شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیشگیری از بارداری اورژانسی

1. hamed795324 نوشته است: سلام
    من وهمسرم از روش اورژانسی استفاده کردیم ولی 16عدد قرص ld را در 4نوبت مصرف کرد الان سه روزه از زمان 21 روز پس ازمصرف قرصها می گذره دلیش به نظر شما چیه آیا احتمال بارداری وجود داره؟ ممنون

سلام

منظورتون رو متوجه نشدم یعنی چی در 4 نوبت ؟ یعنی به فاصله ی هر 12 ساعت 4 تای دیگه خورده میشده؟
    به هرحال اگر منظورتون این بود ، زیادی وسواس به خرج دادید! و بدجوری سیستم هورمونیش بهم ریخته.... واسه همینه که پریودیشون عقب افتاده.
    ولی از جهت بارداری مطمئن باشید که باردار نیستن.زیادی محکم کاری کردین !!!

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. احتمال بارداری همسرتون -0- حالا چرا 16 تا .8تا کافیه ...بدجوری هورمونارو ریختین به هم ...علت پریود نشدونشون هم همینه

3. سلام
    من وهمسرم از روش اورژانسی استفاده کردیم ولی 16عدد قرص ld را در 4نوبت مصرف کرد (یعنی 4 تا بلافاصله بعد ازمقاربت وبقیه هر 12 ساعت )الان چهار روزه از زمان 21 روز پس ازمصرف قرصها می گذره و هنوز پریود نشدم دلیش به نظر شما چیه آیا احتمال بارداری وجود داره؟ ممنون

4. hamed795324 نوشته است: سلام
    من وهمسرم از روش اورژانسی استفاده کردیم ولی 16عدد قرص ld را در 4نوبت مصرف کرد (یعنی 4 تا بلافاصله بعد ازمقاربت وبقیه هر 12 ساعت )الان چهار روزه از زمان 21 روز پس ازمصرف قرصها می گذره و هنوز پریود نشدم دلیش به نظر شما چیه آیا احتمال بارداری وجود داره؟ ممنون

فقط یه کم قرص میخوردید بد نبودا!!!
    بابا چه خبره این همه ال دی مصرف کردید!!!
    با مصرف قرصها بارداری کاملا منتفی هستش
    و به خاطر قرصها بالانس هورمونیشون به هم خورده که پریودشون به تعویق افتاده نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. باسلام و خسته نباشید به خاطر راهنماییهای ارزنده اتان جناب آقای دکتر
    اینجانب با همسرم نزدیکی داشته که متأسفانه به علت پارگی کاندوم منی با احتمال زیاد به داخل رحم منتقل شده است. همسرم بلافاصله 4 قرص LD استفاده نموده ولی به علت تهوع شدید نتوانستند 12 ساعت بعد 4 قرص دیگر را مصرف کنند. 13 ساعت بعد از مصرف 4 قرص اول، استفراغ نموده و 5 ساعت بعد یعنی 19 ساعت بعد از مصرف 4 قرص اول ،  4 قرص دوم را مصرف نموده اند حال:
    1- آیا استفراغ باعث عدم تأثیرگذاری قرص ها شده است؟
    2- آیا 4 قرص دوم که می بایست 12 ساعت بعد مصرف شوند، 19 ساعت بعد مصرف شده اند، ایرادی دارد و اثر خود را گذشته اند؟
    3- آیا دیگر نیاز هستش، بازم قرص مصرف نمایند؟
    با تشکر از راهنماییهایتان
    (لطفا هرچه زودتر مرا راهنمایی فرمایید)

6. چرا هیچکس جواب این بنده خدا رو نداده!
    منم 1سوال داشتم.اینکه استفاده از روش اورژانسی به طور کاملا" درست بارداری رو 100درصد منتفی میکنه؟و میشه برای محکم کاری بیشتر مثلا" 2تا hd و بعد 12 ساعت دیگه دوتای دیگه و باز 12 ساعت بعد 2تا دیگه مصرف شه؟اینطوری دیگه خیال آدم راحت میشه کاملا؟

7. با سلام. سوالم تكراري هستش ولي چند تا نكته هستش كه خواهش مي كنم سريعتر جواب بديد چون خودم و همسرم خيلي خيلي استرس داريم:
    ديشب(جمعه شب) حدود ساعت 10.30 شب نزديكي داشتيم كه به علت پاره شدن كاندوم كاري كه نبايد شد... الان شنبه هست و من محل كارم هستم.امكان تهيه قرص براي همسرم كه منزل هست وجود نداره.آيا تا عصر ساعت 5 يا 6 كه برمي گردم منزل فرصت از دست مي دم؟؟!! توي داروخانه دقيقا چي بايد بخوام بابت قرصها؟؟ نسخه نياز داره؟؟ هزينه اش چقدره؟ و در آخر اينكه همسرم معتقده اين قرصها براي بارداري آينده خيلي خيلي مضر هستش.آيا همينطوره؟؟ خواهش مي كنم سريعتر جواب بدين چون خيلي استرس داريم.ممنون

8. سلام دوست عزيز

براي روش اورژانسي هر چه سريعتر اقدام بشه بهتر است اگرچه شما تا 72 ساعت وقت داريد اما من يك پيشنهاد دارم به خانمتون بگيد همين الان خودشون برند و قرصها را تهيه كنند

براي روش اورژانسي بايد يا از اچ دي استفاده كرد يا ال دي
    تشريف ميبريد داروخانه ميگيد يك بسته ال دي (اچ دي) ميخواهم
    اگر ال دي خريديد 4 تا الان ميخورند تا 2 ساعت نبايد بالا بيارند وگرنه مجددا بايد تكرار بشه و 12 ساعت بعد 4 تا ديگه
    اگر اچ دي (من پيشنهاد ميكنم اچ دي بگيريد) الان 2 تا و 12 ساعت بعد 2 تا ديگه

اين روش چون داره يكبار انجام ميشه واسه بارداري آينده مشكلي نداره خيالتون راحت
    فقط وقت رو از دست ندهيد اسپرم و تخمك الان مشغول الاكلنگ بازي نيستند كه لقاح يادشون برهSmile

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. قرصهاي hd تهيه شد.قرصهاي سفيد رنگ كوچولو كه پشتش يه نمودار روزشمار هم داره.درسته؟؟ ديروز ساعت 17.50 دو عدد و امروز صبح ساعت 5.50 صبح.الان تماس گرفتم خانمم بالا آورده!!! الان چيكار كنم؟؟؟؟؟ زودتر جواب بدين لطفا

10. سلام

اگر 2 ساعت از مصرف قرص گذشته مشكلي نيست جذب شده
    استراحت كنند و مايعات بخورند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام مجدد...

-آزمایش بارداری رو همه آزمایشگاها میگیرن؟
    -الان یه هفته از رابطه ام میگذره...آیا زمان خوبی واسه آزمایش که مطمین بشم؟

اگه متاسفانه باردار باشم چه راه حلی دارمSad

12. درود و سپاس بسیار بابت این سایت ارزندتون

من و نامزدم حدوداً 5 روز بعد از اتمام دوره پریودی ایشون ساعت 7 بعدازظهر روز 5شنبه باهم نزدیکی داشتیم (بعلّت اینکه نوع کاندوم تأخیری مانع از ارضاء شدنم شده بود) بمدّت 5 دقیقه شایدم کمتر بدون کاندوم عمل دخول رو انجام دادم  (خانم من ارتجاعی هستن) (که در اونموقع پیش منی نداشتم و آلتم کاملاً خشک بود) . نامزدم تقریباً 2 ساعت بعد یعنی ساعت 9 شب 2 قرص LD خوردند و بعد از اون روز جمعه ساعت 4.30 بعد ازظهر که میشه حدوداً 19.30 ساعت بعد 2 قرض LD دیگه و بفاصله 30دقیقه 2 قرص LD دیگه خوردند (که جمعاً تاکنون 6 قرص LD خوردند)
    باتوجه به حالت التهاب و تهوع نامزدم آیا باید 12 ساعت بعد هم 2 قرص LD دیگه بخورند ، که جمعاً 8 قرص بشه ؟

آیا با اون اوضاع اصلاً نامزدم لازم بود که قرص بخورند ؟

اگر ما بخوایم این احتمال رو بدیم که در اون مدّت کوتاهی که عرض کردم کمتر از 5 دقیقه عمل دخول انجام شده بود ،بمقدار یک قطره پیش منی به واژن نامزدم وارد شده باشه ، آیا با طرز قرص خوردن نامزدم احتمال بارداری وجود دارد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید