شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی (احتمال باردار شدن)

1. با سلام خدمت همه
    من و دوست دخترم هفته پیش رابطه داشتیم
    ایشون هنوز بکارت خود را حفظ کردند
    من موقع انزال منی خود را به روی واژن ریختم ... بعد سریع به حمام رفتیم و با آب پاک کردیم ...
    من سریع رفتم داروخانه و قرص لونژیل گرفتم و ایشون همون موقع یکی خورد و 12 ساعت بعد هم یکی ...
    ایشون اون روز نزدیکی 2 روز از زمان پریود قبلیشون میگذشت و تقریبا الان 2 هفته مونده به پریود بعدیشون ... ظاهرا هم زمان های قاعدگیشون منظم هست و شاید 1و2 روز جابه جا بشه ...
    ایشون روز دوم بعد از نزدیکی دکتر رفتن و این دکتر هم 2 تا آمپول Estradiol و Progesten فکر کنم براشون نوشت که با هم همون موقع زدن ... اون شب تب شدید کردن و حالشون بد شد و فرداش خوب شدن .
    حالا ما خیلی نگران حامله شدن هستیم ! چقدر احتمالش هست ؟

2. سلام
    اول از اینکه تو اینجور سایت آموزنده ای عضو شدم خوشحالم و به نوبه خودم ممنون از مدیریت سایت
    من تازه ازدواج کردم و چند شب پیش با همسرم نزدیکی داشتم، روز بعد برا اطمینان رفتم آزمایش و نتیجه مثبت بود.
    چون اول زندگیمونه و فعلا از پس هزینه های بچه دار شدن و جوانبش بر نمیایم ، و اینکه هنوز چند روز از نزدیکیمون نمیگذره ، میخواستم بدونم میشه به نحوی از زایمان و حاملگی جلوگیری کرد یا نه
    البته قوانین سایتم خوندم و میدونم تا حدودی سؤالم خلاف قوانینه ولی نمیتونم خودمو به این حاملگی ناخواسته هم راضی کنم ،مطمئنم که خود خدا هم راضی نیست که تو این شرایط بد اقتصادی ، بچه دار هم بشیم و مشکلاتمون زیاد بشه
    ممنون میشم به هر نحوی راهنماییم کنین

3. fahim نوشته است: سلام
    اول از اینکه تو اینجور سایت آموزنده ای عضو شدم خوشحالم و به نوبه خودم ممنون از مدیریت سایت
    من تازه ازدواج کردم و چند شب پیش با همسرم نزدیکی داشتم، روز بعد برا اطمینان رفتم آزمایش و نتیجه مثبت بود.
    چون اول زندگیمونه و فعلا از پس هزینه های بچه دار شدن و جوانبش بر نمیایم ، و اینکه هنوز چند روز از نزدیکیمون نمیگذره ، میخواستم بدونم میشه به نحوی از زایمان و حاملگی جلوگیری کرد یا نه
    البته قوانین سایتم خوندم و میدونم تا حدودی سؤالم خلاف قوانینه ولی نمیتونم خودمو به این حاملگی ناخواسته هم راضی کنم ،مطمئنم که خود خدا هم راضی نیست که تو این شرایط بد اقتصادی ، بچه دار هم بشیم و مشکلاتمون زیاد بشه
    ممنون میشم به هر نحوی راهنماییم کنین

حداكثر تا 72 ساعت ميشه از بارداري جلوگيري كرد.توضيح بيشتر از اين هم خودتون ميدونين خلاف قوانينه.

4. سلام
    با توجه به اینکه این قضیه مسجل شده و دیگر روش اورژانسی جواب گو نیست بهتر است این هدیه الهی را بپذیرید وبیش از این ناشکری نکنید مطمئن باشید خدا روزی رسان است نه بنده او.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوستان
    نمیدونم چرا کسی جواب منو نداد
    حداقل لطف کنید این رو جواب بدید ...
    رفتیم آزمایش دادیم ( دقیقا 7 روز بعد از نزدیکی ) ... عدد تست 1.10 بود ... یعنی منفی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امشب هم ظاهرا مقداری خون دیده !
    با توجه به این توضیحات آیا هنوز احتمال حاملگی هست ؟

6. solin نوشته است: سلام دوستان
    نمیدونم چرا کسی جواب منو نداد
    حداقل لطف کنید این رو جواب بدید ...
    رفتیم آزمایش دادیم ( دقیقا 7 روز بعد از نزدیکی ) ... عدد تست 1.10 بود ... یعنی منفی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امشب هم ظاهرا مقداری خون دیده !
    با توجه به این توضیحات آیا هنوز احتمال حاملگی هست ؟

سلام از روش اورژانسی استفاده کردین و ازمایشم منفیه  پریود هم که شروع میشه دیگه احتمال چی رو میخواین...احتمال-0- است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 5
رفتن به صفحه    5

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید