شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی..

1. با سلام
    من 30 سال سن دارم 4 ماه است که ازدواج کردم 2 ماه جلوگیری با کاندوم بود و 2 ماه دیگر جلوگیری نداشتم دارای پریودهای منظم ودر سیکلهای 22 تا 28 روزه هستم ماه قبل 5 روز زودتر از زمان گذشته به مدت 2 روز لکه های صورتی رنگ داشتم و در روز سوم خونریزی کمی داشتم و در این دوره از زمان لکه بینی تا تمام شدن آن 10 روز طول کشید و با تمام پریودهای قبلی متفاوت بود و در حدود 14 روز قبل از لکه بینی دارای سرگیجه و حالتهای تهوع در بعداز ظهرها بودم و گرفتگی عضلات شکمی در هر دو سمت داشتم این گونه پریود شدن برای من سابقه نداشته است لطفا مرا راهنمایی کنید تا از نگرانی من کاسته شود و من میترسم و دلشوره دارم که هیچوقت باردار نشوم.

2. darya55mr نوشته است: با سلام
    من 30 سال سن دارم 4 ماه است که ازدواج کردم 2 ماه جلوگیری با کاندوم بود و 2 ماه دیگر جلوگیری نداشتم دارای پریودهای منظم ودر سیکلهای 22 تا 28 روزه هستم ماه قبل 5 روز زودتر از زمان گذشته به مدت 2 روز لکه های صورتی رنگ داشتم و در روز سوم خونریزی کمی داشتم و در این دوره از زمان لکه بینی تا تمام شدن آن 10 روز طول کشید و با تمام پریودهای قبلی متفاوت بود و در حدود 14 روز قبل از لکه بینی دارای سرگیجه و حالتهای تهوع در بعداز ظهرها بودم و گرفتگی عضلات شکمی در هر دو سمت داشتم این گونه پریود شدن برای من سابقه نداشته است لطفا مرا راهنمایی کنید تا از نگرانی من کاسته شود و من میترسم و دلشوره دارم که هیچوقت باردار نشوم.

سلام،
    به وجود آمدن تغییر در دوره های قاعدگی معمولا در زنان شایع است و آن چیز که احتیاج به بررسی بیشتر دارد، ادامه و تداوم این شرایط است، چون به دلایل مختلف ممکن است تغییراتی در میزان ترشح هورمونها در بدن زنان ایجاد شده و باعث این تغییرات موقت شود.
    در مورد بارداری هم فعلا جای نگرانی است زیرا در صورتی عدم باروری قابل بررسی است که به دنبال بیش از 6 ماه تا یکسال نزدیکی در زمانهای مناسب بارداری ایجاد نشود.

3. nili

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشید.من 25 ساله و مجرد هستم. تا حدود 3 ماه پیش پریودهای منظم 28 روزه داشتم در حدود 3 ماه هست که دوره های پریود من 34 روزه شده می خواستم بدونم ایا این طبیعیست یا نه؟ضمنا من در این دوره پریودم مدت 4...5 روز بعد از اتمام پریود لکه بینی دارم در حالیکه تا به حال مشکل لکه بینی نداشتم.در ضمن من در این دوره پریودم2 بار از امپول متیل پردنیزولون استات استفاده کردم ایا ممکن است مشکل لکه بینی ناشی از استفاده از این امپول باشد؟

4. nili نوشته است: سلام و خسته نباشید.من 25 ساله و مجرد هستم. تا حدود 3 ماه پیش پریودهای منظم 28 روزه داشتم در حدود 3 ماه هست که دوره های پریود من 34 روزه شده می خواستم بدونم ایا این طبیعیست یا نه؟ضمنا من در این دوره پریودم مدت 4...5 روز بعد از اتمام پریود لکه بینی دارم در حالیکه تا به حال مشکل لکه بینی نداشتم.در ضمن من در این دوره پریودم2 بار از امپول متیل پردنیزولون استات استفاده کردم ایا ممکن است مشکل لکه بینی ناشی از استفاده از این امپول باشد؟

سلام،
    همانطور که در بالا هم ذکر شده، این تغییرات به طور شایع در زنان ممکن است به دلیل تغییرات هورمونی رخ دهد و بعید است به دلیل مصرف آمپولهای مذکور باشد. شاید به دلیل افزوده شدن یک استرسور جدید هم این اتفاقات رخ دهد. با شرح حالی که شما ذکر نمودید به نظر نمی رسد مشکل مهمی وجود داشته باشد.

5. سلام و خسته نباشید . آقای دکتر میشه خونریزی های دیگه رو به جز پریود و از بین رفتن پرده بگین هست یا نه ؟ نامزد من اول لکه دیده و بعد خونریزی داره که با درد شکم هست . 8 ر.ز از پاک شدنش بعد از پریود گذشته . البته قرص ld  خورده و قطع کرده

6. hkmg نوشته است: سلام و خسته نباشید . آقای دکتر میشه خونریزی های دیگه رو به جز پریود و از بین رفتن پرده بگین هست یا نه ؟ نامزد من اول لکه دیده و بعد خونریزی داره که با درد شکم هست . 8 ر.ز از پاک شدنش بعد از پریود گذشته . البته قرص ld  خورده و قطع کرده

سلام،
    در موردی که شما ذکر نمودید، به احتمال زیاد تغییرات هورمونی به دنبال مصرف قرصهای هورمونی (LD) علت لکه بینی بوده است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید