفته پریود عادی می شم، این اتفاق الان 2ماهه داره اتفاق می افته، به نظرتون بر میگرده به همون کیستم؟ باید چی کار کنم؟ خیلی ممنون

6. سلام

منظورتون از خونريزي عجيب يعني زياد يا كم؟!
    در هر صورت خوبه كه يك چيزي رو بدونيد:
    كيست هاي تخمدان هميشه ممكنه به وجود بياين اصلا هر نوزاد دختر با هزاران عدد از اين كيست ها به دنيا مياد اما با سايز خيلييييييييي كوچك.اگر در هر سيكل قاعدگي تخمك به درستي ازاد نشه كيسه اب اطراف ان شروع به رشد ميكنه و بزرگ ميشه و گاها دردناك و اينجوري كه كيست هاي بزرگ به وجود مياند پس هر لحظه امكانش هست

به نظر ميرسه شما دوياره به كيست مبتلا شدهايد يا اصلا كيست قبلي خوب نشده.
    اول از همه يك سونوگرافي و ترجيحا سونوي داپلر نياز داريدو بعد با تشخيص پزشك بايد دارو مصرف كنيد و اين دارو ها را تا مدت حداقل 6 ماه ادامه بدهيد بعد از اون سريع اقدام به بارداري كنيد و 9 ماه بعد ايشالله مامان ميشيد

موفق باشيد

7. paryy

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من زمان پریودم خیلی نزدیک به هم هست واکثرا زود تر از موقعش پریود میشم علتش چیه واخیرا هم یه کیست 24 میلی متری در تخمدان چپ داشتم وقرص ldمصرف میکنم آیا با یک دوره مصرف قرص کیست من از بین میره چون 8سال پیش  هم سابقه کیست داشتم در مجردی  .ایا راهی برای از بین بردن سریع کیست هست چون من قصد بارداری دارم.مرسی

8. paryy نوشته است: با سلام
    من زمان پریودم خیلی نزدیک به هم هست واکثرا زود تر از موقعش پریود میشم علتش چیه واخیرا هم یه کیست 24 میلی متری در تخمدان چپ داشتم وقرص ldمصرف میکنم آیا با یک دوره مصرف قرص کیست من از بین میره چون 8سال پیش  هم سابقه کیست داشتم در مجردی  .ایا راهی برای از بین بردن سریع کیست هست چون من قصد بارداری دارم.مرسی

خودت جواب خودتو دادي علتش فقط كيست ميتونه باشه و با مصرف قرص هم از بين ميره و وضعيت پريودت هم درست ميشه نگران نباش.ولي اين كه با مصرف يه دوره قرص كيستت از بيت ميره يا نه بستگي به اندازه و نوع كيستت داره.شما زير نظر پزشك اقدام به مصرف قرص كردين ديگه؟

9. MOHD

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام : فرموده بودین یکم واضح تر توضیح بدم.....اینم توضیح واضح تر...

من 20 سالمه و 2 ساله که ازدواج کردم ...می خوام حامله بشم یک ساله که جلوگیری نداریم و پریودیم 3 ماه که منظم بود اما  اینماه 12 روز عقب اوفتاده. و رفتم دکتر ازمایشم دادم جواب منفی بود و در ضمن  امپول هم دادن که پریود شم امپولامم زدم اما نشدم و همچنین پزشک قرص تقویت تخمدان هم دادن تقویتی تخمدان به نامه (
    metformin   500 ) که می خورم. حالا این قرصا باعث عقب افتادن پریودمه یا نه؟ در ضمن دکتر یه قرص دیگه هم داد که گفت از روزه 4 پریودی بخور تا 5 روز اسم اون قرص اینه  :  ( letrozol )ممنون از راهنماییتون

10. MOHD نوشته است: سلام : فرموده بودین یکم واضح تر توضیح بدم.....اینم توضیح واضح تر...

من 20 سالمه و 2 ساله که ازدواج کردم ...می خوام حامله بشم یک ساله که جلوگیری نداریم و پریودیم 3 ماه که منظم بود اما  اینماه 12 روز عقب اوفتاده. و رفتم دکتر ازمایشم دادم جواب منفی بود و در ضمن  امپول هم دادن که پریود شم امپولامم زدم اما نشدم و همچنین پزشک قرص تقویت تخمدان هم دادن تقویتی تخمدان به نامه (
    metformin   500 ) که می خورم. حالا این قرصا باعث عقب افتادن پریودمه یا نه؟ در ضمن دکتر یه قرص دیگه هم داد که گفت از روزه 4 پریودی بخور تا 5 روز اسم اون قرص اینه  :  ( letrozol )ممنون از راهنماییتون

قرص متفورمين رو كه خودتم گفتي واسه تقويت تخمدان داده و قرص لتروزول هم قدرت باروري رو بيشتر ميكنه.نگران نباش با مصرف متفورمين پريود ميشي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 11
رفتن به صفحه :    ... 11

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید