شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کاهش میلی جنسی

1. با سلام
    آیا مصرف قرص های کرتن و هیدروکسی کلرین و نورتریپتیلین باعث کاهش میلی جنسی میشه؟
    من قبل از اینکه این قرص هارو مصرف کنم میل جنسی بالایی داشتم.ولی الان چند وقتیه حس میکنم خیلی بی میل هستم و این باعث نگرانیم شده.آیا به خاطر مصرف این قرص هاس؟یا به علت بیماری لوپوس؟

2. با سلام
    دوست گرامی ،اگه این دارو ها در خصوص کم کردن استرس و تشویش باشه ،جواب شما مثبته یعنی مصرف اونا در بی میلی جنسی تاثیر گذاره و در غیر اینصورت باید متخصصین مربوطه پاسخ مناسب روارائه کنند.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. یعنی اگه قرصا مصرفش قطع بشه دوباره به حالت اول بر می گرده؟

4. سلام سياره خانوم
    بله اين قرصهاي كه فرموديد تاثير بسزاي در ميل جنسي داره و حتي روي بيناي
    هم تاثير ميذاره  و ما بايد اينو در نظر داشته با شيم كه هر داروي شيماي بخصوص
    اون دسته كه واسه اعصاب و استرس و قرصهاي ارمبخش به بيمار نسخه ميشه
    مقدار قابل توجهي مواد مورفيني و شيمياي وجود داره كه ميل جنسي رو كاهش
    ميده
    شما اكر بعد ترك داروها تغذيه سالم داشته باشيد سريع بهبود بيدا ميكنيد
    ولي شما نكوفتيد دليل مصرف اين قرصها جيه
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوست عزیز.
    دلیل استفاده این قرص ها بیماری لوپوسه که حدودا 10 ماهی است که مبتلا شدم.نمیدونم اطلاعی در مورد این بیماری دارید یا خیر؟

6. سلام
    يه جيزاي ميدونم ولي بيماري شما در جه حدي هستش
    يعني صورتتونه يا جاي ديكه بدنت و بيشرفت لوبوس شما
    زياده

7. البته هنوز قطعا تشخیص داده شنده.فعلا در حد ورم مفاصل کوچیکه .این ماه باید آزمایش بدم که تشخیص قطعی بشه.البته دکترم گفته خیلی طول می کشه تا روی پوست ظاهر بشه.ولی علائم اولیه اینه که مفصلا ی دست و پا ورم میکنه با درد شدید.مچ دست ،مچ پا،آرنج،زانو،اول فک رمی کردن رماتیسم مفصلی و لی کم کم به سمت لوپوس داره میره.

8. سلام
    آیا مصرف قرص سیپروترون استات در خونمها باعث کاهش میل جنسی می شه؟ این تاثیر تا کی ادامه داره ؟آیا دارو یا مکمل خاصی هست که همراه این دارو استفاده بشه تا از این عارضه ش جلوگیری کنه؟
    مرسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید