شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54   

احتمال بارداری ..

1. دوستای عزیز دوباره سلام ... من خانومم بعد از 3 الی 4 ساعت بعد از مصرف نوبت دوم قرصا اونو بالا آوردن ... البته من دیگه نذاشتم دوباره بخورن ... مشکلی که پیش نمی اد ... تا جایی که می دونم بعد از دو ساعت دیگه نباید مشکلی داشته باشه ... اثرش که از بین نمی ره ؟

2. ghazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rezahidden نوشته است: سلام

من با دوست دخترم که با هم قصد ازدواج داشتیم نزدیکی کردم البته نه دخول اخه تا حالا این کارو نکرده بودم تا دیدمش ابم اومد ریختم روی سوراخ باسنش اما فکر کنم یکمم ریخت رو التش تا دیدم ریخت رو التش سریع با دستمال پاکشون کردیم در ضمن دستش اونجا بود بعید می دونم رفته باشه اونجاش اما بازم حدوده یک ساعت بعد رفت خانه و اونجاشو شست اما خیلی می ترسم به خاطره همین امروز حدوده 40 ساعت بعد از این اتفاق 2 تا قرص اچ دی خورد 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه خورد با این شرایط احتمال داره هنوز حامله بشه؟ ترو خدا کمکم کنید دیگه چیکار کنم راستی 2 تا مورد اولا این که اون باکرست و پرده داره و تا حالا از این کارا نکرده بوده و اصلا دخول نداشتیم بعدش قرص ها رو که خورد هیچ واکنشی نداشته نه تهو داشت نه سر سینش درد گرفت و .... توری که نیست؟  خواهش میکنم منو از نگرانی در بیارید احنمال داره با این شرایط حامله شده باشه؟<document>

سلام.نگران نباش.با خوردن قرصا دیگه احتمال حاملگی صفره.از این به بعد یادت باشه باکره بودن یا دخول نداشتن دلیل نمیشه دختر حامله نشه.ولی چون دوستت قرص خورده مطمئن باش حامله نیس.فقط پریود بعدیش ممکنه با تاخیر باشه که بخاطر قرصاس.ازین به بعد از کاندوم استفاده کن.این قرصا برای دوستت خیلی ضرر داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوستای عزیز دوباره سلام ... من خانومم بعد از 3 الی 4 ساعت بعد از مصرف نوبت دوم قرصا اونو بالا آوردن ... البته من دیگه نذاشتم دوباره بخورن ... مشکلی که پیش نمی اد ... تا جایی که می دونم بعد از دو ساعت دیگه نباید مشکلی داشته باشه ... اثرش که از بین نمی ره ؟

4. samra

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.من 27 سالمه و 6 ماه که ازدواج کردم تو این مدت فقط جلوگیری به صورت طبیعی بوده.دوره های پریودیم  28 یا 35 روزست و3 تا سوال دارم.اول اینکه پریودی من نامنظم به حساب مییاد؟ دوم اینکه شما میگید مایع قبل از منی اسپرم داره پس چرا من تاحالا باردار نشدم یعنی من اصلا حامله نمیشم؟و سوم این مایع شفاف دقیقا کی خارج میشه؟ ممنون

5. 1 - دوران شما نا منظم نا منظم حساب نمیشه تقریبا میشه گفت منظم هست کسایی که نا منظم هستن مثلا یه ماه 24 روزه اس یه ماه 30 روزه یه ماه عادت نمیشن ولی شما یا 28 روزه اس یا 35 روزه که مشکلی نیست
    2 - مایع قبل منی حاوی اسپرم هست اما احتمال بارداری بسیار کمه چون میزان اسپرمش نسبت به منی کمه ولی امکان داره بارداری رخ بده
    3 - منظورتون از مایع شفاف اگه پیش آب هستش قبل انزال تشرح میشه که در بعضی مردا امکان داره با منی خارج بشه یا اصلا نشه

6. با سلام

من با نامزدم که دوره های منظم داشته رابطه مشکوک داشتیم و هیچ پیشگیری انجام ندادیم در واقع اون موقع نمی دنستیم که رابطمون مشکوک بوده
    (من ارضا شدم و منی رو در خارج از واژن ریختم اما قبل از اینکه اطمینان پیدا کنم منی بصورت کامل خارج شده مجددا اقدام به دخول کردم)

نامزدم 3 روز بعد علائم پریود رو احساس می کنه اما بدون خونریزی
    در همون روز یک رابطه مشکوک دیگه انجام میدیم
    (با کاندوم ارضا شدم اما آلت رو از واژن خارج نکردم و بدلیل از بین رفتن نعوذ آلت از کاندوم خارج شده و کمی منی از کاندوم بیرون اومده بود و اطراف آلت خانم ریخته بود)

در همون روز مشکلی پیش اومد که خانمم به شدت ترسید و از فرداش پریودش به صورت تقریبا کامل قطع شد یعنی علائم پریود بدون اینکه خونریزی رخ بده از بین رفتن

من احتمال حاملگی دادم و قبل از 72 ساعت از آخرین رابطه مشکوک روش اورژانسی انجام شد

حالا این قطع شدن پریود با توجه به شوکی که اون روز به نامزدم وارد شد و 2 رابطه مشکوک من و نگران کرده که دلیلش چیه؟!

به نظر شما نامزدم حاملست؟
    الان نمیشه از بی بی چک استفاده کرد؟
    بهترین و سریع ترین روش برای اطمینان از این موضوع چیه؟

یک سوال هم برای اطلاع خودم می پرسم
    در صورتی که حاملگی مثبت باشه تا چند روز بعد و با چه صورتی میشه جلوگیری کرد (غیر از روش اورژانسی)

پیشاپیش ممنون از پاسختون

7. سلام

با توجه به فرمايشات شما احتمال بارداري وجود داشته اما با انجام روش اورژانسي قضيه منتفيه
    تاخير پريود خانم همون مصرف قرصها ي اورژانسي و استرس و نگراني(همون شوكي كه شما گفتيد ) هستش و اصلا جاي نگراني نيست .از بي بي چك 10 الي 14 روز بعد از نزديكي ميشه استفاده كرد اما از آزمايش خون 6 روز بعد

اما در مورد سوال آخرتون من درست متوجه نشدم با روش اورژانسي كه ميشه از لانه گزيني جلوگيري كرد اما اگه لقاح انجام شد و نطفه شكل گرفت ديگه اسمش جلوگيري نيست
    ميشه سقط جنين كه خارج از قوانين اين سايت است

موفق باشيد

8. با سلام

من ماه قبل برای تشخیص کیست تخمدان سونوگرافی کردم که مشکلی نداشتم و  کمی تنبلی تخمدان داشتم که با مصرف حدود 4 ماه متفورمین برطرف شده است (به گفته پزشک زنان) و  پریودم حدود 3 ماه بود که دقیقا 30 روزه شده بود اما این ماه 34روز گذشته و خبری نیست در قسمت سینه و زیر شکم از یک هفته ی پیش درد دارم ایا احتمال بارداری وجود دارد؟یا ممکن است کیست داشته باشم؟

9. با سلام
    من حدود 3ماه برای کیست تخمدان مارولون مصرف میکردم که الان حدود 1ماهه که قطع کردم،که بعد از قطع قرص پریود شدم و حدود 5روز خونریزی داشتم.دوره ی سیکل هم 29 روزه بود،ولی این ماه که قرص رو قطع کردم الن 32 روزه که هنوز پریود نشدم!و این ماه رابطه جنسی هم نداشتم،ماه قبل رابطه جنسی داشتم که اونم بعدش پریود شدم و خونریزیمم فکر کنم واقعا" خونریزی پریود بود!پس چرا این ماه عقب افتاده؟ چند روزی هم هست که حالت تهوع دارم!ترشحاتمم خیییلی کمه!در واقع خشکه! اینم اضافه کنم که روز 20-21 حالت خونابه ازم خارج میشد!که فقط همین 2روز بود.یعنی چی؟ میشه کمک کنید؟

10. سلام
    من از حدود 6 ماه قبل به خاطر مشکل کیست تخمدان قرص سیپروترون کامپاند مصرف می کنم. در حال حاضر کیست بر طرف شده اما پزشک توصیه کرده مصرف این قرص ها ادامه پیدا کند. تا به حال هم این قرص ها هیچ عارضه ی منفی برای من نداشته.
    من الان 1 ماه است که ازدواج کرده ام. برای جلوگیری از بارداری آیا مصرف همین قرص ها کفایت می کند؟ تا چه حد می توانم به این روش اطمینان کنم؟ و اینکه من این قرص ها را هر شب در ساعت معینی مصرف می کنم و چون عادت دارم هیچ وقت فراموش نمی کنم. آیا در فاصله ی این 24 ساعت بین مصرف این دو قرص هر زمان که آمیزش انجام شود این قرص ها از بروز بارداری جلوگیری خواهند کرد یا آمیزش باید در زمانی نزدیک به مصرف قرص صورت بگیرد؟
    پیشاپیش از پاسختان ممنونم

11. سلام
    من 6 روز است که از موعد پریودی ام گزشته و در یک هفته بعد از پریودی قبلی ام در سمت چپ زیر ناف احساس درد شدید داشتم که از 15 تا 30 دقیقه نتوانستم حرکت کنم... و از آن زمان تا الان شکم درد و درد در زیر ناف حالت تهوع و خستگی و معده درد برخوردارم و کمردرد شدیدی دارم ، به طوری که اشکم را در می آورد...  
    حالا میتوان گفت حامله هستم یا نه؟
    لطفا اگه میشه جوابم رو به ایمیلم بدین...

azam1369@gmail.com

12. charlene نوشته است: سلام
    من از حدود 6 ماه قبل به خاطر مشکل کیست تخمدان قرص سیپروترون کامپاند مصرف می کنم. در حال حاضر کیست بر طرف شده اما پزشک توصیه کرده مصرف این قرص ها ادامه پیدا کند. تا به حال هم این قرص ها هیچ عارضه ی منفی برای من نداشته.
    من الان 1 ماه است که ازدواج کرده ام. برای جلوگیری از بارداری آیا مصرف همین قرص ها کفایت می کند؟ تا چه حد می توانم به این روش اطمینان کنم؟ و اینکه من این قرص ها را هر شب در ساعت معینی مصرف می کنم و چون عادت دارم هیچ وقت فراموش نمی کنم. آیا در فاصله ی این 24 ساعت بین مصرف این دو قرص هر زمان که آمیزش انجام شود این قرص ها از بروز بارداری جلوگیری خواهند کرد یا آمیزش باید در زمانی نزدیک به مصرف قرص صورت بگیرد؟

سلام دوست من

خوردن سپرترون هيچ مشكلي نداره و كاملا جلوگيري انجام ميشه به خصوص اينكه مي فرماييد منظم مصرف ميكنيد
    آميزش در هر ساعتي از شبانه روز ميتونه باشه مشكلي نداره چون قرص ها را فراموش نميكنيد

اما يك نكته براي افرادي بگم كه معتقدند خوردن قرص باعث ناباروري مشه:

ببينيد خيلي بهتره كه قرص مصرف نكنيد نه به خاطر ناباروري نه!به خاطر معدتون و عوارضي مثل چاقي يا دردهاي شكمي و تخمداني كه گاها در بعضي افراد مشاهده ميشه.اگر همسرتون با كاندوم مشكل ندارند خوب اون بهتره اما اگر به هر دليلي قرص مصرف ميكنيد قبل از اقدام به بارداري 6 ماه استراحت بدهيد تا تخمدانها به حالت قبل برگردند وگرنه هيچ مشكلي پيش نم ياد.
    در بين مصرف  قرصها هم هر 6 ماه مصرف 1-2 ماه استراحت بدهيد

موفق باشيد

13. m_s_m نوشته است: با سلام
    من حدود 3ماه برای کیست تخمدان مارولون مصرف میکردم که الان حدود 1ماهه که قطع کردم،که بعد از قطع قرص پریود شدم و حدود 5روز خونریزی داشتم.دوره ی سیکل هم 29 روزه بود،ولی این ماه که قرص رو قطع کردم الن 32 روزه که هنوز پریود نشدم!و این ماه رابطه جنسی هم نداشتم،ماه قبل رابطه جنسی داشتم که اونم بعدش پریود شدم و خونریزیمم فکر کنم واقعا" خونریزی پریود بود!پس چرا این ماه عقب افتاده؟ چند روزی هم هست که حالت تهوع دارم!ترشحاتمم خیییلی کمه!در واقع خشکه! اینم اضافه کنم که روز 20-21 حالت خونابه ازم خارج میشد!که فقط همین 2روز بود.یعنی چی؟ میشه کمک کنید؟

میشه جواب منو بدین؟

14. سلام
    این تغییرات به خاطر مصرف قرصهاست،جای نگرانی نیست.

15. charlene نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزيز قرص سيپتروترون كامپاند براي جلوگيري از بارداري استفاده نمي شه . همانطور كه مي دونيد كليه قرصهاي ضدبارداري 21 تايي هستند در صورتي كه اين قرص در بسته هاي 10 تايي موجوده و تا اونجايي كه من اطلاع دارم براي مواردي مثل درمان پرموئي هورموني هم استفاده مي شه و از عوارضش لكه بيني و كاهش خون پريود رو مي شه عنوان كرد  . براي جلوگيري از بارداري از قرص هاي ضدبارداري مثل  ديان كه عوارض كمتري نسبت به ديگر قرص هاي همنوعش داره استفاده كنيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 57
رفتن به صفحه :    ... 54   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید