شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهاي زاييد

1. باسلام و خسته نباشيد

من26سال سن دارم  ودر دوران نوجواني موهاي زاييد قسمتي از الت تناسليم را زده ام و حالا

زياد شده است ايا اگر با تيغ يا ژلت شيو گردد مشكلي ندارد  در حالي كه در حين مقاربت براي

خانمم درددارد راه چاره من چيست

متشكرم

2. khdmohamad نوشته است: باسلام و خسته نباشيد
    من26سال سن دارم  ودر دوران نوجواني موهاي زاييد قسمتي از الت تناسليم را زده ام و حالا
    زياد شده است ايا اگر با تيغ يا ژلت شيو گردد مشكلي ندارد  در حالي كه در حين مقاربت براي
    خانمم درددارد راه چاره من چيست
    متشكرم

سلام،
    اصلاح موهای ناحیه تناسلی مشکلی ندارد و شما می توانید این کار را انجام دهید البته بعید است که درد هنگام نزدیکی مرتبط با وجود موهای آن ناحیه باشد.

3. سلام .من موهاي دست و پام رو با اپيليدي مي زنم ولي در عرض چند روز موها شروع به در آمدن مي كنه!!!!درسته شايد نازكتر شده باشه ولي بلند تر مي شه .علت رشد سريع اين موها چيه ؟؟؟؟؟؟/

4. با سلام
    دوست عزیز گلنوش خانم ،پیشنهاد میکنم یک تست هورمونی تحت نظر متخصص غدد ،انجام بدهید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوستان
    منم در شکمم ، وسط سینه و پاهام و گردنم موهای بلند سیاه زائد داره.
    میخواستم ازتون کمک بگیرم که به این موهای بلند سیاه چه کنمSad

6. میترا جون سلام...عزیزم اول 1سر حتما به بزشک مراجعه کن.اما فکر کنم با چند مرحله لیزر مشکلت حل شه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید