شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسکراب

1. با سلام
    میخواستم یه کرم اسکراب مارک خوب برای پوست صورت برام معرفی کنید
    و اینکه چطور باید استفاده کرد؟
    برای همه انواع پوستها فرقی نداره ؟
    چه مدت باید استفاده کرد؟
    بدون نسخه پزشک هم میشه تهیه کرد و از داروخانه باید گرفت ؟
    یه توضیح کامل ممنونم

2. سلام

كرمهاي اسكراب با توجه به خشك يا چرب بودن پوست متفاوت است
    اما به طور كلي من فكر ميكنم استفاده از اين كرمها واسه هر خانمي واجب و ضروريه
    اسكراب ها يك نوع لايه برداري خيلييييييييي مختصر انجام ميدهن و سلولهاي مرده پوست رو از بين ميبرن

به طور كلي ماركهاي لوراال در حال حاظر بهترين اسكراب ها رو داره البته براي استفاده بايد از پزشكتون راهنمايي بگيريد كه با توجه به نوع پوست مصرف كنيد

و اما نوع استفاده: موثرترين روش استفاده با بخار آب گرمه.وقتي در حمام هستيد اونو روي پوست بگذاريد و در آخر بشوييد
    من خودم بعد از استحمام صورتم را با آب گرم بخور ميدهم و اسكراب را روش ميگذارم حواستون باشه پوست نسوزه و چون اسكراب دانه هاي زبري هم داره خيلي محكم صورت رو ماساژ ندهيد
    مدت استفاده هم بسته به نوع پوست و تشخيص پزشكه
    موفق باشيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. ممنونم دوست عزیز
    شنیده بودم برای بستن منافذ باز صورت و همچنین از بین بردن لک های صورت اسکراب خیلی موثر ولی نمیدونستم چطور و چه مارکی بهتره
    من از محصولات دهانی واقعا راضیم و بسیاز سازگاره به پوستم امیدوارم اسکرابش رو هم گیر بیارم
    اما جائی خوندم کرمهای اسکراب حداکثر ماهی یکبار و حداکثر 1 دقیقه باید روی پوست باشه
    و حتما روز از ضد آفتاب استفاده بشه تا باعث ایجاد سوختگی وحساسیت نشه

اگر بازم موردی بود از دوستان ممنون میشم راهنمائی کنند

4. سلام
    خواهش ميكنم

پزشك من در مورد ماهي يكبار يا 1 دقيقه صحبتي نكرد چون اين طرز استفاده كه گفتيد بيشتر براي لايه بردارهايي مثل كترل هستش
    استفاده از ضد افتاب كه هميشه لازم و ضروريه چه با اسكراب چه بدون اون
    اسكرابهاي آبي رنگ دهانی فوق العاد است من تقريبا 4 ماه استفاده كردم به صورت هفته اي 2 بار يا گاها 2 هفته يكبار و پوستم خيلي fresh شد

موفق باشيد

5. دوست عزیز سلام...به نظر من استفاده نکن.من بوست خوبی دارم 1 مدت ست دهانی استفاده کردم آی که جوش زدم البته بوستمم نازکه.آلان از بخور استفاده میکنم همین.نظرم اینه هر چی دیدی یا شنیدی استفاده نکن.فقط مراقب بوستت باش.موفق باشی...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید