شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23   

احتمال حاملگی

1. سلام
    من پنج شنبه 16 مهر با خانومم نزدیکی محافظت نشده (بدون هیچ جلوگیری) داشتم ایشون سه شنبه 21مهر پریود شدن ولی با همیشه فرق داره ، یعنی هم دردش زیادتر از همیشه شده ، هم خونریزیش ..
    می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست؟

2. خير بارداري منتفيه.

3. Brayan

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت همه دوستان
    سوالی از خدمتتون داشتم

اگر زن چند روز پس از رابطه جنسی و طبق ماههای قبل و سر موقع پریود بشه، آیا واقعا دلیل بر حامله نشدن اونه؟؟؟؟

ممنونم

4. با سلام
    دوست گرامی ، اگر نزدیکی مثلاً ماه قبل اتفاق افتاده باشه  و پریود این ماه ،قطعاً بارداری رخ نداده و اگر هم نزدیکی انجام شده و چند روز بعد اون پریود رخ داده باشه باز هم بارداری امکان نداره به هر حال با توضیحات شما ،این پاسخها در ذهن نقش میبنده! اگه کافی نیست باید بیشتر موضوع رو باز کنید تا بشه بیشتر راهنمائی کرد.
    موفق باشید.

5. Brayan

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه منظور من این نیست
    منظورم اینه که مثلا دو نفر نمی خوان حامله شنو همه جوانب احتیاط رو هم رعایت می کنن، ولی ترس از حامله شدن دارن
    نزدیکی تقریبا 22 بعد از اولین روز پریود شدن انجام شده، با این تفاصیر اگر زن مثلا 8 تا 10 روز بع و طبق ها های قبل پریود بشه، میتونیم مطمئن بشیم که حامله نشده؟؟؟

6. Brayan نوشته است: نه منظور من این نیست
    منظورم اینه که مثلا دو نفر نمی خوان حامله شنو همه جوانب احتیاط رو هم رعایت می کنن، ولی ترس از حامله شدن دارن
    نزدیکی تقریبا 22 بعد از اولین روز پریود شدن انجام شده، با این تفاصیر اگر زن مثلا 8 تا 10 روز بع و طبق ها های قبل پریود بشه، میتونیم مطمئن بشیم که حامله نشده؟؟؟

سلام

دوست عزیز وقتی لانه گزینی انجام نشه دیواره ی رحم فرو میریزه و پریودی اتفاق میفته... پس وقتی پریودی اتفاق میفته یعنی لانه گزینی انجام نشده و شخص باردار نیست.

شاد باشید.

7. سلام امکان حاملگی شما -0- است

8. سلام خسته نباشین
    من با نامزدم امیزش بدون دخول داشتم ایا امکان داره اسپرم در زمان شستشو وارد وازن شود و ایجاد بارداری کند؟
    اگر این امکان وجود دارد با مصرف ال دی این مشکل برطرف میشود؟چند روز قرص باید مصرف شود؟
    متشکرم

9. من با دوستم را بطه جنسي همراه با دخول كامل بدون كاندوم داشتم و آب منی خود بیرون ریختم بیرون از دستگاه آیااحتمال حاملگي هست يا نه؟ لازم به ذکر است همان لحظه که ساعت 2 ظهر بود 2 عدد قرص ال دی دوستم خورد و همان روز قبلز خواب ساعت 12 شب یک قرص دیگر استفاده نمود و از آن روز که 3 روز گذشته هر شب یک قرص ال دی می خوره و هنوز هم قطع نکرده  آیااحتمال حاملگي هست يا نه؟ و تا کی باید قرص بخورد.

10. hossein_2 نوشته است: من با دوستم را بطه جنسي همراه با دخول كامل بدون كاندوم داشتم و آب منی خود بیرون ریختم بیرون از دستگاه آیااحتمال حاملگي هست يا نه؟ لازم به ذکر است همان لحظه که ساعت 2 ظهر بود 2 عدد قرص ال دی دوستم خورد و همان روز قبلز خواب ساعت 12 شب یک قرص دیگر استفاده نمود و از آن روز که 3 روز گذشته هر شب یک قرص ال دی می خوره و هنوز هم قطع نکرده  آیااحتمال حاملگي هست يا نه؟ و تا کی باید قرص بخورد.

دوست عزیز
    بستگی داره شما منی خود را تا چه اندازه نزدیک به دهانه واژن ریخته باشید،چون حتی بدون دخول اگر شما منی خود را نزدیک واژن و لب های کوچک بریزید احتمال حاملگی وجود دارد. در ضمن پیش اب نیز دارای اسپرم است و می تواند موجب حاملگی شود و شما می گویید دخول کامل داشتید پس احتمال حاملگی را باید در نظر گرفت .چون گفتید با دوستتان رابطه داشتید بهتر است خیلی بیشتر از ایتها دقت کنید تا دچار پشیمانی غیر قابل جبران نشوید.در مورد مصرف اورژانسی قرص ال دی نیز در سایت توضیح داده شده.search کنید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.انشا الله که با پیشگیری انجام شده خطر رفع شده است،نگران نباشید.

11. lale12345 نوشته است: سلام خسته نباشین
    من با نامزدم امیزش بدون دخول داشتم ایا امکان داره اسپرم در زمان شستشو وارد وازن شود و ایجاد بارداری کند؟
    اگر این امکان وجود دارد با مصرف ال دی این مشکل برطرف میشود؟چند روز قرص باید مصرف شود؟
    متشکرم

سلام
    دوست عزیز اگر منی در اطراف واژن ریخته باشد این امکان وجود دارد.

12. با سلام و خسته نباشيد
    سوالي داشتم كه از حضورتون بپرسم.

من در روز هشتم؛ نهم سيكل رابطه جنسي داشتم و ارگاسم كاملاً درون واژن انجام شده و البته اين ارگاسم پنجم در طول 7-8-10 ساعت بوده، قرص ياسمين رو براي روز چهارم مصرف مي كردم. يعني اين قرص رو براي اولين بار و به مدت چهار روز بود كه سر موقع و منظم مصرف مي كردم. با توجه به اين كه معمولاً قاعدگي منظمي منطبق بر 28-30 روز دارم ( به جز دوره قبل كه با فاصله دو هفته مجدداً پريود شدم و اون هم به دليل روش جلوگيري اورژانسي بود)، آيا احتمال بارداري هست؟
    البته بايد عرض كنم الان كه در روز 24 سيكل هستم، دو مرتبه از بي بي چك استفاده كردم و هر دو بار منفي بوده و همينطور الان علائم پريود مثل فشار پايين؛ درد زير شكم و كمر رو هم دارم.

آيا باز هم احتمال بارداري هست و اگه هست چقدر؟

13. با سلام
    با توجه به داشتن عادت ماهانه ،امکان بارداری نخواهد بود.
    موفق باشید.

14. yalda777 نوشته است:
    hossein_2 نوشته است: من با دوستم را بطه جنسي همراه با دخول كامل بدون كاندوم داشتم و آب منی خود بیرون ریختم بیرون از دستگاه آیااحتمال حاملگي هست يا نه؟ لازم به ذکر است همان لحظه که ساعت 2 ظهر بود 2 عدد قرص ال دی دوستم خورد و همان روز قبلز خواب ساعت 12 شب یک قرص دیگر استفاده نمود و از آن روز که 3 روز گذشته هر شب یک قرص ال دی می خوره و هنوز هم قطع نکرده  آیااحتمال حاملگي هست يا نه؟ و تا کی باید قرص بخورد.

دوست عزیز
    بستگی داره شما منی خود را تا چه اندازه نزدیک به دهانه واژن ریخته باشید،چون حتی بدون دخول اگر شما منی خود را نزدیک واژن و لب های کوچک بریزید احتمال حاملگی وجود دارد. در ضمن پیش اب نیز دارای اسپرم است و می تواند موجب حاملگی شود و شما می گویید دخول کامل داشتید پس احتمال حاملگی را باید در نظر گرفت .چون گفتید با دوستتان رابطه داشتید بهتر است خیلی بیشتر از ایتها دقت کنید تا دچار پشیمانی غیر قابل جبران نشوید.در مورد مصرف اورژانسی قرص ال دی نیز در سایت توضیح داده شده.search کنید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.انشا الله که با پیشگیری انجام شده خطر رفع شده است،نگران نباشید.

به هیچ وج منی بر روی دهانه یا نزدیکی واژن ریخته نشده لازم به ذکر است در روز اول نزدیکی بعد از رابطه 2 قرص و بعد در همان شب یک قرص و بعد از آن به مدت 4 روز هر شب یک قرص ال دی خورده شده حالا آیا احتمال بارداری است یا نه و یک سوال دیگر بعد از قطع قرص چند روز طول می کشد تا دوستم پریود شود

15. سلام
    من روز 30ام سیکل نزدیکی کامل داشتم.و همیشه سیکل من 28 روزه بوده.در واقع 3ماه بود که به علت کیست تخمدان مارولون میخورم و این ماه که قطع کردم تا روز 30ام که هنوز پریود نشده بودم نزدیکی داشتم.که منی کمی در کنار دهانه واژن ریخته شد.بعد از رابطه جنسی 2تا hd و 12 ساعت بعد باز 2hd دیگه مصرف کردم.و از روز 34 تا امروز که میشه 39 روز همینطور لکه بینی دارم ولی هنوز کامل پریود نشدم!!ولی 2 روزه که تازه زیر دلم و کمرم کمی درد گرفته(همون علائم پریود).دیروز هم به دلم فشار اومد خونریزیم مثلا" 2قطره بود شد 4قطره! ولی باز قطع شد.این یعنی چی؟من نمیفهمم الان پریودم؟! یا نکنه این لکه بینیها مال بارداریه؟! مگه روش اورژانسی بارداری رو منتفی نمیکنه؟ تازه اونم روز 30ام که فکر نکنم روز خطرناکی باشه.3ماه مداوم هم که قرص ضد بارداری میخوردم.میشه کمک کنین؟من گیج شدم!!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 24
رفتن به صفحه :    ... 23   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید