شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالاتی در مورد آلت تناسلی زن

1. برای مخالفت کردن با جمع !!!!
    به نظر من خیلی مهمه ! و همچین دختری نمیتونه رابطه جنسی داشته باشه ...
    خانم tabtab گوچکترین تاثیری نذارد برو خوش باش

2. سلام آقای دکتر خسته نباشید خواهش میکنم به سوالم جواب بدین یکی از لبهای کوچک من از دیگری بزرگتر هست من الان23 سالمه میترسم تا چند سال دیگه این لب خیلی بزرگتر بشه مثلا تا 28 سالگی که من بخوام ازدواج کنم
    سوال من اینه که شکل و اندازه لبهای کوچک در سن بلوغ مشخص میشه یا رشد اونا تا زمان پیری ادامه داره؟
    حالا جدا از مسئله بچه دار شدن و تغییر اندازه اونا به خاطر کشیده شدن
    خواهش میکنم جواب بدین
    با تشکر از شما

3. سلام
    تمام گفته ها رو دوستان گفتند امابه نظرمن انقدر توی زندگی مشکلات هست که این پیشه
    اونا یه خاطرست.خودت رو به خاطر یک مسئله بیهوده ناراحت نکن چون آلت تناسلی چه برای زنان وچه برای مردان اصلا زیبایی نداره.

خودت باش تا بتابی بر دیگران مثل آفتاب

4. سلام خواهشا جوابمو بدین من میخوام بدونم رشد لبهای کوچک تا زمان پیری ادامه داره یا مثلا تا سن حدود 20 سالگی تقریبا رشدشون کامل میشه و دیگه بزرگتر نمیشن؟
    خودم میدونم مسئله مهمی نیست و ارثیه ولی به هر حال ظاهر هم مهمه تا حدودی

5. رشد كليه اعضاي بدن تا يه سني ادامه داره و بعد متوقف ميشه.اگه قرار باشه تا پيري رشد كنه كه.......

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. tabtab نوشته است: 1)اگه یه مرد با زنی ازدواج کنه که لب های آلت تناسلی اون متقارن نباشه یکه بزرگتر از دیگری و تیره تر چه عکسل العملی نشون میده؟
    2)آیا بدش میاد؟
    3)تا حالا شده مردی براش پیش بیاد با زنی رابطه جنسی کنه که این مشکل وراثتی رو داشته باشه و از زن راضی باشه ؟
    4)آیا دخترایی که این مشگل وراثتی رودارن قبل از ازدواج به خاطر خجالت کشیدن از شکل آلت خود دنبال رابطه جنسی نمیرن؟

5)یه مرد چه انتظاری از شکل آلت تناسلی زنش داره؟

6)شکل آلت تناسلی زن برای مرد چقدر مهمه؟

7)آیا موقع رابطه جنسی شکل آلت تناسلی برای مرد مهمه یا انجام رابطه جنسی مهمه؟

مرسی

به نظر من هم رنگ و شکل آلت تناسلي زياد مهم نيست، اگه قرار بود دونستنش مهم باشه و تو تصميم گيري آقايون موثر باشه، خدا اون قسمت از بدن رو اونطوري خلق نميکرد که در پنهاني ترين قسمت بدن واقع باشه . به هر حال مهم تميزي و آراستگي هستش، و اينکه درست از موهبتهاي خدا استفاده کنيم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. با سلام
    دوست عزیز منهم با نظرات دوستان موافقم ولی اگر واقع بینانه بخوایم به مسئله نگاه کنیم ، چون هر فردی براساس دیده ها و شنیده هاش ،نگاه خاصی به این موضوع داره،نمیشه برای همه یک نسخه کامل و قطعی پیچید!! منظورم اینکه اگر شخصی این عضو رو به یک شکل خاص دیده باشه ،و بخواد همون شکل رو در همسرش ببینه و هیچگونه منبع اطلاعاتی هم جز اون شکل نداشته باشه (که متاسفانه بعضاً بخاطر محدودیتهای سنتی این معضلات گریبانه افراد رو میگیره) امکان داره با دیدن آلت همسرش ،کمی متعجب بشه!! به هرحال بنظرم احتمال میره که برای آقایون و مخصوصاً برای تحصیلکرده ها فقط سلامتی و تمیزی این عضو شریکشون ،از اولویت برخوردار باشه و همونطور که یکی از دوستان اظهار کرده،چون این عضو ،در محیطی قرار گرفته که پنهانه ،لذا حتی در صورتیکه مرد از اون ناخشنود هم باشه !!!! بدلیل اینکه در معرض دید اشخاص نیست ،لذا معضلی هم ایجاد نمیکنه.و از طرفی به قول دیگر دوستمون ،شما که این عضو رو خلق نکردید که از قیافش ناراحتید و یا بخواید فرمشو عوض کنید. پس نگران نباشید همون که سالمید ،خدای مهربانو شکر کنید و بدانید همیشه اون که رهگشای ماست،و برای مخلوقش قطعاً راههای مناسبی رو قرار میده،شک نکنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید