شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از فاعل بودن در ایجاد رابطه زناشویی دلخورم

1. من و همسرم حدودا 2 سال هست که ازدواج کردیم همدیگر رو هم خیلی دوست داریم به خاطر شغل همسرم 2 هفته از هم دوریم در طی دو هفته ای که با هم هستیم 5 یا 6بار با هم رابطه زناشویی داریم البته من تمایل بیشتری همیشه از خودم نشون می دم ولی شوهرم فقط در یکی دو روز اول میل زیادی به ایجاد این رابطه داره و نقش فاعل و ایفا می کنه و بعد از اون به شرایط نرمالی می رسه و اگه معاشعه های من نباشه دسته کم برای 5 یا 6 روزی میلی از خودش نشون نمیده البته بدلیل اینکه من چند بار به خاطره این موضوع و مقاومت شوهرم ازاشون ناراحت شودم و در  این خصوص مفصلا با هم صحبت کردیم حالا وقتی میل من و زیاد میبینند مقاومت کمتری نشون می دن ولی من از این که اکثر مواقعه باید نقش فاعل و داشته باشم حس خوبی ندارم البته در طول شبانه روز زیاد همدیگر و می بوسیم و در آغوش می گیریم ولی همیشه شوهرم میگه که رابطه جنسی زیاد،خوب نیست و به خاطره همین از انجامش سر باز می زنه حالا می خواستم بدونم من چطوری می تونم این وضع و تغییر بدم چون این موضوع من و آزار می ده. آیا میل جنسی شوهر کم هست یا چیز دیگه ای هست که من ازش بی خبرم (البته پای هیچ زن دیه ای در میون نیستا)این و هم بگم که در اکثر مواقع شوهرم از رابطه زناشوییمون ابراز رضایت می کنه  و میگن که هیچ وقت براشون تکراری نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sara256 نوشته است: من و همسرم حدودا 2 سال هست که ازدواج کردیم همدیگر رو هم خیلی دوست داریم به خاطر شغل همسرم 2 هفته از هم دوریم در طی دو هفته ای که با هم هستیم 5 یا 6بار با هم رابطه زناشویی داریم البته من تمایل بیشتری همیشه از خودم نشون می دم ولی شوهرم فقط در یکی دو روز اول میل زیادی به ایجاد این رابطه داره و نقش فاعل و ایفا می کنه و بعد از اون به شرایط نرمالی می رسه و اگه معاشعه های من نباشه دسته کم برای 5 یا 6 روزی میلی از خودش نشون نمیده البته بدلیل اینکه من چند بار به خاطره این موضوع و مقاومت شوهرم ازاشون ناراحت شودم و در  این خصوص مفصلا با هم صحبت کردیم حالا وقتی میل من و زیاد میبینند مقاومت کمتری نشون می دن ولی من از این که اکثر مواقعه باید نقش فاعل و داشته باشم حس خوبی ندارم البته در طول شبانه روز زیاد همدیگر و می بوسیم و در آغوش می گیریم ولی همیشه شوهرم میگه که رابطه جنسی زیاد،خوب نیست و به خاطره همین از انجامش سر باز می زنه حالا می خواستم بدونم من چطوری می تونم این وضع و تغییر بدم چون این موضوع من و آزار می ده. آیا میل جنسی شوهر کم هست یا چیز دیگه ای هست که من ازش بی خبرم (البته پای هیچ زن دیه ای در میون نیستا)این و هم بگم که در اکثر مواقع شوهرم از رابطه زناشوییمون ابراز رضایت می کنه  و میگن که هیچ وقت براشون تکراری نیست

عزیزم فاعل بودن یا بقولی پیش دستی کردن در امر رابطه جنسی اصلا عیبی نداره و باعث ایجاد عشق بیشتر میان همسران میشه.
    مهم این نیست کی پیش دستی کنه و حتی من در بیشتر مقالات علمی و حتی مذهبی که خوندم دیدم تاکید شده خانمها در این امر پیش دستی کنند ولی پیش دستی زمانی دردسر ساز میشه که دو اتفاق پیش بیاد اول اینکه لذتی در رابطه جنسی برای فرد پیشنهاد دهنده وجود نداشته باشه که او را دلسرد میکنه و دوم اینکه این پیش دستی کاملا حالت یک طرفه بگیره و به نوعی طرف مقابل خودشو لوس کنه مثلا از هر 4 باری باید یکبار هم طرف مقابل تمایلی نشان بده اما اگر با پیشنهاد دادن طرف مقابل سنگ تموم بزاره باز مهم نیست اما عادتش نشه.
    ولی این را هم بدانید در آقایون به جز برخیشون معمولا اگر رابطه جنسی کاملی انجام بشه یک مرد را برای روزها حتی تا حدود مثلا 10 روز بی نیاز به رابطه جنسی میکنه که در مورد خانمها اینگونه نیست.
    پس باید شمایی که همدیگر را دوست دارید و از هم لذت کامل میبرید برنامه ریزی داشته باشید.
    مثلا بجای اینکه سه روز اول را رابطه جنسی کامل داشته باشید و باقی اش اقا تمایلی نداشته باشه که تا حدودی طبیعیه پس برنامه رابطه جنسیتون را یک روز درمیان کنید و باقی روزها را از روش های دیگری برای ابزار عشق ولذت یردن استفاده کنید.
    و بدونید نه کسی که فاعل یعنی میلش زیاده و نه کسی که میلش کمه یعنی دنبال کس دیگری هست.
    برنامه ریزی در رابطه جنسی خیلی مهم هست.
    و دانستن تفاوت های جنسی زن و مرد ونحوه ارضا شدنشان میتونه کمک زیادی بشما بکنه
    از ابراز عشق برای کسی که عاشقانه شما رو دوست داره هیچ وقت خسته نشید. پسش دستی شیرین ترین راه عشق بازی هست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. sara256 نوشته است: من و همسرم حدودا 2 سال هست که ازدواج کردیم همدیگر رو هم خیلی دوست داریم به خاطر شغل همسرم 2 هفته از هم دوریم در طی دو هفته ای که با هم هستیم 5 یا 6بار با هم رابطه زناشویی داریم البته من تمایل بیشتری همیشه از خودم نشون می دم ولی شوهرم فقط در یکی دو روز اول میل زیادی به ایجاد این رابطه داره و نقش فاعل و ایفا می کنه و بعد از اون به شرایط نرمالی می رسه و اگه معاشعه های من نباشه دسته کم برای 5 یا 6 روزی میلی از خودش نشون نمیده البته بدلیل اینکه من چند بار به خاطره این موضوع و مقاومت شوهرم ازاشون ناراحت شودم و در  این خصوص مفصلا با هم صحبت کردیم حالا وقتی میل من و زیاد میبینند مقاومت کمتری نشون می دن ولی من از این که اکثر مواقعه باید نقش فاعل و داشته باشم حس خوبی ندارم البته در طول شبانه روز زیاد همدیگر و می بوسیم و در آغوش می گیریم ولی همیشه شوهرم میگه که رابطه جنسی زیاد،خوب نیست و به خاطره همین از انجامش سر باز می زنه حالا می خواستم بدونم من چطوری می تونم این وضع و تغییر بدم چون این موضوع من و آزار می ده. آیا میل جنسی شوهر کم هست یا چیز دیگه ای هست که من ازش بی خبرم (البته پای هیچ زن دیه ای در میون نیستا)این و هم بگم که در اکثر مواقع شوهرم از رابطه زناشوییمون ابراز رضایت می کنه  و میگن که هیچ وقت براشون تکراری نیست

سلام سارا خانوم
    خدمتتون عرض کنم که شاید اینی که گفتید در مردم ما کمتر مرسوم باشه ولی کی گفته که حتما باید اول از طرف مرد شروع بشه .بعضی از  خانوم ها کمی دوست دارن تو این جور مسائل منت کش داشته باشن ولی این مساله چیزی جز نیاز دو طرف نیس  یعنی هم زن وهم مرد به این مساله نیازمندن پس رودرواسی رو کنار بزارین خیلی از مردها دوس دارن از هر چند که پیشنهاد میدن یک بار هم بهشون پیش نهاد بشه
    وسوال بعدیتون هم بسته به کشش مرد در رابطه جنسی داره به نظر من تو دو هفته 6 بار خیلی خوبه

4. سارا جون به نظرم این خیلی خوبه که تو گاهی اوقات پیش دستی میکنی ولی این موضوع نباید واسه همسرت یه عادت بشه که اگه یه وقتی احساس نیاز هم کرد منتظر پیشنهاد تو باشه پس تو هم یک ماه برای امتحان هم که شده بیشتر صبر کن ببین همسرت چه عکس العملی نشون میده  
    در ضمن شوهر شما نگفته که واسه چی از نظرش رابطه جنسی خوب نیست؟ شاید باید دیدش رو نسبت به این موضوع عوض کنی.و هیچ وقت هیچ وقت هم بد به دلت راه نده...

5. soheyla

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در مورد اینکه چه کسی پیشقدم باشه، من فکر می کنم بیشتر به روحیه مثبت فرد و میزان اعتماد به نفس و شدت علاقه اون فرده. به نظر من بیشتر علاقه و عشق باعث تعادل در انجام رابطه جنسی هستش. من با نظر شوهر شما مبنی بر اینکه روابط در حد تعادل باشه ، موافقم. بیشتر باید بر این تکیه کنیم که سلامتی جسمی و روانی ما تا چه حد می تونه تامین بشه که به نظر من تعادل در هر کاری نشانه سلامت ، اعتماد به نفس و علاقه بیشتر به زندگی هستش. موفق باشید  

6. سلام رفیق
    یکم خودت تنبلش کردی
    تنوع هم لازمه
    کم محلی هم لازم
    یک مدت طرفش نرو
    سیستمتو عوض کن
    لباسهای رابطه جنسیی و بسیار مهیج بپوش.....
    گیپور و یا بلند ماکسی که همه بدنتو بپوشونه......ولی بخشی از بدنتو بزار ببینه......مثل لباس بلندی که یقه بازی داره
    جلوش رژه برو ولی طرفش نرو
    جلوش کمی برقص
    و هر بار خواست تو رو ببوسه نزار ینکارو بکنه.........محترمانه از زیرش درو........
    مدام کشش ایجاد کن
    ولی تشنه برشگردون
    بازی کن باهاش
    مردا عاشق بازی هستن
    فیلمای عاشقونه بزار
    و از عمد صحنه بوسیدن و رابطه جنسی رو وقتی اون هست بزار.........ازون جای فیلم شروع کن به دیدن
    براش کلمات عاشقانه بنویس.........جملات رابطه جنسیی هم......
    ولی باز هم اجازه نزدیک شدن نده......
    اینکارو دقیقا تا روز قبل از رفتن به سر کارش و فاصله 14 روز انجام بده.......و روز اخر بزار کارشو بکنه.........
    مطمئن باش.........سری بعد به سمتت پرواز میکنه
    ولی باز هم بازیتو حفظ کن.......
    پوزیشنهای رابطه جنسیی رو یاد بگیر
    هیکلتو بساز......
    تلفن که میکنی حرفای تحریک کننده بهش بزن......
    مثلا بگو دلم برای لبا و بوسه هات تنگه.........
    یا اینکه امروز لباسی خریدی که خیلی پاهاتو رابطه جنسیی نشون میده
    فراموش نکن..........با مرد باید بازی کنی تا بهت راه بده
    هرگز پیش قدم مستقیم نباش........
    مردهای ایرانی تنبل میشن

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. فکر نمی کنم دیگه این خانم به سایت سر بزنه. تاریخ پست ماله 9 ماه پیشه!

8. خانم سارا ، به نظر من شما خیلی رویایی دارین با قضیه برخورد میکنین و دیدگاهتون یک دیدگاه صرف دخترانه هستش ناشی از عدم شناخت کامل از جنس مذکر و تفکرات او .

من به عنوان یک مرد که تجربیات زیادی رو در زندگیم سپری کردم ( البته هنوز ازدواج نکردم ) ، این
    صحنه ای که شما برامون ترسیم کردین ، برای من کابوسیه ! که اگر زنم با من همچین برخورد
    کودکانه و سبکی داشته باشه ! واقعا بر تصمیم خودم در ازدواج با او شک خواهم کرد !

دوست پسرش که نیست که وقتی خواست بوسش کنه خودشو براش لوس کنه ! میخواین زندگیه
    بنده خدا از هم بپاشه ؟؟؟ میدونین چنین رفتارهایی در حالیکه ذره ای ضمینه های تدافعی در شخصیت مرد قرار داشته باشه که عواقب خطر ناکی برای ایشون داره .

من وظیفه ی خودم دونستم تا این نوشته رو ارسال کنم تا دوستان این مسایل رو هم مد نظر داشته باشند که جدی ترین مشکلات از ساده ترین اقدامات سطحی نشات میگیرند .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. به نظر من شوهر شما تمايل شديدي به منت کشي از طرف شما داره .و به اين رفتار شما عادت کرده .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید