شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برآمدگی در آلت تناسلی و بواسیر و پماد MG OINTMENT

1. سلام من حدود 5 سال هست که روی آلت تناسلیم یک برآمدگی هست مثل گوشت بعضی وقتها به سرم زده که بکنمش آخه شبیه جوش هست ولی روش گوشته می خواستم بدونم این چیه . فقط یکی هست خیلی نرم هست با عرض معذرت یک عکس هم گرفتم البته کاتش کردم تا فقط قسمتی که مورد نیاز هست دیده بشه. ببینین آیا نیزا هست که پیگیرش بشم؟ به نظرتو با اره برقی ببرمش خوبه؟ Smile  عکس اینجاست ولی چند روز دیگه پاک میشه احتمالا ممنون میشم زود جواب بدین. و اگه جدی هست باید به چه پزشکی مراجعه کنم. نکنه زگیل باشه؟
    لطفا فقط آقای دکتر دانلود کنن.
    ...
    سوال دیگم در مورد بواسیر هست . من توی اینجا
    http://www.roham.ws/web/ftopict-7182.html
    مشکلم رو مطرح کردم و تو جواب پمادی رو به من معرفی کردن. اول اینکه بواسیر من نه درد داره نه خونریزی فقط مسئله اینه که می خوام اون ناحیه برآمده حذف بشه . وقتی پماد رو تهیه کردم روش نوشته واسه بواسیر درجه 1 و 2 !!!!  اصلا هیچی راجع به برطرف کردن برآمدگی نگفته
    بعد طرز مصرفش هم نوشته روزی 2 بار هر بار 1 اپلیکاتور از راه رکتوم استفاده شود. باههاش یه چیزی مثل قطره چکان هست من چطوری باید مصرف کنم این پماد رو؟
    و اصلا صلاح می دونید مصرف کنم؟ دکتر به من گفت که واسه من خفیف هست و چیزی نیست. ولی هم داخلی و هم خارجی هست و گفت داخلی هم چیزی نیست. و  گفت که بدتر از این رو هم من توصیه به عمل نمی کنم.
    به نظر شما این پماد رو فقط روی ناحیه خارجی بمالم؟ بازم یه عکس هست که گرفتم ( دیگه وقتی رفتم دکتر حضوری نشان دادم رووووم باز شده) Neutral
    ...
    توی عکس دو جا رو مشخص کردم دکتر فکر کنم بالایی رو در نظر گرفت.  الان من این پماد رو بمالم اونجاهایی که مشخص کردم؟ اگه میشه توضیح بدین چون گفت بواسیر داخلی هم کمی دارم. این پماد واسه برطرف کردن برآمدگی هم هست یا فقط واسه در و .. که من ندارم.

3- یه مسئله دیگه اینو اگه حوصله داشتین جواب بدین زیاد برام فعلا مهم نیست. من 22 سالمه ولی صدام خیلی ضعیفه یعنی همه می گن چرا آروم حرف میزنی . یه بار یه جا خواستم یه چیزی رو بلند بخونم طرف گفت صدات دو رگه هست همون آروم بخونی بهتره. فکر کنم صدام رو بلند میکنم مثل جیغ میشه. یعنی تیز بشه . این مسئله اگه به بلوغ بر می گرده چرا تو سن من هنوز وجود داره؟ هنوز بالغ نشدم؟ یا مشکله دیگه دارم؟
    ببخشید اگه تعداد سوالات زیاد شد.
    با تشکر

2. با سلام
    دوست گرامی ،استعمال این پماد فقط داخلی است ،بدین طریق که آن به اصطلاح قطره چکان  (اپیلیکاتور)رو بجای درب پماد میبندی و زمانی که میخوای استفاده کنی مقعد رو با آب گرم شستشو میدی و اپیلیکاتور رو داخل مقعد کرده و تیوپ رو فشار میدی ،چند ثانیه صبر میکنی و بعد درش میاری و همون اپیلیکاتور رو باز کرده و با آب گرم و صابون شستشو میدی تا سری بعد همین کار رو میکنی.ضمناً استفاده از این پماد ،همون معضلات کمی رو که گفتید،خوب میکنه و چون گیاهی است بنظرم عوارض جانبی نداشته باشه.
    در مورد اون زائده روی آلت هم باید به پزشک متخصص اورولوژ یست مراجعه کنید.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. با سلام
    اینجانب پسری هستم 26 ساله که مبتلا به بیماری باباسیل خارجی شده ام که متشکل از دانه های ریز ودرشت که بر در ورودی مقعد هست می باشم البته می دانم این عامل بر اثر چیست بر اثر یک سری از عوامل نامشروع در دوران نوجوانی بوجود آمده ولی تا کنون هیچ گونه عزیتی برای من نداشته ولی از وجود انها ناراحتم ومی خواهم از وجودشان خلاص شم چند سوال در موردشان داشتم که می خواستم از شما بپرسم
    1-     چه داوری برای برطرف کردن آن مصرف کنم که احتیاج به عمل نباشد
    2-     اگر همینطور آنها را رهها کنم چه می شود
    3-     آیا بدتر از این می شود
    4-     تا چه زمانی می تواند پیشرفت کند
    5-     اگر کار با آن نداشته باشیم چه می شود

پیشاپیش از زحمات شما کمال تشکر را دارم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mohamad_royal87 نوشته است: با سلام
    اینجانب پسری هستم 26 ساله که مبتلا به بیماری باباسیل خارجی شده ام که متشکل از دانه های ریز ودرشت که بر در ورودی مقعد هست می باشم البته می دانم این عامل بر اثر چیست بر اثر یک سری از عوامل نامشروع در دوران نوجوانی بوجود آمده ولی تا کنون هیچ گونه عزیتی برای من نداشته ولی از وجود انها ناراحتم ومی خواهم از وجودشان خلاص شم چند سوال در موردشان داشتم که می خواستم از شما بپرسم
    1-     چه داوری برای برطرف کردن آن مصرف کنم که احتیاج به عمل نباشد
    2-     اگر همینطور آنها را رهها کنم چه می شود
    3-     آیا بدتر از این می شود
    4-     تا چه زمانی می تواند پیشرفت کند
    5-     اگر کار با آن نداشته باشیم چه می شود
    پیشاپیش از زحمات شما کمال تشکر را دارم

سلام،
    شما می بایست توسط پزشک معاینه شوید تا مشخص شود که این ضایعات چیست، اگر این ضایعات ناشی از هموروئید خارجی باشد که با درمان دارویی معمولا برطرف می شود. در صورت عدم درمان امکان پیشرفت ضایعات وجود خواهد داشت. در مورد هموروئید مطالب زیادی قبلا ارسال شده است ... جستجو کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید