شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین روش جلوگیری ...

1. سلام

بهترین راه برای جلوگیری از بارداری برای مدت طولانی چی هست؟ هر کدوم از روشها چه عوارضی دارن؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. jinoos نوشته است: سلام

بهترین راه برای جلوگیری از بارداری برای مدت طولانی چی هست؟ هر کدوم از روشها چه عوارضی دارن؟

بهترن روش و کم عوارضترین روش استفاده از کاندوم هستش
    جلوگیری طبیعی هم عوارض چندانی نداره
    اما اگر بخواهید با قرص جلوگیری کنید بهترین و کم عارضه ترین قرص مصرف قرص یاسمین هستش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممنون از جوابتون

آیا این درسته که میگن IUD  سرطان زا هست؟

بستن لوله در خانمها چه عوارضی داره؟ آیا میشه بعد از بستن لوله دوباره اونو باز کرد و باردار شد؟

4. در مورد سرطان زا بودنش چیزی نشنیدم
    اما در مورد بستن لوله .. اگر چه احتمال کمی به برگشت داره ... ولی منطقی اینه غیر قابل برگشت حسابش کنید.

5. jinoos نوشته است: ممنون از جوابتون

آیا این درسته که میگن IUD سرطان زا هست؟

بستن لوله در خانمها چه عوارضی داره؟ آیا میشه بعد از بستن لوله دوباره اونو باز کرد و باردار شد؟

IUD برای خانومهایی که یه کم سنشون بالاتر هست معمولا 35 به بالا استفاده میشه
    و کسانی که زایمان کردن
    به شخصه توصیه نمیکنم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. میشه در مورد بستن لوله برام توضیح بدین؟ میدونم که بستن لوله اقایون راحت تره اما به دلایلی شوهرم این کارو نمیکنه و البته خودم هم دوست ندارم این کارو بکنه. بستن لوله برای خانم ها جه اثراتی داره؟ ایا دیگه نمیشه بعد از باز کردن بچه دار شد؟

7. لطفا اگر کسی در مورد سوال بالا چیزی میدونه به من بگه.

8. jinoos نوشته است: لطفا اگر کسی در مورد سوال بالا چیزی میدونه به من بگه.

با سلام
    بستن لوله هاي رحمي خانم ها يك عمل جراحي ساده و بي خطر است در اين عمل لوله هاي رحمي فرد در طي عمل بيهوشي عمومي ( يا بي حسي موضعي ) بسته مي شود . اين عمل توسط متخصصين زنان يا جراح عمومي بصورت سرپايي ( و يا بستري با يك روز اقامت ) در بيمارستان انجام مي شود , براي اطلاعات بيشتر لينك زير را مطالعه فرمائيد

http://www.familyhealth.blogfa.com/post-46.aspx

9. دوست خوبم sarajoonjooni

ممنون از راهنمایی کاملت. فقط یک سوال دارم. چند درصد احتمال برگشت و بارداری مجدد وجود داره؟ با توجه به اینکه من 24 سالمه و یک بچه دارم، این عمل برای من توصیه میشه؟

10. jinoos نوشته است: دوست خوبم sarajoonjooni

ممنون از راهنمایی کاملت. فقط یک سوال دارم. چند درصد احتمال برگشت و بارداری مجدد وجود داره؟ با توجه به اینکه من 24 سالمه و یک بچه دارم، این عمل برای من توصیه میشه؟

دوست عزيز با توجه به سن شما ،اين عمل براي  خانم هاي زير 35 سال (به دلايل مختلف ) توصيه نمي شه .درصد شكست بسيار پائينه و 98% موفقيت آميزه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید