شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10   

پریود نامنظم..

1. gagarin نوشته است: سلام من این دومین باره که دچار همچین وضعیتی میشم یه بار 4 ماه پیش 15 روز پریود بودم که داروی ویتاگنوس خوردم و خیلی خوب شدم ولی حالا دوباره 10 روزه که مشکلم باز تکرار شده من همیشه دل درد دارم ولی این دو بار که این طوری شدم دل درد نداشتم خودم تعجب میکنم راستی من حدود 5 سال پیش هم در یک ماه دو بار پریود شدم    مشکل من چیه اگه این لکه بینی ادامه پیدا کنه یا یک مرتبه خون ریزی شروع شه چیکار کنم؟؟؟  

آیا من سرطان دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنین                        خیلی ممنون

سرطان چيه دختر خوب اين چه حرفيه خدا نكنه.
    اين دارويئ كه گفتي دكتر واست تجويز كرده بود؟ راستش من تا حالا اسمشو نشنيدم.

بهتره به يه متخصص زنان مراجعه كني.چهارماه پيش 15 روز پريود بودي و الانم كه فقط لك ميبيني.يعني اگه اون دارو رو نميخوردي تا الان اختلال قاعدگيت ادامه پيدا ميكرد.ممكنه كيست داشته باشي.چيز خاصي نيست نگران نباش.

2. سلام خدمت اقاي دكتر
    من فقط ميخواستم اينو بكم به خانومهاي كه بريود نامنظمي دارن بدونن كه بعضي
    از غذا ها و ميوه ها يا جوشاندهها هم هستند كه به دليل سردي يا كرمي در
    دوران بريود تاثير كذارند و با عث عقب يا جلو انداختن بريود ميشوند.
    من شنيدم كه جوشانده ريشه درخت انار در تنظيم بريود تاثير كذاره
    موفق باشيد

3. سلام.
    با تشکر از دوست عزیز آقای زندی، در تکمیل فرمایششون باید بگم که تغذیه، آب و هوا، فعالیتهای بدنی، و تغییرات ناگهانی روحی به طور زیادی میتونند روی پریودی تاثیر گذار باشند به همین دلیل از کلیه عزیزان میخوام که نگرانیهای بیمورد رو چندان به خود راه ندهند.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. setare_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آخه هیچ کدوم ار این تغییرا برای من وجود نداره و پریودم نامنظمه
    چیکار کنم؟
    اگه همینطور نامنظم بمونه مشکل ساز میشه بعد ازدواج؟توی صفحه پیش هم پرسیده بودم ولی جواب ندادین
    در ضمن من سه روزه دارم لک میبینم ولی از پریود خبری نیست این میتونه نشانه ی کیست باشه؟؟؟؟!
    خواهش میکنم جواب بدید آقای دکتر یا هر کسی که در این مورد میدونه   خیلی ممنون

5. setare_m نوشته است: سلام
    آخه هیچ کدوم ار این تغییرا برای من وجود نداره و پریودم نامنظمه
    چیکار کنم؟
    اگه همینطور نامنظم بمونه مشکل ساز میشه بعد ازدواج؟توی صفحه پیش هم پرسیده بودم ولی جواب ندادین
    در ضمن من سه روزه دارم لک میبینم ولی از پریود خبری نیست این میتونه نشانه ی کیست باشه؟؟؟؟!
    خواهش میکنم جواب بدید آقای دکتر یا هر کسی که در این مورد میدونه   خیلی ممنون

كدوم تغيرات عزيزم؟

مشكلات نامنظم بودن پريودي حتما كه نبايد بعد از ازدواج پيش بياد.و لك ديدن هم نشونه اين نيست كه كيست داري يا نه.

ولي اگه مدت زيادي هست كه نامنظمي پريودي داري حتما به متخصص زنان مراجعه كن.

6. setare_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از جوابتون عزیزم
    بله خیلیوقته نامنظمه و هر بار هم که میرم دکتر بعد از ازمایش قرص پرژسترون میدن
    اینارو میخورم تا دو سه ماه خوب میشه ولی بعد باز نامنظم میشه
    خوردن زیاذ این قرصها ممکنه عوارضی برای بعد از ازدواج بوجود بیاره؟ مثل نازایی...؟

اگه اصلا پی درمان نباشم و پریودم نامنظم باشه چطور؟؟ بعد از ازدواج ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    آخه من شنیدم که پریودی نا منظم نازایی میاره درسته؟!!

7. setare_m نوشته است: مرسی از جوابتون عزیزم
    بله خیلیوقته نامنظمه و هر بار هم که میرم دکتر بعد از ازمایش قرص پرژسترون میدن
    اینارو میخورم تا دو سه ماه خوب میشه ولی بعد باز نامنظم میشه
    خوردن زیاذ این قرصها ممکنه عوارضی برای بعد از ازدواج بوجود بیاره؟ مثل نازایی...؟

اگه اصلا پی درمان نباشم و پریودم نامنظم باشه چطور؟؟ بعد از ازدواج ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    آخه من شنیدم که پریودی نا منظم نازایی میاره درسته؟!!

بله درسته پريودي نامنظم باعث نازائي ميشه.اين نامنظمي چيزي نيست كه با سه ماه مصرف دارو مشكلش حل شه.حداقل 6 ماه تا 2 سال بايد تحت درمان قرار بگيريد.البته اين موضوع واسه همه صدق نكنه ممكنه يه عده با همون چند ماه كم مشكلشون حل شه.من اين مشكلا رو داشتم و الانم كه 2سال تحت درمانم بازم اگه قرص مصرف نكنم ميشم مثل روز اول.شايد باورت نشه ولي پزشكي كه زير نظرشم ميگه افرادي هستن كه چند تا بچه دارن ولي بازم اين مشكلاتو دارن.پس نميشه بگي اين نامنظمي ها درمان قطعي داره.سعي كن پيش يه متخصص خوب بري.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. باعرض سلام وخسته نباشيدپريود هاي من اغلب نامنظم ودير انجام ميشد گاهي هر 2ماه يك بار كه دراين حالت باتزريق امپول پريود ميشدم بعد كه تصميم به بچه دار شدن گرفتيم به دكتر مراجعه كردم ايشان گفتند رحمتان زخم شده وزخمتان بايد فريز شود اين كار راانجام دادم وداروهاي تجويز شده را مصرف كردم ولي نه پريودم درست شد ونه خبري ازبچه بود!!!تا اينكه كتابي از اقاي خدادادي بدستم رسيد ايشان علاج رادر مصرف غذاهاي گياهي وعسل مي دانستندبعداز اينكه رژيم غذايي را انجام دادم اتفاق جالبي افتاد 22روز بعد از پريوددوباره پريود شدم!وبعدازپاكي   13روز بعدلكه بيني شروع شدوكماكان از بچه خبري نبود كاملا گيج وعصبي شده ام لطفا مرا راهنمايي كنيد

9. amandaa

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام واقعا بخاطر این سایتتون ازتون ممنونم
    من 10 تیر ماه به مدت 21 روز قرص سیپروترون بدستور پزشک که به خاطر کیست تخمدان چپ و قطع نشدن پریود ولکه بینیم داده بود مصرف کردم چند بار هم قرصم یادم رفت و دیگه ننداختمشون و بعضی روزام سر ساعت استفاده نکردم بعد اون مرداد ماه 2 بار پریود شدم یکی 4 روز و یکی هم 6 روز الان هم باید  4 شهریور پریود میشدم نشدم میخوام بدونم چون قرصها رو مرتب مصرف نکردم اینطور شدم یا علت دیگه ای داره  باید چی کار کنم خیلی نگرانم خیلی زندگیم به خاطر این مشکلم برام سخت شده لطفا کمک کنین

10. سلام

شما اختلال هورموني داريد و بايد يك دوره حداقل 6 ماهه اين قرصها را مصرف كنيد تا قاعدگيتون منظم بشه . در اين مورد حتما حتما حتما با پزشكتون مشورت كنيد بعد مصرف را شروع كنيد
    شما در مرداد ماه 2 بار قاعدگي داشتيد مسلمه كه قاعدگي شهريور دير تر صورت ميگيرد اما اينكه 2 بار اين اتفاق افتاده به علت مصرف اشتباه و نامنظم قرصها بوده شك نكنيد!

احتمالا چند روز ديگه پريود ميشيد و شديد هم خونريزي خواهيد داشت(پيشگويي كردم) اما من اگه جاي شما بودم به پزشكم مراجعه ميكردم و منتظر قاعدگي بعدي نميشدم

ببين دوست عزيز اختلال هورمون و نامنظمي قاعدگي واسه 90% خانمها هست و اصولا در اولين دفعات پريود اين قضيه رو متوجه ميشن كه با مصرف دوره اي قرصهايي مثل سپرترون،مارولون ، و در مواردي كه معده سازگار باشه ال دي و اچ دي مشكل حل ميشه اما مهمترين چيز مصرف درست و با قاعده قرصهاست كه تاثير گذار است

موفق باشيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  11. باسلام وشب بخیر خدمت شما.
    دختری 21ساله ومجرد هستم.میتونم بگم همیشه سیکل قاعدگی نامنظمی داشتم اما 2ساله به خاطردانشگاه وتغییردرآب وهوابدتر شده.شنیدم به خاطر کم کاری تخمدانه.نگرانم.سیکل 87 و88 رو میگم امیدوارم راهنماییم کنید.13فروردین17.87اردیبهشت.خرداد شدم.2تیر.5مرداد.31شهریور.مهر نشدم.1آبان.11آذر.22دی.بهمن نشدم.29اسفند.29فروردین88.اردیبهشت نشدم.10خرداد.7تیر.11مرداد.12شهریور.الان که مهره وفقط کمی درد دارم اما بریود نیستم...                                                                                                                           جناب دکتر گاهی خارج از زمان بریودی لکهای کمرنگی دارم که همراه ترشحاتم میبینم به نظرتون مشکلی دارم؟ترشحات زیادی هم دارم که معمولا کمی زرد هستن.ضمن اینکه بهداشتو به شدت رعایت میکنم.                اگه میشه اصطلاحات سخت به کار نبرید...با تشکر از سایت بی نظیرتون...

12. maryamjun نوشته است: باسلام وشب بخیر خدمت شما.
    دختری 21ساله ومجرد هستم.میتونم بگم همیشه سیکل قاعدگی نامنظمی داشتم اما 2ساله به خاطردانشگاه وتغییردرآب وهوابدتر شده.شنیدم به خاطر کم کاری تخمدانه.نگرانم.سیکل 87 و88 رو میگم امیدوارم راهنماییم کنید.13فروردین17.87اردیبهشت.خرداد شدم.2تیر.5مرداد.31شهریور.مهر نشدم.1آبان.11آذر.22دی.بهمن نشدم.29اسفند.29فروردین88.اردیبهشت نشدم.10خرداد.7تیر.11مرداد.12شهریور.الان که مهره وفقط کمی درد دارم اما بریود نیستم...                                                                                                                           جناب دکتر گاهی خارج از زمان بریودی لکهای کمرنگی دارم که همراه ترشحاتم میبینم به نظرتون مشکلی دارم؟ترشحات زیادی هم دارم که معمولا کمی زرد هستن.ضمن اینکه بهداشتو به شدت رعایت میکنم.                اگه میشه اصطلاحات سخت به کار نبرید...با تشکر از سایت بی نظیرتون...

سلام،
    احتمال وجود کیست تخمدان و به دنیال آن تغییرات هورمونی و قاعدگی نامنظم در شما وجود دارد، بهتر است برای بررسی بیشتر و انجام اقدامات تصویربرداری به پزشک مراجعه نمایید. در صورتی که کیست تخمدان داشته باشید معمولا با درمان دارویی یک حالت برطرف می شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. من حدود 3ماه برای کیست تخمدان مارولون مصرف میکردم که الان حدود 1ماهه که قطع کردم،که بعد از قطع قرص پریود شدم و حدود 5روز خونریزی داشتم.دوره ی سیکل هم 29 روزه بود،ولی این ماه که قرص رو قطع کردم الن 34 روزه که هنوز پریود نشدم و روز 30ام هم نزدیکی داشتم که هم از روز تخمک گذاری فاصله داشته هم از روش اورژانسی استفاده کردم.آیا عقب افتادن پریودم برای استفاده از روش اورژانسیه؟ و اینکه در روز 20 و 21 حالت لکه و لخته به همراه مایع شفاف ازم خارج میشد. یا اینکه بازم کیست دارم؟1سوال دیگه که به این تاپیک مربوط نمیشه ولی ممنون میشم جواب بدین،احتمال بارداری با روش اورژانسی و فاصله از روزهای تخمک گذاری بازم وجود داره؟

14. سلام
    دوست عزیز تاخیر در پریود شما بعلت استفاده نادرست از روش اورژانسی است واحتمال بارداری با توجه به اینکه روز 30 نزدیکی داشته اید منتفی است.

15. با سلام و خسته نباشید.
    من برای تعیین روز تخمک گذاری سونو گرافی انجام دادم ولی توی نتیجه سونو قید شده که کیست نابوتین 9 میلی متر در سرویکس دیده شده است...
    لطفا بگویید که کیست نایوتین چیست؟ و اینکه من قصد دارم در همین دوره جنسی اقدام به بارداری کنم،آیا این کیست مشکل ساز میشود؟چه باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 11
رفتن به صفحه :    ... 10   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید