شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات هورمونی برای من بسیار عذاب آور شده است ...

1. با عرض سلام و خسته نباشید

من مدت 1 سال است که نامزد کردم. متاسفانه یک هفته بعد از عقد با همسرم رابطه جنسی داشتم و این مسئله منو خیلی ناراحت میکرد و البته به اعتقاد همسرم رابطه کامل بین ما بک موضوع کاملا طبیعی بود اما از اونجا که در فرهنگ خانواده ما این موضوع جایی نداشت، من هنوز هم از این رابطه ناراحتم و به اجبار تسلیم نظر همسرم میشم و تمام مدت ترس از اینکه همسرم بعد از مدت نامزدی بخواد منو ترک کنه منو میترسونه. البته من بلافاصله بعد از عقدمون به پزشکی قانونی مراجعه کردم و نامه گرفتم که جای نگرانی نباشه اما هنوز هم این حالت نگرانی و احساس عضاب وجدان با من هست.

چند روزی هست که با سایت مفید شما آشنا شدمو مطالبی که خوندم خیلی بهم کمک کرده. راستش موضوع دیگه ای که منو نگران کرده بیماریهاییه که راجع بهش توضیح داده بودید. من اکثر علائم بیماریهای ذکر شده رو داشتم.

- خونریزی مابین پریود
    - ترشحات سفید و پنیری شکل
    - ترشحات زرد رنگ و بد بو (البته قبل از ازدواج اصلا این شکل و بو رو نداشت) شبیه به بوی سرکه - تند
    - پریود نامنظم (باید اشاره کنم از همان 12 سالگی pattern پریود من نامنظم بوده)
    چون یک سری دارو مصرف میکنم، همیشه اینطور فکر میکردم که تغییرات ایجاد شده در من بخاطر مصرف دارو هست. اگر ممکنه منو راهنمایی بفرمایید ...

من مشکل هورمونی دارم (هورمون مردانه بدنم زیاد هست) 1.5 پیش به دکتر مراجعه کردم و به من اسپیرونولاکتون دادن و 2 عدد صبح و 2 عدد شب از این قرص مصرف میکنم. دکتر به من گفت که ممکن است لکه بینی و زیادی ادرار داشته باشی و من هردو مورد را دارم ولی الان مدت 2-3 ماهه که بین پریودم 10-12 روز لکه های خونی زیاد و مداومی میبینم. البته ادرارم نه سوزش داره و نه رنگش تغییر کرده.

علاوه بر آن، مشکل هورمونی که دارم باعث ریزش شدید موهای من شده که میتونم بگم با تاسی فاصله چندانی ندارم و مخصوصا جلوی سر من کاملا خالی شده که برای رفع این مشکل از شامپو - قرص و آمپول هایی که برای تقویت ریشه موهام هست استفاده میکنم (با مارک Phyto).

علاوه بر مشکلاتی که بهش اشاره کردم، مشکل موهای زاید در صورت و بدنم دارم که مدت 1 سال هست برای موهای زایدم از روش لیزر درمانی استفاده میکنم که برام خیلی مفید بوده.

اگه ممکنه راجع سئوالاتی که پرسیدم (عذر میخوام که طولانی میشد، میخواستم هیچ نکته ای از قلم نیفتاده باشه) و مشکلاتی که دارم و راه حل آنها به من کمک کنید، من واقعا با این همه مشکل نا امید شدم ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید