شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شکو تردید

1. سلام به تمامه دوستای گلم
    من یک مشکلی دارم که دوستدارم کمکم کنین
    چند وقتی هست که با یک پسر اشنا شدم که خیلی ازش خوشم میاد 14سال باهم اختلاف سن داریم.
    من خیلی دوسش دارم و دوست داشتنمم ابراز میکنم ولی اون هیچوقت این کارو نکرده البته از لحاظ کلامی.
    نمیدونم اون منو دوست نداره یا کلآ با ابراز دوستی کلامی مشکل داره؟چه جوری میشه فهمید که اون منو دوستداره یا اینکه می خواد از من سوءاستفاده کنه واسه من این مسئله خیلی مهمه چون اگه منو دوست نداشته باشه این منم که لطمه میخورم
    ما زیاد با هم صحبت نمیکنیم فقط گهگاهی من میرم پیشش.
    در ضمن اون سرش خیلی شلوغه.
    من اونو خیلی دوست دارم ولی نمیخوام که دوستیم یکطرفه باشه میخواستم ببینم چه طوری میشه فهمید که اون منو دوست داره یا فقط میخواد که از من سوء استفاده کنه؟
    چطوری میتونم که اونو به سمت خودم بکشم.
    خواهش میکنم یکی جواب منو بده اخه 2-3بار این سوالو پرسیدم اما کسی جوابمو نداده.
    در ضمن اون هم پزشکه هم استاد دانشگاست.

2. سلام دختر خوب

تا حالا از اين بحثها زياد شده كه چطوري بفهميم فلان آدم عاشق ماست يا ميخواد وقت بگذرونه، ببين دوست خوبم آدمها اتم و مولكول نيستند كه اگه فرمول رو بدوني و درست كنار هم قرارش بدي همه چيز درست شه، اينكه چطوري مي توني بشناسيش فقط با گذشت زمان و به دست آوردن تجربه بودن با اون تو موقعيتهاي مختلف مي تونه بهت براي شناختنش كمكت كنه،البته به شرطي كه عاشق نباشي.

دو تاسوال چند وقته كه ميشناسيش و چطوري باهم آشنا شديد؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزيز ميدوني جرا كسي به شما جواب نميده
    خوب بخاطر اينكه اين سوال جز قانون سايت نيست و كسي
    دوست نداره از طرف مدير سايت اخطار بخوره و شما بايد اين
    با دوستان خود مطرح كنيد
    ولي با اجازه اقاي دكتر يه جيزي ميكم اميدوارم كه منو جريمه نكنيد
    فقط بدون دوست عزيز اين رابطه اي كه شما داريد و كفتيد كه رابطه
    جنسي هم داشتين خيلي خطر ناك و فقط اون قصد سوء استفاده
    از شما رو داره با اين تفاوت سني اين اكه شما رو دوست داشته باشه
    مطمن باش از شما بهتر ميدونه جطور علاقشو ابراز كنه با اينكه استاد
    و دكتر هم هست به نظر من اون قصدي به جز سوء استفاده نداره
    حتي از نظر علمي هم اين تفاوت سني درست نيست
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. من نمیدونم چرا این سوال خلاف قانونه چیش خلافه اخه دفعیه پیشم به من اخطار دادن من فکر کردم بخاطر اسم موضوعی که انتخاب کردم ولی خیلیارو دیدم که از همین جنس سوالارو پرسیدن.بازم ممنون از راهنمائیت ولی با دل خودم چطوری کنار بیام؟؟؟؟؟؟؟؟
    در جواب رویاجونم باید بگم که ما همدیگرو خیلی وقته که میشناسیم شاید حدود 6ماه
    راستش اول اون مشتری من شد بعدشم که من رفتم توی مطبش دیکه کاملآ با هم دوست شدیم البته اون منو دوست داره فقط به زبون نمیاره هیچوقت منو بی محل نکرده من واسش مهمم اینو میدونم ولی مطمعن نیستم.چطوری میتونم مطمعن بشم؟؟؟؟؟

5. با سلام
    دوست عزیز ، اگر حقیقتشو بخوای ،در وهله اول باید بگم شما در سنی هستید که احساسات و عواطف نقش پر رنگتری در زندگیتون داره ،لذا دچار عشق جوانی و بنظرم گذارا شده اید ،و از طرفی جدا از محسنات و معایب و روابط شما با ایشون ،آن چیزی که محرزه ،اینه که تفاوت سنی شما ،زیاده و تحقیقاً در آینده به مشکل بر خواهید خورد(البته امیدوارم از این عبارات ،مکدر نشی!!) لذا بجای اینکه به فکر رابطه و جلب نظر ایشون باشید،در تحصیل و کسب مهارت و علم ،تلاش کنید چون هنوز جا داره که خواستگارهای بهتر و از نظر سنی ،متناسبتری داشته باشی! و....
    البته خیلی بیشتر میشه در این رابطه بحث کرد ولی بنظرم در این مقوله نمی گنجه  و بازم تکرار میکنم از اظهارات حقیر ناراحت نشو چرا که شما رو مانند خواهر خودم میدونم و دوست دارم آینده ای بهتر داشته باشی.

موفق باشید.

6. خیلی ممنون ولی میدونی من فکر میکنم که اختلاف سن خیلی خوبه قبول دارم که این اختلافی که ما داریم خیلی زیاده اما همدیگرو خوب میفهمیم نمیدونم شاید چون اول راه اینجوریه.
    بازم ازتون تشکر میکنم فکر میکنم باید با دل خودم کنار بیام نه با اون.مرسی عزیزم

7. با سلام مجدد
    دوست گرامی، فقط میخواستم بگم که شما الان، میتونید با خودتون کنار بیاید ،ولی اگه خدای ناکرده مشکلی در آینده پیش بیاد باید با خیلی چیزها  و کسان دیگر کنار بیاید که اینهم برای یک فرد خیلی سخته! منظورم رو که متوجه میشی!! لذا از حقیر به شما پیشنهاد(نصیحت) هر وقت خواستی در زندگیت تصمیم حساسی بگیری حتماً با خانواده و یا یک مشاور ماهر و خیر خواه مشورت کن و عقل رو جایگزین احساسات کرده و در راستای خوشبختی و آینده ای بهتر تصمیم و عمل کن.از طرفی درسته که اختلاف سنی بعضاً ملاک نمیتونه باشه ولی غالباً در این دوران نتایج خوبی هم به بار نیاورده،فکر کنم اختلاف بین 5 الی 6 سال بهترین انتخاب باشه.
    ضمناً از اینکه میبینم اهل منطق بوده و از مشورت گرفتن از دیگران ابائی ندارید واقعاً خوشحالم چون افراد ،در اثر گوش ندادن به حرف و تجربه دیگران و با توهم اینکه کامل هستند ،متاسفانه ضرباتی رو در زندگی متحمل میشن که حتی امکان برخاستن مجددی در اون دیده نمیشه.
    (البته منظورم از این نکته آخری، مجرب بودن خودم نبود ،یک وقت حمل به گستاخی بنده نشه)  
    موفق و بهروز باشید.

8. خیلی ممنون من ایجا عضو شدم که از دیگران کمک بگیرم.
    اینا همرو که گفتین من قبول دارم میدونم کارم خیلی خیلی اشتباه ولی الان اگه من بخوام که این قضیه رو تموم کنم باعث خیلی سوالا تو ذهن اون میشم در ضمن اون به این اسونیا از من دست نمیکشه به خاطر خوددشم شده این کارو نمیکنه چون اگه از من جداشه دیگه به هدفش نمیرسه میفهمین منظورمو  من توش موندم.از اون طرف با دل خودم باید بجنگم از اون طرفم باید اونو قانع کنم.

9. سلام دوست عزیز،
    به نظر من بهتره احساسات رو کنار بگذاری و هر چه زودتر یه تصمیم عاقلانه بگیری. این رو به خاطر خودت میگم چون آینده تو از همه چیز مهمتره. میتونی بهش بگی که نمی تونی اینجوری ادامه بدی و از آینده ی این ارتباط بیم داری. اگه تو رو واقعا دوست داشته باشه، برای به دست آوردنت تلاش میکنه و به خواستگاریت میاد. در غیر این صورت حق داری اونو کنار بگذاری.
    البته این فقط نظر من بود. مطمئنا خودت بهترین راه رو انتخاب می کنی.
    پیروز باشی.

10. دوست عزيز شما يه كم بايد به اين قضيضه نه خيلي بيشتر از يه كم به اين
    نكاه كنيد دوست عزيز ما هر كدوم بالاخره از اين تجربه ها داريم ميدوني
    بشيموني يعني جه خانوم جون يه لحظه احساسات رو بذار كنار فكر كن
    اكه خداي نكرده بعد اتفاقي بيفته ميخواي جه كار مني جرا ما نبايد جلو
    خودمون ببينيم ما نبايد هميشه همه جي رو به تقدير واكذار كنيم خدا
    دو تا جشمه بينا به ما داده و يه عقل سليم من اينو ميدونم كه شما
    جي ميكين ولي بخدا بيشتر به اين قضييه فكر كن
    موفق باشين

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند