شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توجه به زنان دیگر

1. سلام به همه دوستان،

راستش نمی دونم چجوری بگم مشکلم چیه؟ من یه ساله که ازدواج کردم و در حقیقت شوهر خیلی مهربون و دلسوزی دارم. اما با بعضی از خصوصیاتش نمیتونم کنار بیام. من از اینکه میبینم شوهرم به دخترها و زنهای جوون و زیبا توجه میکنه ناراحتم و از اینکه راجع به اونها اظهار نظر میکنه بدم میاد، مثلا میگه فلانی چقدر قشنگ بود یا چقدر خوشتیب بود یا چه اندام قشنگی داشت و... یه بار میگه دختر باید قد بلند باشه، تو قدت کوتاهه. یه بار میگه باید ظریف باشه، تو بعد از ازدواج چاق شدی. یه بار میگه... در حالی که وقتی نامزد بودیم میگفت هیچ کس مثل تو قشنگ نیست. تو خیلی اندام قشنگی داری و فقط کمی لاغری!!

هر وقت هم که پشت کامپیوتر میشینه، دنبال عکس دخترها می گرده یا حتی واژه هایی رو از طریق موتورهای جستجو سرچ میکنه که به بدن دخترها مربوط میشه! (البته زمانی که من پیشش باشم این کار رو نمیکنه و وقتی دنبال اینجور عکسها میره که فکر میکنه من حواسم نیست. ) خودش میگه هدفی از این کارها نداره. میگه همه مردها اینجورین. میگه منظوری از توجه به دخترهای دیگه نداره و فقط من تو زندگی براش مهم هستم. میگه هرگز با هیچ دختری رابطه نداشته و... میدونم که راست میگه. ولی باز از این کارهاش بدم میاد و خودشم اینو خوب میدونه ولی چندان اهمیت نمیده.

و مسئله دیگه اینه که بیشتر وقتها وقتی من لباس تنم نیست زیاد بهم توجه نشون نمیده. مثلا رومو می کشه یا... ولی اگه به جای من یه فیلم یا یه عکس از یه دختر دیگه بدون لباس پیشش باشه حتما بدنش رو با دقت بر انداز می کنه. از نظر جنسی هم قبل از عروسی خیلی پر حرارت به نظر میرسید ولی بعدش اینطور به نظر میاد که رابطه جنسی زیاد براش مهم نیست و به من میگه که اشتهای زیادی برای این کار دارم وبه نظر خودش هفته ای یه بار کافیه.

گاهی فکر میکنم به جای اینکه شوهر کرده باشم، زن گرفتم. چون همش دوست داره بدنش رو نوازش کنم و اصلا فکر میکنه این وظیفه منه که هر وقت می شینم پیشش آلتشو لمس کنم و... ولی خودش کمتر این کار رو میکنه. چون ترشحات من با کوچکترین نوازشی از بدنم خارج میشن، چندشش میشه. البته من به ظاهر ونظافت خودم خیلی اهمیت میدم. اینو گفتم که یه وقت فکر نکنید شاید من اصلا به خودم نمیرسم. هر چند که تو دوران نامزدی از آرایشم تعریف میکرد ولی حالا میگه خوشش نمیاد آرایش کنم.

منو ببخشید که سرتون رو درد آوردم. اگه راهنماییم کنید، ممنون میشم.

مرسی.

2. سلام دوست عزیز،من فکرمی کنم شما خیلی حساس شدید،همسرمن هم وقتی باهم هستیم به دخترانگاه می کنه تنها تفاوتش اینه که هنوزدرمورد اون ها اظهارنظر نمی کنه. این یکی از خصوصیات مردهاست شاید ازنگاه کردن اصلا منظوری هم ندارند.سعی کن حساسیت نشون ندی حداقل وانمود کن که برات مهم نیست.
    درموردرابطه جنسی فکر می کنم اگه ارضا بشید هفته ای یک بار تقریبا نرماله.
    تووردآخر بازهم اگه شماارضامی شید موضوع مهمی نمی تونه باشه .
    درکل اگه همسرت مهربونه ودوسش داری خودت رودرگیراین مسائل کوچیک نکن .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام ...یه چیزی رو بگم که اگه مردا به جنس مخالف نگاه نگنن غیر طبیعیه ....زیاد خودتو درگیر نکن ...خوب معلومه همونطور که ما به مردا عادت میکنیم اونا هم به ما عادت میکنن اینجوری نیس که همش بشینن و کمالات مارو بگن ..اعتماد به نفستو حفظ کن و در ظاهر خودتت تغییراتی بده چه اشکالی داره ظریفتر بشی...نگران نباش همه اینجورین

4. سلام
    خانوم شوهرتون از لحاظ جسمی دنبال محرک هست
    شاید شا در برخی موارد کوتاهی کردین , زن و شوهر برای این ازدواج نمی کنن که بشینن هم رو نگاه کنن , در واقع چه خوبه که شما همه چیز رو شروع کنید
    و از نظر من این که شوهرتون به دختر ها اهمیت میده بستگی به نوع شغلش هم داره شاید
    اما کاملا طبیعی هست چون ما فقط از لحاظ دینی و اجتماعی ازدواج می کنیم ولی در واقع محدودیت ها رو شاید جدی نمی گیریم که این هم طبیعی هست ....
    ایشون هم نیاز به کار های مردونه تری دارن که بایستی انجام بدن تا یکن سرشون شلوغ تر بشه
    موفق باشید

5. همونطوري كه دوستان گفتن مردها از نظر روانشناسي علاقه به ديدن زنها دارن و اين تا حدي

طبيعيه اما اين كه اظهار نظر ميكنن يا نه بستگي به فرهنگ و اخلاقياتشون داره اگر واقعا براش مهم

نيستن و شما فقط مهم هستيد خوب نبايد شما رو ناراحتتون كنه... من هم مرد هستم و نامزدم رو خيلي دوست دارم و سعي مي كنم هرگز به زنها و دختران ديگه توجهي نكنم.... چون ميدونم زنها خيلي حساسن پيشنهاد ميكنم كتاب رازهاي ناگفته راجع به مردان نوشته باربارا دي آنجليس رو مطالعه كنيد و از همين نويسنده كتاب (آنچه مردها بايد راجع به زنان بدانند) رو بديد همسرتون بخونه
    مويد باشيد

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. سلام،
    راستش من مي ترسم كه اين تنوع طلب بودن ايشون برام مشكل ساز بشه. مي ترسم اگه در آينده به خاطر زايمان و نمي دونم چيزهاي ديگه، زيباييمو از دست بدم، چاق بشم يا ... از چشمش بيفتم. من دوست ندارم اون منو با كس ديگه اي مقايسه كنه حتي توي دلش. مي خوام منو همينطوري كه هستم بخواد همينجور كه من اونو با همه خوبي ها و عيبهاش قبول دارم. شايد فكر كنيد زيادي حساسم ولي باور كنيد تقصير خودم نيست. من با خانواده شوهرم زندگي مي كنم و مثلا مي بينم كه به كسي كه عينك به چشمش مي زنه به چشم يه بيمار نگاه ميكنن و... خوب اين چيزها باعث ميشه من نگران بشم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید