شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچک کردن سایز سینه

1. shiva1358 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و سایر دوستان
    آیا راهی بغیر از عمل جراحی برای کوچک نمودن سینه ها وجود دارد یا نه ؟ من سینه های بزرگی دارم و برای اینکه سینه هام کوچک شوند چند ساله که ورزش میکنم ورزشهایی مانند شنا و ایروبیک ولی تغییری در اندازه سینه هام بوجود نیومده آیا آخرین راه عمل جراحی هستش ؟در ضمن من فقط میخوام سینه هام دو یا سه سایز کوچک بشند .

سلام
    دوست عزیز 2 یا 3 سایز همچینم کم نیستا !
    اگر اضافه وزن دارید با کم کردن وزن تبعا سینه هاتونم کوچکتر میشه اما اگر با اندامی متناسب سینه های بزرگی دارید اولین قدم مراجعه به متخصص جراحی زنان هست و ایشون بعد از بررسی هورمونی اگر لازم باشه جراحی هم می کنند .

تنها راه علمی بزرگ و کوچک کردن سینه ( به معنی واقعی و موثر ) جراحی هست .
    البته دستورات دیگری هم هست که تاثیر خاصی نداره توی همین سایت هم بگردید حتما مواردیش رو پیدا می کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. جناب آقای دکتر رهام
    با سلام
    من قسمت کوچک کردن سینه رو از سایت سرچ کردم و البته اطلاعات زیادی رو کسب کردم که بابتشون از شما واقعاً تشکر میکنم (همینطور بابت ایجاد این سایت بسیار جالب و مفید و بقیه اطلاعات). من یه سوال دارم که نتونستم جوابشو اونجا پیدا کنم و اون اینکه: من مجرد هستم و لاغر. یعنی نمی تونم رژیم بگیرم که کاهش چربی داشته باشم ولی سینه های (تا حدودی نسبت به کل بدن) بزرگی دارم و دلم میخواد 1 تا 2 سایز کوچکتر بشن. به نظر شما اگه نخوام از جراحی و رژیم استفاده کنم کدوم روش مناسبتر و بدون عوارض هستند. البته لازمه بگم که بزرگی سینه یه جورایی ارثی هستش چون مادر من هم سینه های بزرگی دارن.
    ممنون از لطف شما، منتظر راهنمایی خوب شما هستم.
    با تشکر

3. سلام

اگر نخواید یعنی نتونید رژیم بگیرد و جراحی هم نخواید بکنید ، خب تنها یک راه می مونه دوست عزیز ، اونم اینه که چشم به آسمان بدوزید و از خداوند طلب معجزه کنید !

یک کمکی می تونم بهتون بکنم
    اگر شما خیلی لاغر هستید ( یعنی کمبود وزن دارید ) اونوقت اضافه کردن وزن و در کنارش ورزش می تونه به متناسبتر دیده شدن اندامتون کمک بکنه

بطور علمی اگر همه چیز سالم و درست باشه اونوقت برای کوچک و بزرگ کردن سینه راهی جز جراحی وجود نداره .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. ممنون از پاسخ سریع و راهنماییتون1
    پاینده و موفق باشید
    .

5. سلام به دوستان و اقای دکتر منم مثل همه دوستان با همین مشکل مواجه هستم ولی سوال من اینه که دور مورد هزینه این عمل اگر میشه اطلاعاتی به ما بدیدن.ممنون و موفق باشین.

6. با سلام .آیا جراحی برای از بین بردن ترکهای روی سینه وقسمتهای دیگر بدا وجوددارد؟.اگربعد از کوچک کردن سینه.شیردهی داشتهه باشیم امکان افتادگی و بزرگ شدن سینه وجوددارد؟با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید