شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده حلقوي بدون خونريزي

1. سلام خدمت دوستان گرامي
    بنده يک سوالي داشتم در صورت پاسخ گويي ممنون ميشم
    بنده با نامزدم که بسيار خانومه خوبيه و من بهش اطمينان داشتم رابطه داشتم خيلي زياد تا اينکه متوجه شدم انگشت به جلو ايشون وارد ميشود بعدشم با آلت تست کردم اما نه خون ريزي وجود داشت نه چيزي فقط ميگفت درد داره من نميدونم داشت يا نه تا اين که دکتر بردمش و دکتر تشخيص يه پرده نازک حلقوي بدون خون ريزي داد ميخواستم ببينم اصلا همچين چيزي وجود داره يا اينکه دختره يه چيزي گفت ؟
    حالا اين پرده هيچ وقت خون نميده؟
    کي پاره ميشه؟
    اين پرده مانع ورود چيزي به داخل ميشه يا نه ؟
    ممنونم

2. سلام.بله پردهای به این شکل وجود داره اگه در جستجو گر سایت سرچ میکردین حتما متوجه میشدین.همیشه خونریزی ملاکی برای سالم بودن شخص و نداشتن رابطه نیست.اگر دکتر تشخیص دادن که سالمه و خونریزی نداره پس نگرانی شما بی مورده.پاکی یک زن به داشتن یا نداشتن بکارت نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    شاخص ترین علامت پارگی پرده بکارت سوزشه که در تمامی انواع پرده بعد از پارگی وجود دارد،
    درکل خونریزی بیشتر از اینکه به پارگی پرده برگردد بخاطر فشار و آسیب به مخاط اطراف آن هنگام ورود آلت می باشد. و در بعضی از پارگی ها اصلا خونریزی رخ نمی دهد.

4. سلام
    شما میتونید به لینک زیر برید و از بین سوالات جوابتونو پیدا کنید
    پرده بکارت
    http://roham.ws/web/ftopict-128.html#19104
    و همچنین با سرچ کلید واژه های بکارت،پرده حلقوی و... در نوار بالا به نتایج دلخواه برسید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دکتر جان سلام در مورد پرده ی حلقوی سوال مهمی داشتم که ذهنم و خیلی مشغول کرده دکتر من یک سال پیش رابطه جنسی داشتم برای اولین بار..که کاملا بدون خونریزی و درد زیاد بود خیلی تعجب کردم مطالب توی سایت شما رو مطالعه کردم و فهمیدم طبیعی هستش ..دیروز به یک پزشک زنان با تجربه در یوسف آباد مراجعه کردم تا معاینه کنه و از سر در گمی دارره اما چیزی گفت که از تعجب شاخ دراوردم..معاینه کرد و بهم گفت که پرده ات سر جاشه و تا زایمان از بین نمیره ولی آثار رابطه جنسی روش مشخصه..پرسیدم از چه نوعیه؟در جواب من گفت پرده ی حلقوی و ارتجاعی و ..وجود ندارد خمه از یک نوع هستند و بسته به شرایط درموقع رابطه جنسی خونریزی میکند و این چیزی است که زن ها دراوردند...واقعا گیج شده ام؟بالاخره بکارت من از چه نوعی است و آیا حرف این دکتر صحت داره؟؟؟

6. gule نوشته است: دکتر جان سلام در مورد پرده ی حلقوی سوال مهمی داشتم که ذهنم و خیلی مشغول کرده دکتر من یک سال پیش رابطه جنسی داشتم برای اولین بار..که کاملا بدون خونریزی و درد زیاد بود خیلی تعجب کردم مطالب توی سایت شما رو مطالعه کردم و فهمیدم طبیعی هستش ..دیروز به یک پزشک زنان با تجربه در یوسف آباد مراجعه کردم تا معاینه کنه و از سر در گمی دارره اما چیزی گفت که از تعجب شاخ دراوردم..معاینه کرد و بهم گفت که پرده ات سر جاشه و تا زایمان از بین نمیره ولی آثار رابطه جنسی روش مشخصه..پرسیدم از چه نوعیه؟در جواب من گفت پرده ی حلقوی و ارتجاعی و ..وجود ندارد خمه از یک نوع هستند و بسته به شرایط درموقع رابطه جنسی خونریزی میکند و این چیزی است که زن ها دراوردند...واقعا گیج شده ام؟بالاخره بکارت من از چه نوعی است و آیا حرف این دکتر صحت داره؟؟؟

يعني چي اين چيزيه كه خانوما در آوردن؟ معلومه كه پرده حلقوي ارتجاعي وجود داره مال شما هم از همون نوعه.

7. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس چرا این دکتر همچین حرفی بهم زده؟؟واقعا شاخ دراوردم

8. gule نوشته است: پس چرا این دکتر همچین حرفی بهم زده؟؟واقعا شاخ دراوردم

وقتي ايشون خودشون گفتن پرده ات سر جاشه و تا زايمان از بين نميره يعني اينكه پرده ات حلقوي ارتجائيه ، از كدوم حرفش شاخ درآوردي؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید