شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لیدوکائین ضرر دارد؟

1. سلام به دکتر رهام. من 6 ماه که نامزد کردم.می خواستم بپرسم که آیا پماد لیدوکائین10% برای بی حسی آلت و دیر به انزال رسیدن برای آلت تناسلی مرد ضرر دارد یا نه؟برای آلت تناسلی زن چطور؟ و سوال دوم اینکه آیا راه مناسبی برای دیرتر به انزال رسیدن البته بدون نزدیکی هست یا نه؟
    ممنونم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. peymanjooon نوشته است: سلام به دکتر رهام. من 6 ماه که نامزد کردم.می خواستم بپرسم که آیا پماد لیدوکائین10% برای بی حسی آلت و دیر به انزال رسیدن برای آلت تناسلی مرد ضرر دارد یا نه؟برای آلت تناسلی زن چطور؟ و سوال دوم اینکه آیا راه مناسبی برای دیرتر به انزال رسیدن البته بدون نزدیکی هست یا نه؟
    ممنونم.

سلام،
    روش درمان انزال زودرس بارها گفته شده لطفا عبارت "انزال زودرس" را جستجو کنید.
    لیدوکائین باعث طولانی شدن رابطه و دیر انزالی می شود ولی درمان نیست و به مرور باعث وابستگی و تشدید این حالت می شود.

برخی موارد مرتبط:
    لیدوکادین و رابطه جنسی
    ژل لیدوکایین

استفاده از اسپري هاي بي حس كننده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با تشکر از دکتر رهام ولی من جوابم رو نگرفتم.یعنی ماهی یک برا ضرر داره؟

4. peymanjooon نوشته است: با تشکر از دکتر رهام ولی من جوابم رو نگرفتم.یعنی ماهی یک برا ضرر داره؟

منظور دکتر این بود که اگر به طور مکرر استفاده کنید ضرر دارد
    اگر ماهی یه بار باشه بازم تاثیر خودش رو میذاره
    بهتره دنبال درمان از نظر روحی و روانی باشی خیلی بهتره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید