شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد کلیه؟؟

1. با سلام .
    من یه مشکلی تو پهلوهام دارم که نمیدونم مربوط به کلیه هام میشه یا نه
    من وقتی زیاد راه میرم یا سر پا هستم احساس سنگینی تو پهلوهام می کنم ، حس می کنم که دو تا بادکنک پر آب را تو پهلوهام قرار دادند . این حالت بعد از مدتی استراحت خوب میشه
    به دکتر هم مراجعه  کردم و آزمایش و سونوگرافی چیزی نشون نداده
    (در ضمن من سابقه عفونت کلیه هم دارم) میخواستم بدونم علتش چیه و چیکار باید کرد ؟
    دکتری که می رفتم گفتن چیزی نیست . اگه چیزی نیست چرا این حالت پیش میاد ؟ من بیشتر از 1 ساعت نمی تونم پیاده راه برم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. goleyas نوشته است: با سلام .
    من یه مشکلی تو پهلوهام دارم که نمیدونم مربوط به کلیه هام میشه یا نه
    من وقتی زیاد راه میرم یا سر پا هستم احساس سنگینی تو پهلوهام می کنم ، حس می کنم که دو تا بادکنک پر آب را تو پهلوهام قرار دادند . این حالت بعد از مدتی استراحت خوب میشه
    به دکتر هم مراجعه  کردم و آزمایش و سونوگرافی چیزی نشون نداده
    (در ضمن من سابقه عفونت کلیه هم دارم) میخواستم بدونم علتش چیه و چیکار باید کرد ؟
    دکتری که می رفتم گفتن چیزی نیست . اگه چیزی نیست چرا این حالت پیش میاد ؟ من بیشتر از 1 ساعت نمی تونم پیاده راه برم

سلام،
    لطفا قبل از ارسال سوال، قوانین را مطالعه کنيد .(سن، جنس، مدت زمان مشکل و ....)
    با توجه به بررسیهای که انجام شده (و مشکلی را نشان نداده) و نیز زمانی که درد ایجاد می شود (به دنبال راه رفتن یا ایستادن طولانی) شاید علت مشکلات عضلانی باشد. عفونت کلیه هم که قبلا داشته اید مطمئنا در این مشکل اخیر اثری ندارد چون درمان شده است. ضمنا در صورت درگیری کلیه علایم دیگری نیز می بایست وجود داشته باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. nili67

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.فرق عفونت رحم با عفونت مجاری ادرار چیست؟
    من مدتیه که در لباس زیرم عفونت میبینم،عفونت هایی به رنگ سفید و سبز.قبلا پهلوهام زیاد درد میگرفت ولی تازگیها بیشتر دوطرف کمرم زیر شکمم درد میگیره،این دردها وقتی که عفونتم زیاد میشه بیشتر میشه.چند مرتبه در لباس زیرم لکه خون دیدم،چند روز پیش هم ادرارم قرمز رنگ بود.مواقعی که ناراحتم دردها و عفونتم بیشتر میشه.تکرر ادرارم هم زیاده...اگه میشه راهنماییم کنید که مشکل من عفونت رحممه یا عفونت مجاری ادراریم؟!
    من مجردم،21 سالمه،الان حدود یک ساله که این مشکل رو دارم.

4. nili67 نوشته است: سلام.فرق عفونت رحم با عفونت مجاری ادرار چیست؟
    من مدتیه که در لباس زیرم عفونت میبینم،عفونت هایی به رنگ سفید و سبز.قبلا پهلوهام زیاد درد میگرفت ولی تازگیها بیشتر دوطرف کمرم زیر شکمم درد میگیره،این دردها وقتی که عفونتم زیاد میشه بیشتر میشه.چند مرتبه در لباس زیرم لکه خون دیدم،چند روز پیش هم ادرارم قرمز رنگ بود.مواقعی که ناراحتم دردها و عفونتم بیشتر میشه.تکرر ادرارم هم زیاده...اگه میشه راهنماییم کنید که مشکل من عفونت رحممه یا عفونت مجاری ادراریم؟!
    من مجردم،21 سالمه،الان حدود یک ساله که این مشکل رو دارم.

سلام،
    شما احتمالا به عفونت دستگاه ادراری تناسلی مبتلا هستید و بهتر است جهت درمان به پزشک مراجعه نمایید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. nili67

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از راهنمایییتون،ولی متوجه نشدم؛عفونت دستگاه ادراری یا تناسلی؟

6. سلام دوست عزیز
    احتمالا شما دچار هر دو نوع عفونت شدید
    هم تناسلی
    هم ادراری
    خیلی زود به دکتر  متخصص زنان وزایمان مراجعه کن وگرنه هم کلیه هم رحم به خطر میافتن
    باید اینو جدی بگیری
    1- شستشوی روزانه.خشک کردن منطقه تناسلی
    2- عوض کردن لباس زیر 3 بار
    3- شستن لباس زیر و جوشوندنشون و خشک کردن در افتاب مستقیم واتو کردن اونها
    4- پوشیدن دامن
    5- عفونت رو جدی بگیر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. باسلام
    من17سالمه ومحصلم (دختر). حدود يك ماهي ميشه كه درپهلوهام احساس درد ميكنم كه اين يكي دو هفته اي بيشتردرسمت چپ اتفاق مي افتد.اين دردمعمولا به صورت فشار وبعضي اوقات به صورت تيركشيدن است كه حدود 1-2 دقيقه طول ميكشه وبعد قطع ميشه البته گاهي اوقات اين موضوع دوسه بار در روز تكرار ميشه . والان نيز دوسه روزي است كه دو بار درشب مجبور به تخليه كردن ميشم وفكرميكنم در روز تعداد دفعات ادرارم زياد شده ودر زير دلم احساس درد ميكنم . البته من درخردادماه آزمايش كشت ادرار وهمچنين سونوگرافي راانجام دادم ومشكلي نداشتم . اميدوارم باتوضيحاتي كه دادم منو درمورد مشكلم بتوانيد بهتر راهنمايي كنيد واگر ممكن است توضيحي براي پيگيري بيماريم بدهيد . باتشكر ازشما  

8. سلام
    هر دو کلیه من سنگ سازن در حال حاضر هر دو سنگ دارندو به هیچ طریقی دفع نشدن اندازه اونا کوچکتر از حدیه که با لیزر قابل شکستن و درمان باشه گاها" درد و خون در ادرار دارم . آیا راهی برای دفع سنگ در اندازه 7 میلی وجود داره. ممنون میشم راهنماییم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید