شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچکی سینه

1. براي بزرگ شدن سينه ها بدون عمل جراحي جه بايد كرد ؟
    آيا خود به خود با چند بار رابطه جنسی بزرگ مي شوند ؟
    براي شير دهي بعد از زايمان سينه ها به اندازه لازم در مي آيند؟
    همسر من به بزرگي سينه بسيار اهميت مي دهد و چون سينه هاي من كوچك است احساس بدي هنگام رابطه جنسي با او دارم.

2. تمام روشها برای بزرگ کردن سینه موقتی و دارای عوارض هستند که توصیه نمیشوند فقط بهترین روش جراحی هست که گفتید
    کرمهای مخصوص و سوتینهای مخصوص که با تحریک بافت سینه موجب بزرگی آن میشوند در بازار موجود است اما موقتی هستند و دارای عوارض

3. من با اينكه 25 سالمه انقدر سينه هام كوچيكه كه حتي با كوچكترين سايز سوتين بازم مشكل دارم .دكتر مي گفت تنها كاري كه مي تونم انجام بدم اينه كه عمل كنم
    كسي مي دونه غير از عمل راهي هست يا نه؟

4. تمامیه روشها غیر عمل موقتی و دارای عوارض هستند اینو توجه داشته باشید
    کرم ها و داروهایی هستند که بافت سینه رو تحریک میکنند و موجب افزایش سایز میشن اما موقتی و دارای عوارضند
    سوتینهای مخصوصی هم هستند اما بازم دارای عوارض

5. mari_65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با اجازه همگی من یه روش پیشنهاد میکنم که نتیجشو به وضوح روی یکی از دوستام دیدم ، فکر کنم نزدیک 1/5 سایز سینه هاش بزگ شده با این روش . خیلی راحته و اونم اینه که روزی 1 قاشق رازیانه ی پودر شده میل کنید . چون همینجوری پودرشو سخت میشه خورد میتونید بریزید تو یه چیزی و بخوریدش ، مثل ماست . رازیانه هم هورمون هاتونو تنظیم میکنه ، هم پوستتون خوب میشه ، هم سینه هاتون بزرگ میشه و هم اینکه شیر خانومای شیرده رو زیاد میکنه . البته یادم رفت ازش بپرسم چند وقت مصرف کرده که نتیجه گرفته . امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید از مصرف این دونه ی پر خاصیت .
    .................................................................................................................................................................

پیروز و کامروا باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. Taravash نوشته است: من با اينكه 25 سالمه انقدر سينه هام كوچيكه كه حتي با كوچكترين سايز سوتين بازم مشكل دارم .دكتر مي گفت تنها كاري كه مي تونم انجام بدم اينه كه عمل كنم
    كسي مي دونه غير از عمل راهي هست يا نه؟

سلام

تنها راه بزرگ کردن سینه جراحی هست و الباقی وقت و پولتون رو هدر می دن فقط
    توصیه من اینه که اگر مجردید اینکار رو نکنید
    بعد از ازدواج و بارداری احتمال اینکه سینه ها کمی بزرگتر بشوند وجود داره و در کل باور کنید انقدرها هم حساس هستید مهم نیست

فعلا
    می تونید از پروتز های موجود در بازار برای بزرگتر بنظر رسیدن سینه ها و خوب ایستادن لباس در مهمانی ها استفاده کنید
    بعد از عروسی اگر مشکلی بود و همسرتون هم موافق بود خب جراحی می کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. ایا مصرف قرص سیپروترون باعث رشد سینه ها می شود؟و ایا مصرفش در دوران مجردی مشکلی رو در اینده به وجود نمی یاره مثلا نازایی و....؟

8. با سلام
    بدنبال‌ مصرف‌ داروعوارضي‌ مانند تهوع‌، استفراغ‌، سردرد،درد و سفتي‌ پستان‌ها، تغييراتي‌ در وزن‌بدن‌، تغييراتي‌ در ميل‌ جنسي‌، افسردگي‌،كلوآسما، زيادي‌ فشار خون‌، تحريك‌لنزهاي‌ تماسي‌، اختلال‌ عملكرد كبد،تومورهاي‌ كبدي‌، كاهش‌ حجم‌ خون‌قاعدگي‌ و لكه‌بيني‌ در اوايل‌ سيكل‌ قاعدگي‌گزارش‌ شده‌ است‌.
    مهتاب عزيز من خودم 1 سال اين دارو رو مصرف كردم كوچكترين تاثيري در رشد سينه ها نداره ، اما به شخصه با خوردن اين قرصها و قرص هاي ضد بارداري (ديان و اين اواخر ياسمين) پريودم قطع شد كه با قطع مصرف اونها دوباره به حالت قبلي برگشتم

9. سلام
    من هم يك سوال داشتم.
    آقاي دكتر شما نوشتيد كه بافت چربي پستان تابع ميزان بافت چربي بدنه و با كاهش وزن سينه ها هم كوچكتر مي شود. پس چرا اين امر درباره همه صدق نمي كنه؟ بعضي ها با وزن كم كردن و حتي ورزشهاي سنگين و بدنسازي هم هيچ تغييري در سايز سينه هاشون ايجاد نميشه، چرا؟

10. soheyla

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا استفاده از قطره خوراکی شیر افزا در دختران باعث افزایش حجم سینه و یا احتمالا تولید شیر در سینه آنها می شود؟ میشه کسی جواب این سوال رو بده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید