شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در مورد سینه آقایون

1. من متوجه شدم بعضی وقتها نوک سینه آقایون چند میل بلند میشه.....
    کسی میدونه چرا این اتفاق میفته؟.....وچه موقع این اتفاق میفته؟....اصلا طبیعی هست؟
  2. اگه دقت کنید گاهی اوقات که یه دفه مثلا سردتون میشه یا مثلا مو به تن آدم سیخ بشه ممکنه اینجوری بشه..حالا این چند میل که شما میگی فک کنم همونه..البته این چیزایی که گفتم خودم تجربه کردم .طبیعیه دیگه این چیزا.
    هر چیزی تو بدن که نشونه بدی نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام .
    یه سوالاتی دارم که خیلی ذهن منو مشغول کرده و هیچ جا جوابش رو ندیدم .
    1- لذت جنسی ار طریق لمس نوک سینه برای مردان تا چه حد طبیعیه ؟
    چون لمس نوک سینه های خودم بسیار برای من لذت بخشه طوری که میزان تحریک شدگی ام رو  چند ده برابر میکنه ، مجردم و گاهی استمنا میکنم و هنگامی که اینکارو میکنم به هیچ وجه نمیتونم بیخیال لمس و فشار دادن نوک سینه هام بشم و یه جورایی نبودش لذت جنسی ام رو به شدت پایین میاره . این مسئله برای خانومها طبیعیه ولی من در مردان ندیدم و هیچ کس رو سراغ ندارم که همچین حالتی داشته باشه .

2- با توجه به اینکه لذت و ارضای جنسی برای من بدون لمس و فشار نوک سینه بسیار پایین میاد ، آیا این مسئله میتونه بعد از ازدواج برام مشکل ساز بشه ؟ چون فکر میکنم خانومها از اینکار زیاد خوششون نیاد .

4. نوک سینه هم از نقاط تحریک کننده مردان است.
    شما مشکلی ندارید

5. نوك سينه هم ميتواند باعث تحريك مردان باشد كه در افراد مختلف متفاوت است... بعضي ها خيلي راحت با آن تحريك مي شوند و بعضي ها خير.... دقت كنيد استمنا روش خوبي براي ارضا نيست بگذاريد اين كار طبيعي انجام بشه.... در همين سايت مي توانيد جستجو كرده و اطلاعات خوبي راجع به آن بدست اوريد.

6. مثل همیشه اول سلام.

دوست عزیز همونطور که دوستان دیگه هم گفتن تحریک از نوک سینه کاملا طبیعیه و ربطی به مرد یا زن بودن نداره (بدلیل وجود گیرنده های عصبی و عضلات صاف) این مسئله در افراد مختلف کم و زیاد داره و نسبیه مثلا خود بنده با تحریک زبانی نوک سینه هام فوق العاده احساس لذت میکنم ولی شاید کسی باشه که اصلا هیچ گونه احساسی در این مورد نداشته باشه (چه زن و چه مرد)

امیدوارم موفق باشین و دیگه استمنا رو ترک کنید چون نتایج بدی داره در آینده (من خودم تجربش رو دارم)

موفق باشین

- - - - -
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. سلام دوستان
    ممنون از راهنمایی و همچنین توصیه هاتون . آخه اگر طبیعیه پس چرا اینقدر کمه ؟ من از هیچ پسری نشنیدم که همچین خصلتی داشته باشه و به دوستانی که گفتم اونا بهم گفتند مگه دختری که نوک سینه ات برات لذت داره اونم در این حد  ؟

ولی سوال دوم من جواب داده نشد :
    من از این نگرانم که بعد از ازدواج طرف مقابلم از این مسئله خوشش نیاد .

8. mohandes2 نوشته است: سلام دوستان
    ممنون از راهنمایی و همچنین توصیه هاتون . آخه اگر طبیعیه پس چرا اینقدر کمه ؟ من از هیچ پسری نشنیدم که همچین خصلتی داشته باشه و به دوستانی که گفتم اونا بهم گفتند مگه دختری که نوک سینه ات برات لذت داره اونم در این حد  ؟

سلام،
    ازدواج یعنی یک رابطه دوطرفه که در این مورد طرفین به نیازهای یکدیگر توجه کرده و آن را برآورده می کنند، در شما هم مطمئنا بعد از ازدواج و بالا رفتن تجربه جنسی موراد به وجود خواهد آمد که لذت جنسی آن به مراتب بیش از لمس نوک سینه تان خواهد بود و در ضمن همسر آینده تان هم در صورت که این مورد را با ایشان در میان بگذارید قطعا همکاری می کنند . جای نگرانی نیست.

9. mohandes2 نوشته است: سلام دوستان

خودت جواب خودت را دادی اما متوجه نشدی    !!!!!!!
    وقتی دوستات فکر میکنند که فقط دخترها باید به نوک سینه حساس باشند .. طبیعی هست با این طرز تفکر اگه خودشون هم لذتی از این موضوع ببرند از شما مخفیش می کننن

موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید