شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تخليه ی ادارار با فاصله ی زمانی کوتاه

1. سلام حدودا چند هفته هست که فاصله ی تخليه ی ادرارم 2 الی 3 ساعت شده حتی يک روز صبح بعد از اينکه دستشویی رفتم هيچ نوشیدنی نخوردم و فقط یه کيک خوردم تا هی دستشویی نرم اما باز هم به فاصله 2 ساعت دو بار دستشویی رفتم و حجم ادرارم هم قابل توجه است .(نه خيلی زياد و نه کم) به نظر شما ميشه اينو به قند ربط داد؟ تا حالا سابقه ی اين بيماری در خانواده ام نبوده.علایم اين بيمازی چيه؟ نکته ی ديگه اينکه من 10 کيلو اضافه وزن هم دارم و بعضی اوقات درد زيادی در ناحيه ی قفسه سينم حس می کنم . به نظرتون دليلش چيه؟(من 17 سال دارم)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. خوب این میتونه نشونه قندخون باشه و میتونه هم نباشه
    از اونجایی که گفتید اضافه وزن دارید بهتر آزمایش خون بدید تا هم چربی و هم قند شما مشخص بشه
    این آزمایش نیاز به مراجعه به متخصص نداره و کافی به یک پزشک عمومی مراجعه کنید
    درد قفسه سینه هم میتونه دلایل مختلفی داشته باشه
    با توضیح مختصر شما نمیشه چیزی گفت
    در صورتی که تکرار میشه حتماً به متخصص مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید