شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا من اسپاسم دارم یا مشکل قلبی یا ...؟

1. با سلام و ممنون از سایت خیلی خوبتان

حدود 7 و 8 ماهیه که یک احساس گرفتگی در زیر بغل سمت چپ و پشت کتف چپ داشتم به طوریکه شبها نمی توانستم به بغل چپ بخوابم. زیاد برایم آزار دهنده نبود و مشکل را جدی نمی گرفتم. این احساس هم بیتشر شبها موقع خواب برایم پیش می امد.
    اما دو سه روزه که این احساس براسم آزار دهنده شده است و پریشب ساعت 5 صبح با یک احساس خیلی بد از خواب پریدم و یک گرفتگی بسیار شدید در سمت چپ احساس کردم. طوریکه مرگ را جلوی چشمم دیدم با شدت شروع به دویدن توی آپارتمان کردم و کولر رو هم روشن کردم و تنفس عمیق کردم تا حالم بهتر شد!

اما آن احساس گرفتگی خفیف همچنان تا شب برایم باقی بود. عصر دوباره آن احساس گرفتگی شدید و مرگبار به سراغم آمد و من تا کلینیک دویدم و با همان احساس مرگبار به کلینیک رسیدم ... آنجا به من یک آمپول زدند و حالم بهتر شد!  دکتر با تردید گفت که شما اسپاسم دارید اما بهتر است به متخصص اعصاب مراجعه کنید ... برایم قرص دیکلوفناک و دیازپام و مولتی ویتامین تجویز کردند. این داروها حالم را بهتر کرده اما هنوز احساس گرفتگی را در سمت چپ به طور مداوم دارم .... به نظر شما علت چیست و آیا واقعا اسپاسم است یا مشکل قلبی؟ حتی بعضی از دوستان پزشکم می گویند که مشکل معده دارم! به نظر شما مشکلم چیست و  باید به کدام متخصص مراجعه کنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. به یک فوق تخصص قلب مراجعه کنین با انجام اکو و تست قلب مشکلات احتمالی شما مشخص خواهد شد ...اما اگر پزشک قبلا گفته مشکل شما اسپاسم است باید منشا عصبی اون رو رفع کنین . نگران نباشید... ورزش و آرامش روحی خود را افزایش بدین و از فشار روحیتون بکاهید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید