شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا با ریختن منی روی نواحی پا در نزدیکی دهانه واژن و لبها احتمال حاملگی وجود دارد؟

1. z12345

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    طرف مقابل من هم پريود شدند.
    سوال:آيا با  پريود شدن شدن شخص ميشه  مطمئن شد كه شحص باردار نيست؟

2. z12345 نوشته است: طرف مقابل من هم پريود شدند.
    سوال:آيا با  پريود شدن شدن شخص ميشه  مطمئن شد كه شحص باردار نيست؟

وقتی پریود شدند یعنی باردار نیستند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. یعنی حالا میشه دیگه با خیال راحت به زندگی ادامه بدیم؟ و 100% قضیه منتفی هستش؟

4. با سلام
    من تازه نامزد کردم .با نامزدم چند موردی نزدیکی داشتیم ولی تابحال دخول انجام نشده. و منی خارج شده همیشه روی شکمم ریخته میشد و بلافاصله با دستمال تمیز هم منی روی شکم و هم آلت هر دوتاییمون رو پاک میکردیم . الآن حدود 27 روز از آخرین پریودم میگذره خیلی نگرانم .درضمن من از موضوع قرص HD و... روش اروژانسی هیچ اطلاعی نداشتم . درضمن نمیتونم جلوی نزدیکی نامزدم رو بگیرم هی اصرار میکنه.
    متشکر میشم اگه راهنمایی کاملی در این مورد بکنید

5. somaieh_m نوشته است: با سلام
    من تازه نامزد کردم .با نامزدم چند موردی نزدیکی داشتیم ولی تابحال دخول انجام نشده. و منی خارج شده همیشه روی شکمم ریخته میشد و بلافاصله با دستمال تمیز هم منی روی شکم و هم آلت هر دوتاییمون رو پاک میکردیم . الآن حدود 27 روز از آخرین پریودم میگذره خیلی نگرانم .درضمن من از موضوع قرص HD و... روش اروژانسی هیچ اطلاعی نداشتم . درضمن نمیتونم جلوی نزدیکی نامزدم رو بگیرم هی اصرار میکنه.
    متشکر میشم اگه راهنمایی کاملی در این مورد بکنید

سلام،
    اگر پریود منظمی دارید و بیش از 10 روز از زمان معین برای خونریزی ماهیانه گذشته است، با آزمایش خون احتمال بارداری را بررسی کنید در غیر اینصورت منتظر خونریزی در زمان مشخص باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام خدمت آقای دکتر صادقی
    ممنون که به سوالم جواب دادید و من اصولا زمان پریودم منظم نیست ولی معمولا اواخر ماه بین 21تا 25 هر ماه پریود میشم
    من فروردین ماه به دلیل استرس و نگرانیهای زیادی که داشتم زمان پریودم حدود 15 الی 17 روز طول کشید . بعد اتمام پریودم با نامزدم نزدیکی داشتیم . حالا تکلیف من چیه ؟ چیکار باید بکنم ؟

7. somaieh_m نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر صادقی
    ممنون که به سوالم جواب دادید و من اصولا زمان پریودم منظم نیست ولی معمولا اواخر ماه بین 21تا 25 هر ماه پریود میشم
    من فروردین ماه به دلیل استرس و نگرانیهای زیادی که داشتم زمان پریودم حدود 15 الی 17 روز طول کشید . بعد اتمام پریودم با نامزدم نزدیکی داشتیم . حالا تکلیف من چیه ؟ چیکار باید بکنم ؟

سلام

خانم شما چرا معما طرح می کنید ؟ دو تا پست نوشته اید اما یک کلمه ننوشتید بلاخره در چه روزی رابطه داشتید !
    از کدام روز فروردین 15 الی 17 روز پریود شدید و چند وقت بعد از اتمامش رابطه داشتید ؟!!!

بهرحال من چند تا نکته می گم

1- اگر 21 روز از رابطه شما گذشته می تونید برید از داروخانه نوار تست بارداری بی بی چک ( از طریق ادرار ) بخرید و در منزل چک کنید که باردار هستید یا نه . روش استفاده اش در بروشور هست  ( ظاهر شدن دو خط قرمز یعنی بارداری )
    2- اگر یک هفته بیشتر از رابطه گذشته که با توضیحات شما همینطوره می تونید تست خون بتا بدید و خیال خودتون رو راحت کنید

4 تا نکته هم بگم

1- نامزدتون اصرار می کنند و به استرس های شما بی توجهند ؟ خب من در اینباره قضاوت نمی کنم اما لااقل در این روابط اصول استاندارد پیشگیری مثل کاندوم و ... در پیش بگیرید که اعصابتون خرد نشه . همیشه شانس نمی آرید . از من گفتن بود

2- ایام قائدگی اگر بیش از ده روز طول بکشد و یا بیش از 10 روز به تاخیر بیوفتد باید توسط متخصص زنان مورد بررسی قرار بگیرد

3- وقتی خونریزیهای زیاد دارید بهتره در مورد فقر آهن هم فکری بکنید ( زیر نظر متخصص )

4- اگر منی به واژن نرسیده باشد امکان بارداری وجود ندارد اما به هر طریقی منی به واژن وارد شود حتی با وجود بکارت ، احتمال بارداری وجود دارد

تو رو خدا سوال تکراری مطرح نکن
    پاسخ همه سوالات قبلی و بعدی شما توی همین پست هست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. nazmehr

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماههاست كه براي بارداري تلاش ميكنم اما به خاطر پرده ي ارتجاعي كه دارم و درد خيلي زياد هنگام نزديكي دخول صورت نميگيرد و به همين خاطر به توصيه ي پزشكان تصميم به بچه دار شدن كرفتيم تا پس از زايمان بهتر شوم البته با تمريناتي كه پزشكم به من داد انگشتانم را ميتوانم به عمق واژن ببرم ولي هنگام نزديكي با همسرم نه .........به نظر شما من باردار ميشوم در صورتي كه دخول كامل صورت نميگيرد ولي در روزهاي 10 به بعد پريود انجام ميشود و البته از ژل لوبريكانت هم به مقدار كم استفاده كرديم كه نتيجه اي نداشت آيا اين ژل زمان نزديكي باعث كشته شدن اسپرمها ميشود ؟  ببخشيد كه سوالم بي پرده بود ممنونم

9. nazmehr نوشته است: سلام من ماههاست كه براي بارداري تلاش ميكنم اما به خاطر پرده ي ارتجاعي كه دارم و درد خيلي زياد هنگام نزديكي دخول صورت نميگيرد و به همين خاطر به توصيه ي پزشكان تصميم به بچه دار شدن كرفتيم تا پس از زايمان بهتر شوم البته با تمريناتي كه پزشكم به من داد انگشتانم را ميتوانم به عمق واژن ببرم ولي هنگام نزديكي با همسرم نه .........به نظر شما من باردار ميشوم در صورتي كه دخول كامل صورت نميگيرد ولي در روزهاي 10 به بعد پريود انجام ميشود و البته از ژل لوبريكانت هم به مقدار كم استفاده كرديم كه نتيجه اي نداشت آيا اين ژل زمان نزديكي باعث كشته شدن اسپرمها ميشود ؟ ببخشيد كه سوالم بي پرده بود ممنونم

سلام
    اولا سعی کنید با توجه به تقویم موجود در سایت در دوران تخمک گذاری نزدیکی کنید چون احتمال بارداری بره بالا
    در مورد اون ژل هم نخیر چنین اتفاقی نمیوفته و اسپرم رو نمیکشه
    امکان بارداری در شما هست و میتونید باردار شید نگران نباشید حتی اگرم دخول کامل صورت نگیره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام، من5 مهر پريود بودم. 5يا6 روز بعد از پايان خونريزي ام با همسرم نزديكي داشتم و به دليل اينكه از روش جلوگيري منقطع استفاده ميكنم هنگام خروج آلت همسرم مقداري منی بر اطراف وازن ريخت. بلافاصله با دستمال پاك كردم. به نظر شما چقدر احتمال داره حامله بشم؟ پريودم هم نامنظمه. چندماهي هست كه 5 الي 8 روز جلو ميافته. اگه پريود بشم ديگه احتمال حاملگي نيست ديگه بله؟!!!
    روزهای قبلی  ماههای پریود از چپ به راست به  این صورت بوده 5/17/21/25
    ممنون ميشم اگه هر چه سريعتر جواب بدين.

11. lady_s نوشته است: با سلام، من5 مهر پريود بودم. 5يا6 روز بعد از پايان خونريزي ام با همسرم نزديكي داشتم و به دليل اينكه از روش جلوگيري منقطع استفاده ميكنم هنگام خروج آلت همسرم مقداري منی بر اطراف وازن ريخت. بلافاصله با دستمال پاك كردم. به نظر شما چقدر احتمال داره حامله بشم؟ پريودم هم نامنظمه. چندماهي هست كه 5 الي 8 روز جلو ميافته. اگه پريود بشم ديگه احتمال حاملگي نيست ديگه بله؟!!!
    روزهای قبلی  ماههای پریود از چپ به راست به  این صورت بوده 5/17/21/25
    ممنون ميشم اگه هر چه سريعتر جواب بدين.

احتمال بارداري كمه اگرم پريود بشين كه ديگه منتفيه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید