شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اصلاح موهای آلت زنان

1. تنها راهش به نظر لیزر میومد!...بله میومد چون من خودم با توجه به توصیه و راهنمایی همین سایت خوب رفتم و وقت هم گرفتم اما توی این تاپیک دیدم آقای سامی فرمودند که  دایمی نیست و من الان خیلی نا امید شدم چون همونجا که وقت گرفتم بهم گفتند 100 در 100 تاثیر داره.
    عذر میخوام سامی جان این لیزر میتونه نازک و کم کنه که به طور دایمی؟یا نه همونم موقته؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام به کابر عزیز
    با تیغ اگر اصلاح کنید برای بار اول جوش میزند ولی بهتر است از کرم مو بر نیر اصلی از داروخانه ها تهیه کنید واستفاده کنید
    والسلام

3. kianam نوشته است: تنها راهش به نظر لیزر میومد!...بله میومد چون من خودم با توجه به توصیه و راهنمایی همین سایت خوب رفتم و وقت هم گرفتم اما توی این تاپیک دیدم آقای سامی فرمودند که  دایمی نیست و من الان خیلی نا امید شدم چون همونجا که وقت گرفتم بهم گفتند 100 در 100 تاثیر داره.
    عذر میخوام سامی جان این لیزر میتونه نازک و کم کنه که به طور دایمی؟یا نه همونم موقته؟

سلام

خب شما می تونید آزمایش کنید
    اغلب موارد بهتون می گن 1 جلسه کافی نیست
    باید چند جلسه بیاید
    بعدش جلسات حدود 4 ماه طول می کشه
    طبیعتا موها بحدی نازک و ضعیف شدن که شما ماهها بعد از لیرز کردن مشکل خاصی حس نمی کنید
    ولی بعد از مدتی
    دوباره سر و کله شون پیدا میشه
    این چیزی بوده که من دیدم دوست من

شما می تونه خودت تجربه کنی ...

4. ممنونم سامی جان از پاسخت
    البته به من گفتند که 8 جلسه برم که 4 جلسه اول ماهی یکبار و 4 جلسه بعدش 2 ماهی یکبار"و بعد از همه ی این مراحل سالی یکبار  باید انجان بدم. اینو ارسال کردم احیانا واسه اونایی که در این مورد هم سوال دارند یا خواهند داشت.

5. سلام آقای سامی
    من درمورد جای جوشهای کنار پام به خاطر اپیلیدی هنوز جواب مشخصی نگرفتم. میشه خواهش کنم اگه دارو یا راه مناسبی به نظرتون میرسه پیشنهاد بدین؟
    ممنون میشم

6. سلام دوستان
    من مشكلي دارم كه خيلي زجراوره برام. من دختري 21 ساله ام كه از دوران راهنمايي موهاي التم رو باتيغ ميزدم.كلا ادم پرمويي هستم. به همين دليل الان الت من داراي موهاي ضخيم وكلفت مشكي هست وخيلي زيادن خيلي. زياد نميتونم تمييز نگه دارم چون هرموقع اصلاح ميكنم همون شب يا فردا موهاي التم به صورت تيغ تيغ درمياد ووحشتناك خارش داره . نميدونم به همين خاطر هست يانه ولي مشكل ديگه اي هم كه دارم اينه كه پوست الت من تيره شده وهمونطور كناره هاي رانم طوري كه خجالت ميكشم به استخر برم. علاوه بر الت من باسنم هم خيلي موهاي زيادي داره همه جاي باسن هيچ جايي پيدا نميشه مونداشته باشه اين مسئله خيلي اذيتم ميكنه.
    حالا منچيكار كنم؟ازيه طرف موهاي زياد ودردسراور واز طرفي تيرگي ومنظره خيلي خيلي زشتي كه پيدا كرده.در مورد تيرگي كنار رانم هم جوشهاي بزرگ گاهي چركي وگاهي فقط بزرگ وسفت ميزنه كه اوايل خيلي درداوره زير شلوار لي كه بعد از مدتي خودش خوب ميشه ولي تمام ناحيه اي رو گرفته بود به صورت قهوه اي وسياه ميمونه .كمممممممممممممكم كنين.
    ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید