شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفلکس معده

1. با عرض سلام ، من دختری 24 ساله هستم که مدتی است که وقتی صبح ها از خواب به طور یکدفعه بلند می شوم در دهان خود مزه خون احساس می کنم که بعضی اوقات در در آب دهان خود خون مشاهده می نمایم که باعث نگرانی من شده است . لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.

2. 27fk نوشته است: با عرض سلام ، من دختری 24 ساله هستم که مدتی است که وقتی صبح ها از خواب به طور یکدفعه بلند می شوم در دهان خود مزه خون احساس می کنم که بعضی اوقات در در آب دهان خود خون مشاهده می نمایم که باعث نگرانی من شده است . لطفا مرا راهنمایی بفرمایید.

سلام

دوست من رفلاکس معده برگشت اسید معده هست نه اینکه شما خونی مشاهده کنید!
    مشاهده ی خون در آب دهان ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه ...ممکنه اصلا به دستگاه گوارش شما مربوط نباشه.
    بهتره به یک متخصص داخلی مراجعه کنی تا علت مشخص بشه.

شاد باشید.

3. خدا را شکر ، معلومه تا حالا رفلکس معده نداشتی که این حالت را با رفلکس معده اشتباه گرفتی

معمولا با خوردن غذای زیاد و در ادامه آب روی غذا باعث برگشت اسید به مری میشه
    چون مری در مقابل اسید معده محافظت نشده است به شدت میسوزه
    و حتی ممکن هست اسید به دهان و گلو هم برسه که با سوزش زیاد همراه هست
    احتمالا داره علت احساس خون در دهان مربوط باشه به مجاری تنفسی تا گوارشی
    حتما به متخصص مراجعه کن و صحبتهای غیر مسولانه دیگران را از اون گوش بده بیرون
    فقط پزشک متخصص

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید