شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشح غدد جنسی همراه با دفع مدفوع

1. سلام من در هنگام دفع مدفوع دچار ترشح غدد جنسی میشوم .میخواستم بینم که بر اثر التهاب پروستات است یا خیر باتشکر

2. alireza24 نوشته است: سلام من در هنگام دفع مدفوع دچار ترشح غدد جنسی میشوم .میخواستم بینم که بر اثر التهاب پروستات است یا خیر باتشکر
    سلام ،
    خیر علامتی که شما ذکر کردید مربوط به التهاب پروستات (پروستاتیت) نمی باشد.

علایم پروستاتیت حاد عبارتند از :
    تب
    لرز
    خستگی
    درد مفاصل، عضلات و ناحیه مقعدی
    علایم ادراری (تکرر ادرار، سوزش ادرار، فوریت ادرار و احتباس ادرار)

3. سلام ممنون از جوابتان.اگر امکتن دارد بفرمایید مشکل من به چه علت میباشد با تشکر

4. alireza24 نوشته است: سلام ممنون از جوابتان.اگر امکان دارد بفرمایید مشکل من به چه علت میباشد با تشکر

سلام،
    ابتدا می بایست ماهیت مایع خارج شده بررسی گردد (که آیا ترشح خارج شده ، از غدد جنسی است یا منشا دیگری دارد) و سپس علت آن را مشخص نمود .

5. بله چون متوجه میشوم که از لحاظ جنسی تحریک و حالت جنسی بر من عارض  میشود   و نیز زیر  چشمهایم  هم کمی سیاه میشود با تشکر

6. alireza24 نوشته است: بله چون متوجه میشوم که از لحاظ جنسی تحریک و حالت جنسی بر من عارض  میشود   و نیز زیر  چشمهایم  هم کمی سیاه میشود با تشکر

سلام ،
    معمولا هنگام دفع مدفوع، ارضا جنسی اتفاق نمی افتد. به نظر من بهتر است در صورت ادامه این روند جهت معاینه به یک اورولوژیست مراجعه کنید.

7. به نظر من هم بهتر است که به یک دکتر مراجه نمایید من هم همین مشکل رو دارم و باتوجه به مشکلی که در انتهای روده دارم فشاری که هنگام دفع مدفوع وارد می کنید بدلیل اینکه در ان ناحیه کیسه منی و مایعات دیگر وجود دارد مقداری مایع در انتهای کار خارج می گردد که به نظر من منی میباشد ولی خودم به دکتر مراجه نکردم چون تخلیه به این صورت برای من مشکل نمی باشد و به نحوی در صورتیکه بصورت طبیعی و نزدیکی خارج نگردد و در خواب به این صورت تخلیه شده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید