شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست پوست شدن گوشت زیر ناخن و گرد بودن قسمت رنگی آن

1. سلام.میخواستم بگم من همیشه پوست زیر ناخنم پوسته پوسته میشه..یک سوال دیگه اینکه من قسمت رنگی ناخن یا کم هست یا گرد شده...چطور میشه برطرفش کرد و قسمت رنگی ناخن صاف بشه تا زیبا تر بشه...همچنین ناخن های من از بغل زیاد پاره میشه و وقتی گوشه اش پاره بشه مجبورم کل ناخن رو بگیرم....کمکم کنید.ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. کسی کمک نمیکنه به من؟؟

3. Dani_KH نوشته است: سلام.میخواستم بگم من همیشه پوست زیر ناخنم پوسته پوسته میشه..یک سوال دیگه اینکه من قسمت رنگی ناخن یا کم هست یا گرد شده...چطور میشه برطرفش کرد و قسمت رنگی ناخن صاف بشه تا زیبا تر بشه...همچنین ناخن های من از بغل زیاد پاره میشه و وقتی گوشه اش پاره بشه مجبورم کل ناخن رو بگیرم....کمکم کنید.ممنون

سلام

فرم و شکل ناخن یک عامل وراثتی هست که نمیتونی تغییرش بدی. نازک بودن ناخن (اگر به کمبود املاح در بدن مربوط نشه) هم همینطور وراثتیه. ولی با رعایت یکسری مسائلی میتونی در زیباتر شدنش کمک کنی.
    کلا قرار گیری زیاد انگشتها در معرض آب و مواد شوینده باعث نازک شدن ناخن و پوسته شدن پوست اطراف ناخن میشه.
    اگر در موقعی که از مواد شوینده استفاده میکنید از دستکش استفاده کنید مشکلتون کمتر میشه. بعد از شستشوی دستها با آب و صابون هم حتما از کرمهای مرطوب کننده استفاده کن این باعث میشه که رطوبت طبیعی ناخن و پوست اطراف کمتر از دست بره و خشک نشه.
    استفاده ی منظم از کرمهای مرطوب کننده باعث میشه حتی با اینکه جنس ناخن شما نازکه شکنندگی کمتر بشه.

شاد باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید