شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6

ترشح واژینال

1. tasnim_f نوشته است: سلام شنیدم که ترشحات سفید رنگی که شبیه پنیر هستند برفک واژن هست
    علتش چیه؟ من تا حالا نداشتم ولی بعد از نزدیکی با دوستم که البته نزدیکی کامل نبود یعنی التش رو در واژنم زیاد نبرد به کم با اندازه ی 1 سانت(ترسیده بودیم بیشتر بره)
    حالا برای برطرف شدن این قضیه اگر نخوام پیش دکتر برم چی کار باید بکنم؟؟
    بعد امکانش هست که این برفک واژن از این طریق واسه من به وجود نیومده باشه؟
    ممنون میشم بگید

سلام

دوست عزیز ، ترشحات پنیری یکی از نشانه های عفونت واژن هستند و من نمی تونم از راه دور برای درمان این موضوع کمکتون بکنم ، شما باید به متخصص زنان مراجعه کنید

ترشحات واژن
    http://www.roham.ws/web/ftopict-836.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. خیلی خیلی ممنون از جوابتون پس این طبیعی هستش و احتیاج نیست من برم دکتر؟؟ پس جریان این برفک واژن چیه؟؟؟

3. tasnim_f نوشته است: خیلی خیلی ممنون از جوابتون پس این طبیعی هستش و احتیاج نیست من برم دکتر؟؟ پس جریان این برفک واژن چیه؟؟؟

خانم من می گم ترشح پنیری یکی از نشانه های عفونت واژن هست شما می فرمایید پس طبیعیه ؟!
    یکبار دیگه پاسخ من رو بادقت بخونید

4. با سلام خروج مقدار زیادی مایع سفید و غلیظ به طور ناگهانی (بعد از دفع ادرار) نشانه چیست؟من ازدواج نکردم و تا حالا هم نزدیکی نداشتم آیا عفونت واژن است؟

5. mahtab65 نوشته است: با سلام خروج مقدار زیادی مایع سفید و غلیظ به طور ناگهانی (بعد از دفع ادرار) نشانه چیست؟من ازدواج نکردم و تا حالا هم نزدیکی نداشتم آیا عفونت واژن است؟

سلام

اگر فقط یکبار رخ داده مهم نیست اما اگر تکرار می شود باید به متخصص زنان مراجعه کنید .
    عفونت واژن ربطی به نداشتن نزدیکی ندارد

6. با سلام

من و همسرم دور از هم زندگی میکنیم و فقط در تعطیلات کنار هم هستیم. در دیماه سال قبل ما با هم رابطه داشتیم و متاسفانه بعد از یک هفته همسرم دچار عفونت تناسلی شد و ما از پماد کلوتزیمازول واژینال برای درمان استفاده کردیم و بعد از حدود 10 روز استفاده بهبودی حاصل شد. از آنجا که پزشک مورد مشاوره این احتمال را داد که عفونت از من منتقل شده باشد من حدود یکماه قبل به پزشک مراجعه کردم و با سوالاتی که پزشک از من پرسید راجع به احساس سوزش، درد یا خارش و جواب منفی من این احتمال را ضعیف دانست اما برای اطمینان من آزمایش خون، ادرار و کشت ادرار دادم که همگی نرمال بودند. متاسفانه 20 روز قبل من و همسرم دوباره با هم رابطه داشتیم و دوباره بعد از یکهفته ایشان دچار عفونت شد حتی شدیدتر از قبل. ما به طور طبیعی اکثر اصول بهداشتی را رعایت میکنیم، رابطه مقعدی نداریم و هیچ کداممان هم حداقل 4 سال است که هیچ رابطه جنسی با غیر نداشته ایم. لطفا راهنمایی کنید.

7. ali135700 نوشته است: با سلام

من و همسرم دور از هم زندگی میکنیم و فقط در تعطیلات کنار هم هستیم. در دیماه سال قبل ما با هم رابطه داشتیم و متاسفانه بعد از یک هفته همسرم دچار عفونت تناسلی شد و ما از پماد کلوتزیمازول واژینال برای درمان استفاده کردیم و بعد از حدود 10 روز استفاده بهبودی حاصل شد. از آنجا که پزشک مورد مشاوره این احتمال را داد که عفونت از من منتقل شده باشد من حدود یکماه قبل به پزشک مراجعه کردم و با سوالاتی که پزشک از من پرسید راجع به احساس سوزش، درد یا خارش و جواب منفی من این احتمال را ضعیف دانست اما برای اطمینان من آزمایش خون، ادرار و کشت ادرار دادم که همگی نرمال بودند. متاسفانه 20 روز قبل من و همسرم دوباره با هم رابطه داشتیم و دوباره بعد از یکهفته ایشان دچار عفونت شد حتی شدیدتر از قبل. ما به طور طبیعی اکثر اصول بهداشتی را رعایت میکنیم، رابطه مقعدی نداریم و هیچ کداممان هم حداقل 4 سال است که هیچ رابطه جنسی با غیر نداشته ایم. لطفا راهنمایی کنید.

سلام

مطمئنید عفونت قبلا از بین رفته بوده ؟ همه نشانه ها از بین رفته بود ؟

مطمئنید که ایشون بخصوص در فصل گرما بهداشت شخصی و لباس زیر رو رعایت می کنن ؟

مطمئنید که از توالت فرنگی و سرویس های عمومی استفاده نمی کنن ؟

استخر و ... ؟

8. سلام و خسته نباشید.
    من یک مشکل پیدا کردم که خیلی نگرانم میکنه.
    من 28 سالمه و 8 ماهه که ازدواج کردم ماه گذشته سرماخوردگی داشتم و آنتی بیوتیک مصرف کردم بلافاصله بعد از تمام شدن داروها بدون سابقه قبلی کهیر زدم به دکتر مراجعه کردم و چندتا آمپول زدم تا بعد از یک هفته خوب شدم . یک هفته مانده به پریودی این دوره ترشحاتم قهوه ای شد. به دکترم مراجعه کردم معاینه کردند و حتی سونوگرافی هم دادم ولی همه چیز طبیعی بود. دکترم علت را مصرف داروها دانستند ولی این ماه هم دقیقا یک هفته مانده به پریودم دوباره همینطور شدم . در ضمن من از قرص LD استفاده میکنم . و ترشحاتم نه بوی بدی داره و نه سوزش و یا خارش دارم.
    میشه زود جوابمو بدید واقعا متشکرم

9. با سلام

من هم در مورد ترشحات یه سوال دارم ::::

من این ماه برای اولین بار از روزی که پری تموم شد تا همین الان که ده روز از موعد پری می گذره ترشحاتم به صورت بی رنگ و کشدار  و چسبنده هست نه بوی بد  داره  نه خارش و  نه درد و سوزش موقع نزدیکی  نمی دونم مال چیه ؟

کسی هست که در این مورد تجربه ای داشته باشه  یا بتونه کمکم کنه ؟؟؟

در ضمن ما جلوگیری نداریم و حامله هم نیستم دوبار از بی بی چک استفاده کردم
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

10. سلام
    اگر ترشح از واژن زياد باشد (چندين سال) و كمي هم بو اما بدون خارش و سوزش،دليل بر چيست؟
    البته گاهي اين ترش در مواقع دويدن، زور زدن و بار سنگين بلند كردن ، و در كل وارد آمدن فشار به بدن به طور غير اراذي و يكباره به اندازه تقريبا 15 قطره و معمولا به رنگ شيري خارج مي شود.

و اگر به تازگي مشاهده شود كه بين لب كوچك و لب بزرگ ناحيه تناسلي خانم يك بريدگي كوچك به حالت ترك و شكاف پوستي ايجاد شده كه گاهي اوقات بهتر و بيشتر مي شود و در وقع شبيه قاچ خوردگي پوستي مي باشد ، نشانه چيست؟
    ممكن است به شرايط كاري و اينكه 70% از ساعات شبانه روز آن خانم، به حالت ايستاده و يا در حال راه رفتن مي باشد ، بستگي داشته باشد؟

11. ترشح بو دار نوشنه عفونت واژن هست
    و این شرایط کاری که تشریح کردید باعث چنین مشکلی نمیشه
    به خوتون لطف کنید و به متخصص زنان مراجعه کنید

12. اگه ممکنه آدرس یک متخصص زنان را با شماره تلفن بدید

دارم دیوونه می شم اما خدا رو دارم توکل کردم به اون هیچ کس از درگاهش ناامید برنمی گرده

13. shaghayeghyas عزیز

واسه این که بتونیم به شما کمک کنیم بهتره که بگی توی کدوم شهر ساکنی و اگه تهرانی هستی کدوم طرفها میخوای باشه
    راستی مشکلت مگه چیه؟؟؟

این سایت توی این زمینه بهترینه  حتما عضو شو http://www.ninisite.com/

14. setare1993 نوشته است: با سلام

من هم در مورد ترشحات یه سوال دارم ::::

من این ماه برای اولین بار از روزی که پری تموم شد تا همین الان که ده روز از موعد پری می گذره ترشحاتم به صورت بی رنگ و کشدار  و چسبنده هست نه بوی بد  داره  نه خارش و  نه درد و سوزش موقع نزدیکی  نمی دونم مال چیه ؟

کسی هست که در این مورد تجربه ای داشته باشه  یا بتونه کمکم کنه ؟؟؟

در ضمن ما جلوگیری نداریم و حامله هم نیستم دوبار از بی بی چک استفاده کردم
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام ستاره جون ...منم جلوگیری ندارم و تقریبا حالتهای تو رو دارم فکر کنم به خاطر جلوگیری نکردنه که ترشحات زیادتر میشه ...چون اگه دلیل دیگه ای داشت باید رنگ یا بوی ترشح فرق میکرد و یا سوزشی خارشی میشد ...دکتر من گفت طبیعیه  چون یه مایع خارجی داخل رحم میشه...بهتره تو هم بری معاینه...

15. Ali_ghasemian نوشته است: ترشح بو دار نوشنه عفونت واژن هست
    و این شرایط کاری که تشریح کردید باعث چنین مشکلی نمیشه
    به خوتون لطف کنید و به متخصص زنان مراجعه کنید

سلام
    مرسي از كمكتون
    من نگفتم كه من اين مشكلو دارم
    گفتم يه خانمي
    بهش مي گم به خودش لطف كنه و ... Very Happy

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 6
رفتن به صفحه :    6