شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت شدید رحم همراه با بدن

1. سلام من 27 سالمه تا حالا زایمان نداشتم با وجود تمامی رعایت بهداشت 1 سالی است که دچار عفونت شدید شدم که 4 ماه قبلبه علت زخم دکتر فریز رحم انجام داد الان دوباره عفونت دارم همراه با ترشحات زرد رنگ شدید همراه با جوشهای بزرگ عفونی در بدنم که دکتر دوباره به من قرص سفکسیم جدید همراه با پماد و قرص زینک پلاس داد و عنوان کرد سیستم عفونی بئنم کاملا پایین است ایا این درزمان فایده دارد

2. سلام....بله این قرصها درست تجویز شده

3. chelcho نوشته است: سلام من 27 سالمه تا حالا زایمان نداشتم با وجود تمامی رعایت بهداشت 1 سالی است که دچار عفونت شدید شدم که 4 ماه قبلبه علت زخم دکتر فریز رحم انجام داد الان دوباره عفونت دارم همراه با ترشحات زرد رنگ شدید همراه با جوشهای بزرگ عفونی در بدنم که دکتر دوباره به من قرص سفکسیم جدید همراه با پماد و قرص زینک پلاس داد و عنوان کرد سیستم عفونی بئنم کاملا پایین است ایا این درزمان فایده دارد

سلام،
    بله، دارو تجویز شده را به طور منظم مصرف نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. عزیزم باید سیستم ایمنی بدنت رو قوی کنی تا این قدر دچار عفونت نشی برای تقویت سیستم ایمنی بدن خیلی چیزها خوبه که من برای خودم چند مورد رو امتحان کردم و نتیجه گرفتم اول این که سعی کن همراه با غذات پیاز خام بخوری .....  از سیر هم بیشتر توی غذاها استفاده کن ................ ماست خیلی استفاده کن چون بهترین درمانه  همراه هر وعده غذاییت یک پیاله کامل ............ آب  لیمو ترش هم خیلی خوبه اگه بخوری ...................... یک قاشق پر عسل و یک قاشق هم آب لیمو ترش رو توی یه لیوان آب حل کن برای بالا بردن ایمنی بدن خیلی موثره ................... توی خونه هم سعی کن همیشه با دامن باشی و از لباس زیر نخی و آزاد استفاده کنی  تا میتونی  لباس زیر یا شلوار نایلونی نپوش که خیلی زود عفونت میاره  بعد از توالت حتمن خودت رو خشک کن

در کل که استفاده از مواد طبیعی برای بالا بدن ایمنی و  بهبود عفونت خیلی بهتره از خوردن قرص و استعمال پماد  
    در ضمن سعی کن زیاد هم گرمی نخوری اگه دوست داشتی برای تقویتت خرما و عسل و گردو بخوری به همون نسبت چیزهایی مثل ماست و لیمو ترش  که  خاصیت سردی داشته باشند رو هم بیشتر مصرف کن

امیدوارم هر چه زود تر خوب بشی عزیزم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. عزیزم نگران نباش خیلی زود با مصرف کامل داروهات خوب میشی اما یه کم زمان میبره. سعی کن لباس زیر مدام عوض کنی با صابون و آب گرم شستشو بده .در مقابل آفتاب قرار بده تا خشک بشه آگه موقعیت آفتاب نبود بعد از اینکه یه کم نمدار شد با اطو خشکش کن امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی

6. واژن رو نباید با صابون شست چون ph متعادل محیط رو به هم میزنه حتی لباس زیر رو هم اگه با صابون بشویرن ایجاد حساسیت میکنه برای من که اینطوری بود از وقتی لباس زیرم رو با شامپو میشورم دیگه هیچ مشکلی ندارم  نه دیگه قارچ گرفتم نه عفونت

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید